Zespół Gilberta – diagnostyka choroby

Zespół GilbertaZauważyłeś u siebie niewielkie zażółcenie oczu lub skóry, którego intensywność okresowo zwiększa się lub zmniejsza? Doskwiera Ci gorsze samopoczucie, osłabienie, bóle brzucha lub wymioty o charakterze przemijającym? Czy wiesz, że za taki stan rzeczy odpowiedzialny może być Zespół Gilberta?

Zespół Gilberta jest łagodną chorobą metaboliczną o podłożu genetycznym, związaną z zaburzeniami przemian bilirubiny w wątrobie. Mutacje, które powodują chorobę, występują u ok. 7% populacji, przy czym znacznie częściej u mężczyzn, niż u kobiet.  W warunkach prawidłowych całkowite stężenie bilirubiny w surowicy nie powinno przekraczać 1,1mg%. Zespół Gilberta przebiega bardzo często bezobjawowo, a schorzenie wykrywane jest przy okazji wykonywania innych, rutynowych badań krwi.

Powiedz nam, do jaki problem Cię do nas sprowadza?

 

Jak wykonać badanie?

Zestaw do badania na HPV

Aby wykonać badanie wystarczy zadzwonić do nas i zamówić zestaw do samodzielnego pobrania wymazów. Możesz też nabyć taki zestaw korzystając z formularza zamówienia na stronie internetowej.

Cena badania: 360 zł

kup-teraz

 

.

Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub 32 445 34 36
E-mailowo
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.