Badania DNA – cennik

Ceny badań DNA uzależnione są m.in. od rodzaju testu, na jaki się Państwo decydujecie. testDNA wykonuje testy na ojcostwo i pokrewieństwo oraz badania z zakresu genetycznej diagnostyki medycznej. Niezależnie jednak od tego, jakim badaniem są Państwo zainteresowani to, że szukają Państwo jego ceny oznacza, że w niedalekiej przyszłości chcą je wykonać. Informacje zawarte na tej stronie internetowej pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Jakiego rodzaju badania DNA Państwo poszukują?

cennik-medycznecennik-ojcostwo

 

Z czego wynika cena badania DNA?

Skoro trafili Państwo na naszą stronę internetową, to zapewne zależy Państwu na wykonaniu pewnego badania DNA w wiarygodnym i certyfikowanym laboratorium. Nic dziwnego jednak, że zastanawiają się Państwo skąd różnice w cenach testów oferowanych na polskim rynku. Można chcieć wykonać tanie badanie DNA i jednocześnie zastanawiać się nad wyborem naszej oferty. Prezentowane ceny choć nie są najniższe na rynku, dają Państwu pewność, bezpieczeństwo i gwarancję, że nie ulegną zmianie.

Czy są Państwo gotowi dopłacić za:

  • nieprawidłowo pobrane próbki ?
  • profile genetyczne na wyniku ?
  • dane osób badanych na wyniku?
  • analizę 24 markerów DNA?
  • pobranie próbek na miejscu w placówce ?
  • wysyłkę kurierem ?
  • konsultację wyniku jeśli jest on niezrozumiały?

U nas wszystkie te opcje oraz wiele innych mają Państwo zagwarantowanych bezpłatnie!  Każdy nasz pacjent otrzymuje ubezpieczenie na wypadek nieprawidłowo pobranych próbek. Co jest szczególnie ważne w przypadku samodzielnie uzyskiwanych wymazów oraz wtedy, gdy w badaniu biorą udział małe dzieci. W ich przypadku zachowanie odstępu od jedzenia i picia jest często niemożliwe.

Na cenę badania DNA wpływa również jakość samej analizy, stosowany sprzęt oraz doświadczenie zespołu laboratoryjnego.  Pewność wydanego rezultatu potwierdza to, że od 2003 roku ani jeden wynik wydany przez testDNA nie został prawnie podważony. Potwierdzają to również referencje uzyskane z Sądu. Stosujemy tylko najwyższej klasy odczynniki od renomowanych dostawców.

Pracujemy na odczynnikach:

promega

.

.

.

Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!