Wdrazamy ISO


 

Referencje z sądu

Test na ojcostwo dla własnej informacji
 - pewny, wygodny i bezpieczny!

Badanie to przeznaczone jest dla osób, które chcą wykonać test ojcostwa dla własnej wiedzy (nie potrzebują na chwilę obecną wyniku dla sądu). Gwarantujemy pewny wynik - wykluczenie ojcostwa ze 100% pewnością lub jego potwierdzenie z prawdopodobieństwem powyżej 99.999%.

Do badania ojcostwa dla własnej wiedzy wykorzystywany jest wymaz z policzka, który można pobrać w jednym ze współpracujących z nami punktów pobrań lub też samodzielnie przy pomocy specjalnego zestawu dostarczonego w dyskretny sposób pocztą czy kurierem.

Zestaw do testu ojcostwa można zamówić telefonicznie, na anonimowym czacie, komunikatorze GG lub zakupić w aptece (lista aptek dostępna tutaj…) a także placówce medycznej (adresy naszych placówek…). Zapraszamy do obejrzenia filmu "Jak prawidłowo pobrać materiał do testu na ojcostwo?". Test na ojcostwo - pełna opieka specjalistów

Decydując się na badanie ojcostwa w testDNA zyskują Państwo gwarancję fachowej pomocy. Nie działamy wyłącznie internetowo, ale umożliwiamy naszym klientom bezpośredni kontakt z nami oraz niezobowiązującą rozmowę. Chętnie pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemu na naszej infolinii czynnej codziennie od godziny 8.00 do 21.00.

Dodatkowo zapewniamy również konsultację otrzymanego wyniku z ekspertem, gdyby się okazało, że jest on dla Państwa niejasny. Na Państwa pytania odpowiada wykwalifikowany personel z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Czy wiesz, że nie wszystkie wyniki testów na ojcostwo zawierają profile genetyczne badanych osób i rezultat zaawansowanej analizy statystycznej? Tymczasem dane te mają bardzo ważny wpływ na wiarygodność wydanego wyniku.

 

Badanie ojcostwa na podstawie niestandardowych próbek

Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo pobrać od wszystkich uczestników testu na ustalenie ojcostwa standardowych próbek (wymazów z policzka) to warto wiedzieć, że do badania mogą posłużyć także tzw. próbki mikrośladowe tj. włosy z cebulkami, chusteczka z katarem, szczoteczka do zębów itp. Dowiedz się więcej na temat próbek mikrośladowych …


Jakość i wygoda

Jakość naszych badań została potwierdzona licznymi certyfikatami. Współpracujemy z sądami, prokuraturą oraz lekarzami. Regularnie zlecają nam oni testy ojcostwa a także inne badania. Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby móc zapewnić naszym Klientom maksymalną wygodę:

  • 1000 razy pewniejszy wynik - badamy aż 24 markery DNA, co zmniejsza ryzyko ponawiania analizy czy konieczności włączenia do badania matki. Zwiększa się dzięki temu również pewność testów realizowanych bez próbek matki.
  • Bezpieczeństwo cenowe - gwarantujemy bezpłatne pobranie próbek w przypadku źle pobranych wymazów, dzięki temu nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka finansowego
  • Dyskrecja i poufność - zapewniamy bezpłatne dostarczenie zestawu w formie dyskretnej również kurierem, do paczkomatu i na poste restante a także odbiór próbek kurierem z domu Klienta
  • Możliwość rozmowy ze specjalistą - zapewniamy fachową i miłą obsługę telefoniczną 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 do 21.00 a także możliwość kontaktowania się z nami na anonimowym czacie online.
  • Pewny i jednoznaczny wynik - nasze wyniki zawierają  profile genetyczne badanych osób oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej, co sprawia, że są one w pełni wiarygodne. Ma to znaczenie szczególnie wówczas, gdy chcą Państwo wykorzystać je jako wstępne dowody w sprawach sądowych.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!print