Jak wykonać test na ojcostwo

Skoro czytają Państwo informacje na tej stronie, to znaczy, że są Państwo zdecydowani na wykonanie testu na ojcostwo. Badanie, które Państwu proponujemy jest  pewne i dyskretne oraz łatwe w przeprowadzeniu. Wystarczy, że zadzwonią Państwo do nas, a my zajmiemy się całą resztą.

.

Krok pierwszy - zamów zestaw lub umów się na wizytę w placówce
kup domowy zestawPierwszym krokiem do zlecenia badania jest zamówienie domowego zestawu pobraniowego. Dzięki niemu mogą Państwo wykonać badanie ojcostwa bez wychodzenia z domu. Zestaw zostanie do Państwa dostarczony w dyskretnej, anonimowej kopercie, która nie zdradza zawartości przesyłki. Pobrane próbki odsyłają Państwo  do laboratorium pocztą (do zestawu dołączona jest zaadresowana i opłacona koperta zwrotna) albo też  można zadzwonić do nas, a my wyślemy po nie bezpłatnie kuriera. Zestaw można zamówić telefonicznie, e-mailowo lub na anonimowym czacie.

umow_sie_na_wizyte_w_lokalnym_oddzialeJeśli wolą Państwo wykonać badanie na miejscu w naszym lokalnym oddziale prosimy o kontakt telefoniczny. Zwykle wizyta możliwa jest jeszcze tego samego dnia. Jej umówienie gwarantuje Państwu, że na miejscu będzie dostępna osoba przeszkolona w pobieraniu próbek do testów na ojcostwo, a samo badanie odbędzie się bez czekania w kolejce.

Krok drugi - pobranie próbek

Pobranie próbek do badania ojcostwa jest bardzo proste i spokojnie mogą go Państwo dokonać samodzielnie w domu.  Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wskazane jest zachowanie odstępu od jedzenia i picia około 1-2 godzin.Jeśli badają Państwo małe dziecko często jest to niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że badanie na pewno nie powiedzie się.czy_wiesz_ze_wlosy_szczoteczka_plamy

W rzadkich przypadkach dochodzi do konieczności ponownego pobrania próbki. Proszę jednak być spokojnym. W cenie badania macie Państwo zagwarantowane ubezpieczenie, które w takiej sytuacji pozwala na wykonanie testu na ojcostwo jeszcze raz bezpłatnie.

.

 

Jeśli decydują się Państwo na pobranie próbek w naszym lokalnym oddziale, wystarczy przyjść do placówki w ustalonym terminie.

Po pobraniu próbek prosimy o opłacenie badania przelewem na konto laboratorium.

Test ojcostwa w ciąży

 

Krok trzeci - odbiór wyniku

Zlecając test na ojcostwo w testDNA Laboratorium Sp.  z o.o.  mają Państwo możliwość wyboru formy dostarczenia wyniku: listownie na wskazany adres, e-mailowo, telefonicznie lub faxem. Mogą Państwo wybrać wszystkie te opcje jednocześnie – bezpłatnie. Wynik można także odebrać bezpośrednio w laboratorium lub  w jednym z naszych lokalnych oddziałów.

.


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.