Pewne, dyskretne badanie DNA z nietypowych próbek

Test ojcostwa z włosów, szklanki, szczoteczki do zębów itp.

.
przynies-probkiJeśli szczególnie zależy Państwu na łatwym i dyskretnym pobraniu próbki do badania DNA, to u nas mają to Państwo zagwarantowane. Test ojcostwa mogą Państwo wykonać zarówno na podstawie wymazu z policzka jak i próbki nietypowej (np. szczoteczki do zębów, gumy do żucia, szklanki a nawet wafelka jedzonego przez daną osobę). Badamy największą liczbę mikrośladów i to w podstawowej cenie badania.  Dodatkowo każda próbka jest ubezpieczona na wypadek np. zanieczyszczenia. Jako jedyni dajemy gwarancję na nasze badania!

 

Jak dbamy o Państwa dyskrecję?

test2Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy dyskrecję. Po pierwsze mogą Państwo wykonać badanie anonimowo. Po drugie próbki mogą Państwo przynieść bezpośrednio do nas i na miejscu również odebrać wynik badania DNA. Jeśli bardziej wygodna jest dla Państwa forma listowna, wówczas korespondencję (wynik czy domowy zestaw testowy) przesyłamy w dyskretny sposób (bez nazwy i pieczątki laboratorium – jako osoba prywatna). Po trzecie z kolei Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą i nikomu ich nie udostępniamy ani też nie potwierdzamy, że dana osoba zleciła u nas wykonanie badania. To dlatego jesteśmy najczęściej wybieranym laboratorium przez osoby zaufania publicznego, celebrytów oraz wszystkich tych, którym szczególnie zależy na dyskrecji.

.

Te próbki mogą Państwo wykorzystać do badania DNA

Tabelka z kilkoma próbkami najbardziej chwytliwymi. Ja to widzę, jako taką infografikę w kołeczku mała próbka i podpisane co to jest + na końcu buton sprawdź pozostałe próbki, które możesz zbadać … i przekierowanie na podstronkę, gdzie są wszystkie próbki opisane dokładnie.

 

Badanie krok po kroku

  1. Zamów domowy test przez internet
  2. Zadzwoń do nas i załatwimy wszystko
  3. Przynieś próbki do placówki

Dodatkowe informacje

(Banerki tak jak Miłosz zrobił tylko nie takie identyczne 🙂 )

Porozmawiaj z nami

Jeśli nie jesteśmy pewny, czy daną próbkę możesz wykorzystać do badania DNA, chcesz dowiedzieć się więcej lub po prostu potrzebujesz rozmowy zadzwoń do nas.

Data publikacji: 16/09/2015