Live chat by BoldChat

Test na ojcostwo do celów prywatnych

Wykonując badanie ojcostwa dla własnej wiedzy mogą Państwo pobrać materiał w postaci wymazu z policzka samodzielnie przy pomocy dostarczonego przez nas (na życzenie również w formie dyskretnej) zestawu pobraniowego. Jest to bardzo proste i zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund.

Zestaw do testu ojcostwa można zamówić telefonicznie, na anonimowym czacie, komunikatorze GG lub zakupić w aptece (lista aptek dostępna tutaj…) a także placówce medycznej (adresy naszych placówek…)Test na ojcostwo - pobranie próbek na miejscu w placówce

Zapraszamy Państwa także do skorzystania z możliwości pobrania próbek w jednej z ponad 100 współpracujących z nami placówek medycznych. Na miejscu mogą Państwo również kupić zestaw do poboru DNA lub pozostawić samodzielnie pobrane wymazy czy mikroślady.

W niektórych miastach umożliwiamy Państwu również badanie na ustalenie ojcostwa z dojazdem do domu pacjenta. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Badania ojcostwa wykonywane dla własnej wiedzy odznaczają się taką samą czułością jak testy DNA przeprowadzane na potrzeby sądowe. Różnią się one jedynie procedurą pobrania próbek. W badaniu ojcostwa dla własnej wiedzy nie musi również brać udziału matka.

 

Badanie ojcostwa na podstawie niestandardowych próbek

Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo pobrać od wszystkich uczestników testu na ustalenie ojcostwa standardowych próbek (wymazów z policzka) to warto wiedzieć, że do badania mogą posłużyć także tzw. próbki mikrośladowe tj. włosy z cebulkami, chusteczka z katarem, szczoteczka do zębów itp. Dowiedz się więcej na temat próbek mikrośladowych …


Jakość i wygoda

Jakość naszych badań została potwierdzona licznymi certyfikatami. Współpracujemy z sądami, prokuraturą oraz lekarzami. Regularnie zlecają nam oni testy ojcostwa a także inne badania. Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby móc zapewnić naszym Klientom maksymalną wygodę:

  • Badamy 24 markery DNA, co zmniejsza ryzyko ponawiania analizy czy konieczności włączenia do badania matki. Zwiększa się dzięki temu również pewność testów realizowanych bez próbek matki.
  • Gwarantujemy bezpłatne pobranie próbek w przypadku źle pobranych wymazów, dzięki temu nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka finansowego
  • Zapewniamy bezpłatne dostarczenie zestawu w formie dyskretnej również kurierem i na poste restante a także odbiór próbek kurierem z domu Klienta
  • Zapewniamy fachową i miłą obsługę telefoniczną 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 do 21.00 a także możliwość kontaktowania się z nami na anonimowym czacie online.
  • Nasze wyniki zawierają  profile genetyczne badanych osób oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej, co sprawia, że są one w pełni wiarygodne. Ma to znaczenie szczególnie wówczas, gdy chcą Państwo wykorzystać je jako wstępne dowody w sprawach sądowych.Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

  • Pod numerem telefonu: (32) 445 34 36 
  • Pod adresem e-mail: biuro@testdna.pl,  
  • Na anonimowym czacie online 
  • Na komunikatorze Gadu-Gadu

 

 print
testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 4
40-135 Katowice
KRS: 0000485925, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225, Konto bankowe: 76 1910 1048 2501 0401 4681 0001 Deutsche Bank PBC S.A.
Biuro Handlowe: ul. Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice
gfx: konerdesign | powered by ARTplus