Jak wygląda płatność za badanie DNA?

dowiedz_sie_co_kazdy_nasz_pacjent3Ponieważ gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo finansowe,  sposób regulowania płatności za badania DNA jest bardzo prosty. Przede wszystkim u nas nie płacą Państwo z góry za całe badanie DNA!  Zamawiając zestaw do pobrania próbek mogą Państwo też zrezygnować z badania w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny, my z kolei zwracamy całość poniesionych kosztów!
.

Jak podzielona jest opłata?

  • Pierwszą część regulują Państwo po pobraniu próbek w placówce (100-200 zł) lub listonoszowi czy kurierowi przy dostarczeniu przesyłki (77 zł). Jest to traktowane zawsze jako pierwsza wpłata za badanie.
  • Drugą część już za analizę DNA płacą Państwo na konto laboratorium do dwóch dni roboczych od momentu odesłania próbek lub ich pobrania w placówce. Jeśli woleliby Państwo zapłacić za badanie przy odbiorze wyniku (za pobraniem) prosimy o poinformowanie o tym konsultantów.

.

Badania DNA na raty

raty_02Nasi pacjenci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego, który daje Państwu możliwość zapłaty za badania w miesięcznych ratach. Sama procedura zlecenia badania na raty jest bardzo prosta – zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej, a umowa kredytowa przesyłana jest kurierem. Cała procedura przyznawania kredytu trwa nie dłużej jak 2-3 dni.

.

Formy płatności

Opłatę za badanie można uregulować w jeden z następujących sposobów:

  • Przy odbiorze przesyłki z zestawem
  • Przelew wykonany w banku lub na poczcie
  • Wpłata przez internet poprzez system dotpay 

.


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.