Cennik badań DNA na ojcostwo

Domowy zestaw do pobrania próbek 

Zestaw zawiera komplet sterylnych wymazówek dla maksymalnie 4 uczestników badania, formularz zlecenia i krótką instrukcję. Pobrane próbki odbierzemy za darmo kurierem.

zestaw

dostawa-raty

Cena: 77,-

zamow-teraz

zamow-telefon


 

 

 

 

 


Wysyłkowy test DNA na ojcostwo lub macierzyństwo

Analiza 24 markerów DNA – 1000 razy pewniejszy wynik badania; darmowa, dyskretna wysyłka i odbiór próbek kurierem + ubezpieczenie badania. Do testu możesz dostarczyć każdą próbkę – wymazy i „mikroślady”.


Badanie DNA na ojcostwo lub macierzyństwo w przychodni

Badanie DNA na miejscu w jednej z naszych przychodni. Dyskretny pobór próbek przez personel medyczny. Analiza 24 markerów DNA – 1000 razy pewniejszy wynik badania; profile genetyczne na wyniku + ubezpieczenie badania. Badamy wszystkie próbki (wymazy i „mikroślady”).


Sądowe badanie DNA na ustalenie ojcostwa lub macierzyństwa

Badanie DNA na miejscu w jednej z naszych przychodni. Pobranie próbek przez upoważnioną osobę. Analiza 24 markerów DNA. Wynik wraz z ekspertyzą eksperta pełniącego funkcję biegłego sądowego.


 

Ekspresowy test na ojcostwo – wynik w 48 godzin!

Analiza 24 markerów DNA – 1000 razy pewniejszy wynik badania; darmowa, dyskretna wysyłka i odbiór próbek kurierem + ubezpieczenie badania. Wynik już w 48 godzin od dostarczenia próbek.


Badanie DNA na ustalenie ojcostwa w ciąży
Test przy okazji badań prenatalnych

Ustalenie ojcostwa przy okazji badań prenatalnych amniopunkcji lub biopsji kosmówki. Pobranie próbek na miejscu przez wykwalifikowanego lekarza. Możliwość włączenia od ojca próbki „mikrośladowej”. 100% pewny wynik – jak po urodzeniu dziecka.


Badanie DNA na ustalenie ojcostwa w ciąży
Test z krwi matki i ojca

Ustalenie ojcostwa na podstawie badania krwi matki i ojca. Badanie w przychodni w Twoim mieście. 100% pewny wynik – jak po urodzeniu dziecka.