Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak wykonać test na ojcostwo

Skoro czytają Państwo informacje na tej stronie, to znaczy, że są Państwo zdecydowani na wykonanie testu na ojcostwo. Badanie, które Państwu proponujemy jest  pewne i dyskretne oraz łatwe w przeprowadzeniu. Wystarczy, że zadzwonią Państwo do nas, a my zajmiemy się całą resztą.

.

Krok pierwszy - zamów zestaw lub umów się na wizytę w placówce
kup domowy zestawPierwszym krokiem do zlecenia badania jest zamówienie domowego zestawu pobraniowego. Dzięki niemu mogą Państwo wykonać badanie ojcostwa bez wychodzenia z domu. Zestaw zostanie do Państwa dostarczony w dyskretnej, anonimowej kopercie, która nie zdradza zawartości przesyłki. Pobrane próbki odsyłają Państwo  do laboratorium pocztą (do zestawu dołączona jest zaadresowana i opłacona koperta zwrotna) albo też  można zadzwonić do nas, a my wyślemy po nie bezpłatnie kuriera. Zestaw można zamówić telefonicznie, e-mailowo lub na anonimowym czacie.

umow_sie_na_wizyte_w_lokalnym_oddzialeJeśli wolą Państwo wykonać badanie na miejscu w naszym lokalnym oddziale prosimy o kontakt telefoniczny. Zwykle wizyta możliwa jest jeszcze tego samego dnia. Jej umówienie gwarantuje Państwu, że na miejscu będzie dostępna osoba przeszkolona w pobieraniu próbek do testów na ojcostwo, a samo badanie odbędzie się bez czekania w kolejce.

Krok drugi - pobranie próbek

Pobranie próbek do badania ojcostwa jest bardzo proste i spokojnie mogą go Państwo dokonać samodzielnie w domu.  Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wskazane jest zachowanie odstępu od jedzenia i picia około 1-2 godzin.Jeśli badają Państwo małe dziecko często jest to niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że badanie na pewno nie powiedzie się.czy_wiesz_ze_wlosy_szczoteczka_plamy

W rzadkich przypadkach dochodzi do konieczności ponownego pobrania próbki. Proszę jednak być spokojnym. W cenie badania macie Państwo zagwarantowane ubezpieczenie, które w takiej sytuacji pozwala na wykonanie testu na ojcostwo jeszcze raz bezpłatnie.

.

 

Jeśli decydują się Państwo na pobranie próbek w naszym lokalnym oddziale, wystarczy przyjść do placówki w ustalonym terminie.

Po pobraniu próbek prosimy o opłacenie badania przelewem na konto laboratorium.

Test ojcostwa w ciąży

 

Krok trzeci - odbiór wyniku

Zlecając test na ojcostwo w testDNA Laboratorium Sp.  z o.o.  mają Państwo możliwość wyboru formy dostarczenia wyniku: listownie na wskazany adres, e-mailowo, telefonicznie lub faxem. Mogą Państwo wybrać wszystkie te opcje jednocześnie – bezpłatnie. Wynik można także odebrać bezpośrednio w laboratorium lub  w jednym z naszych lokalnych oddziałów.

.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.