Anonimowy test ojcostwa

Pewny wynik i dyskrecja – laboratorium bada każdą próbkętest-ojcostwa-przynies-probki-do-przychodni

Anonimowy test ojcostwa jest badaniem DNA, które łączy w sobie pewność i dyskrecję. Dzięki możliwości przebadania każdej próbki – nie tylko wymazów z policzka ale także np. włosów z cebulkami, szklanki, szczoteczki do zębów, sztućców, niedopałka papierosa, słomki i wielu innych, mogą Państwo zachować całkowitą poufność. Co więcej, każda próbka, którą Państwo dostarczacie do analizy objęta jest gwarancją – oznacza to, że nawet gdyby była ona złej jakości mogą Państwo za darmo dostarczyć do laboratorium kolejną.

Anonimowy test ojcostwa – gwarancja pewności

pewny-wynik-test-ojcostwa

.

Bez względu na rodzaj dostarczonej do laboratorium próbki wynik testu ojcostwa jest zawsze pewny. To możliwe m.in dzięki analizie aż 24 markerów DNA. Pozwala to wydawać Laboratorium wyniki zgodnie z wymogami Komisji Genetyki Sądowej Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj dlaczego badanie 24 markerów DNA jest tak bardzo ważne ….

W przypadku badania anonimowego podają Państwo tylko dane zleceniodawcy oraz informację, w jaki sposób ma zostać przekazany wynik (telefonicznie, listownie, e-mailem itp.). Nie ma konieczności wpisywania danych osobowych uczestników badania. Nie pojawią się one też na samym rezultacie (na wyniku umieszczony będzie kod próbki i jej profil genetyczny).

Każdy wydany przez laboratorium wynik zawiera profile genetyczne badanych osób oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem uprawnień. Dodatkowo na każdym rezultacie widnieje hologram, który potwierdza jego autentyczność.
Zobacz 11 ważnych informacji, które zawiera nasz wynik testu na ojcostwo…

 

.

Test ojcostwa mogą Państwo zrobić w naszej przychodni lub w domu

Domowy zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

  • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
  • instrukcja pobrania próbek
  • formularz zlecenia badania
  • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
  • blankiet do zapłaty za badanie

.

.

.

Dyskretna wysyłka

czy_wiesz_calodobowa_aptekaZarówno zestaw do samodzielnego pobrania próbek jak i wynik badania ojcostwa na Państwa życzenie można przekazać w sposób gwarantujący pełną dyskrecję. Na kopercie nie pojawiają się wówczas dane laboratorium, a nadawcą będzie osoba prywatna. Tak oznaczona przesyłka nie wskazuje, co może być jej zawartością. Macie Państwo także możliwość odebrania zestawu i wyniku  w Paczkomacie czy w Urzędzie Pocztowym. Zestawy są też dostępne w całodobowych aptekach.

.


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.

.