klodka

Poufność i ochrona danych

Rozumiemy, że informacje, które nasi klienci nam powierzają są wyjątkowej wagi. Dlatego używamy systemów, które od momentu otrzymania tych informacji uniemożliwiają osobom z zewnątrz dostęp do nich. Oznacza to, że na każdym etapie realizacji zamówienia Państwa dane są bezpieczne.
.

Przekazywanie danych osobowych

Wszystkie dane, które Państwo nam przekazujecie w trakcie składania zamówienia są przez nas chronione. Wykorzystujemy je tylko w celu realizacji konkretnego zamówienia. Nie kontaktujemy się z Państwem w sprawach nie związanych z danym zleceniem (np. z ofertą handlową). Nie przekazujemy także Państwa danych innym podmiotom.

Nigdy także nie potwierdzamy, że mamy zlecenie na dane nazwisko ani też nie zaprzeczamy temu. Jeśli ktoś kontaktuje się z nami w celu np. zweryfikowania zlecenia prosimy o imię i nazwisko zleceniodawcy badania, a następnie oddzwaniamy na numer, który pozostawiono nam w formularzu zlecenia badania. Osoby postronne nie mają więc możliwości zdobycia informacji na temat jakiegokolwiek realizowanego przez nas zlecenia.

Poufność kontaktu

System przesyłek i komunikacji z klientem został tak zaprojektowany, aby zagwarantować pełną dyskrecję (np.: poprzez usługę Poste Restante czy Paczkomaty Inpost). Co więcej, macie również Państwo możliwość wyboru sposobu uzyskania informacji o wynikach testu tak, aby jak najlepiej odpowiadał on indywidualnym potrzebom (w zależności od własnych preferencji – listownie, telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną). W celu zabezpieczenia Państwa danych osobowych prosimy o ustalenie własnego hasła. Dopiero po jego podaniu będzie można usłyszeć np. rezultat badania. Dzięki temu mamy pewność, że rozmawiamy z właściwą osobą.

Przechowywanie danych genetycznych

Dane uzyskane w badaniu są przechowywane w archiwum laboratorium zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 sierpnia 2001 r. regulującym zasady przechowywania dokumentacji medycznej.

 


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.