HPV – wirus brodawczaka ludzkiego a rak szyjki macicy

Badanie na HPVAż 99,7% przypadków raka szyjki macicy wywołanych jest przez zakażenie wirusem HPV (wirus brodawczaka ludzkiego). Czy wiesz, że według danych statystycznych aż około 75% aktywnych seksualnie kobiet na pewnym etapie swojego życia ma bezpośrednio do czynienia z zakażeniem HPV?!

U 80% pacjentek zakażenie przebiega bezobjawowo i ustępuje samoistnie. Niemniej jednak ważne jest to, iż u 20% występuje przewlekła forma zakażenia wirusem HPV, mogącego doprowadzić do rozwoju raka szyjki macicy.

.

.

Jeśli jesteś kobietą, która:

Jeśli jesteś mężczyzną mężczyzną, który:

Wykonaj badanie DNA na HPV jeśli:

  • Jesteś aktywna(y) seksualnie.
  • Odczuwasz nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu moczowo-płciowego lub zauważyłaś(eś) niepokojące objawy w ich obrębie takie jak brodawki (kłykciny kończyste) lub też inne stany zapalne.
  • Miałaś wielu partnerów seksualnych – przy czym pamiętaj, że każdy nawet pojedynczy kontakt seksualny może być powodem zakażenia HPV.
  • Chcesz wykonać szczepionkę na HPV ale już współżyłaś.
  • Masz nieprawidłowy wynik cytologii.
  • Planujesz ciążę.
  • Chcesz upewnić się, że nie grozi Ci rak szyjki macicy.

Pamiętaj, że szybka diagnoza może uchronić Cię przed groźnymi powikłaniami w tym m.in rakiem szyjki macicy oraz innymi nowotworami!

Wystarczy, że zamówisz prosty test i udasz się z nim do swojego lekarza, aby mieć pewność, że nie jesteś zakażona(y) wyżej opisanym wirusem. Nie zwlekaj! Badanie jest proste, nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne!

Zestaw do badania na HPV
Cena badania : już od 167 zł

Wybierz odpowiedni dla siebie test HPV więcej…

 

.

Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub 32 445 34 36
E-mailowo
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Chętnie doradzimy.

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.