Badania DNA i testy na ojcostwo Bochnia – jedyne takie badanie nawet 34 markery DNA

Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK.
Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.
Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK. Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
– test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.

100% pewny wynik testu na ojcostwo do sądu i dla siebie. Dowolne próbki – wymazy z policzka, włosy, maszynka do golenia, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, kubek i inne.

W Bochni w punkcie pobrań testDNA wykonają Państwo pewny i jednoznaczny test na ojcostwo – od ręki (często nawet tego samego dnia) i dyskretnie. Analizie poddajemy nawet aż 34 miejsca na DNA dziecka i ojca (34 markery DNA). To najszersze badanie na rynku – dzięki badaniu tylu markerów wiarygodny wynik uzyskają Państwo nawet przy udziale tylko ojca i dziecka.

 

Test na ojcostwo w Bochni można zrobić, wykorzystując dowolne próbki od badanych osób, m.in. wymazy z policzka, niedopałek papierosa, włosy, maszynkę do golenia, smoczek, szczoteczkę do zębów czy nawet patyczek po lodzie. Co ważne – każda próbka jest tak samo pewna. Wszystkie próbki objęte są także gwarancją do skutku.

 

Badania na ojcostwo w Bochni mogą zrealizować Państwo od ręki, w wielu przypadkach nawet tego samego dnia – wygodnie i szybko. Próbki od badanych osób zostaną pobrane w przychodni przez wyszkolony personel medyczny. Pomoże on także w wypełnieniu dokumentów. W przychodni w Bochni można dodatkowo przynieść wcześniej zebrane próbki lub zakupić zestaw do pobrania samodzielnie.

Test na ojcostwo Bochnia – najważniejsze informacje:

 1. Gdzie w Bochni zrobić test na ojcostwo? [ADRES]
 2. Jak wygląda test na ojcostwo w Bochni?
 3. W jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
 4. Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?
 5. Jak umówić się na test na ojcostwo w Bochni?

Jak umówić się na test na ojcostwo w Bochni?

test na ojcostwo Bochnia, testy na ojcostwo Bochnia, badania DNA Bochnia, badanie DNA Bochnia, test ojcostwa Bochnia, testy ojcostwa Bochnia, badania na ojcostwo Bochnia, badanie na ojcostwo Bochnia, badanie ojcostwa Bochnia, badania ojcostwa BochniaWystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, na czacie lub e-mailowo, zorganizujemy badanie krok po kroku. Chętnie doradzimy też w sprawie próbek. Nasi konsultanci są dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00 oraz w weekendy i święta 9:00-21:00.

Gdzie w Bochni zrobić test na ojcostwo?

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa Bochnia
ul. Krakowska 27 A
32-700 Bochnia
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (77) 547 43 14 kom. 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-19:00, weekendy i święta 9:00-21:00

.

img

Jak wygląda test na ojcostwo w Bochni?

.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji. Dlatego też w naszych przychodniach oraz w samym laboratorium dbamy o jej zachowanie. Nigdy nie udzielamy informacji na temat zleconego badania osobom trzecim. Mamy bardzo rygorystyczne procedury, których przestrzeganie gwarantuje Państwu pełną ochronę danych.
.
Dzwoniąc do nas nikt nie jest w stanie potwierdzić, że dany pacjent zleca u nas badanie. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dokładnie laboratorium ją gwarantuje. Często jest to tylko slogan reklamowy podczas, gdy placówka nie ma wdrożonych żadnych procedur pozwalających na zabezpieczenie wrażliwych danych pacjenta

W jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Analiza nawet 34 markerów genetycznych u każdego uczestnika – badanie tylko markerów DNA pozwala na otrzymanie jednoznacznego rezultatu, zgodnego z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj więcej o 34 markerach DNA…
 • Odczynniki renomowanych marek – zdarzają się laboratoria korzystające z „domowej roboty” odczynników, których wykorzystanie może powodować błędy (takie odczynniki nie są zwalidowane). W testDNA Laboratorium Sp. z o.o. testy na ojcostwo przeprowadzane są na wysokiej jakości odczynnikach renomowanej marki PROMEGA.
 • Eksperci w dziedzinie badań genetycznych – w testDNA pracują doświadczeni specjaliści codziennie dbający o jakość realizowanych badań. Poznaj naszych specjalistów…
 • Analiza podwójna przy wyniku wykluczającym – jeżeli wynik wyklucza ojcostwo, analizę wykonujemy raz jeszcze, przez drugi zespół, na innych próbkach. Przez 17 lat działalności żaden z naszych wyników nie został podważony prawnie.
 • Potwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii). Certyfikaty laboratorium…
img
img

 

Jakie próbki nadają się do testu na ojcostwo?

Test na ojcostwo w Bochni może być wykonany naprawdę z dowolnej próbki – nie tylko wymazów z policzka, ale również przykładowo smoczka, niedopałka papierosa, sztućców, maszynki do golenia, kubka, szczoteczki do zębów i wielu innych materiałów. Wynik będzie pewny bez względu na to, jaką próbkę przekażesz, ponieważ każda z próbek zawiera niezbędne DNA.

Barbara Prokurat

Gwarancja na wszystkie próbki – każdą kolejną badamy za darmo!

Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o. tłumaczy:

Pacjenci mogą być spokojni o jakość dostarczonych próbek, ponieważ każda próbka objęta jest gwarancją. Oznacza to, że jeżeli pierwsza próbka okaże się gorszej jakości, można dosłać nowy materiał, a ponowne analizy będą wykonane bezpłatnie. Nie narzucamy żadnych terminów, próbkę można dostarczyć za tydzień, miesiąc lub nawet rok. U nas zlecenie będzie cały czas otwarte.

Testy na ojcostwo w Bochni – najczęstsze pytania i odpowiedzi

Sprawdź listę najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat badania na ojcostwo w Bochni.

👉Jak można zamówić test na ojcostwo?

💻 On-line przez sklep internetowy: wybierz badanie

📅 Poprzez formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę (oddzwonimy w celu potwierdzenia umówienia wizyty)

📞 Telefonicznie 796 645 008 7 dni w tygodniu

📧 Mailowo biuro@testdna.pl

💬 Na dyskretnym czacie: napisz

🏘 Gdzie można zrobić test na ojcostwo?

🏠 W DOMU:

 • próbki możesz pobrać samodzielnie, wykorzystując zamówiony wcześniej zestaw lub zebrać dowolne materiały dyskretne (np. smoczek, szczoteczkę do zębów) lub pobrać wymazy z policzka na patyczki kosmetyczne;
 • próbki do badania może pobrać pielęgniarka mobilna w domu pacjenta (Pielęgniarki, które współpracują z nami przestrzegają wszelkich zasad higieny, każda pielęgniarka mobilna jest przez nas wyposażona w jednorazową maseczkę i rękawiczki!)

🏥 W PLACÓWCE MEDYCZNEJ W CAŁEJ POLSCE

Współpracujemy z ponad 250 przychodniami w całej Polsce, umówimy Cię na pobranie próbki do badania najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Umów wizytę domową lub wizytę w placówce: formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę

🧬Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo?

W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. nie dzielimy próbek na „gorsze” i „lepsze”. Każda próbka jest tak samo dobra – musi jednak zawierać materiał DNA badanej osoby. Przykładowe próbki to oprócz wymazów z policzka np. smoczek, szczoteczka do zębów, kubek, słomka, butelka, puszka, sztućce, chusteczka z katarem czy niedopałek papierosa. Każda próbka jest objęta gwarancją – czyli jeśli z jakiegoś powodu nie będzie nadawała się do badania, można przekazać bezpłatnie kolejną. Poczytaj więcej: Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo…

📄 Jak wygląda wynik testu na ojcostwo?

Wynik badania na ojcostwo wykonywanego w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to dokument – kilkustronicowy raport. Zawiera on przede wszystkim słowną interpretację rezultatu (czyli wskazuje, z jakim prawdopodobieństwem badany mężczyzna jest ojcem badanego dziecka). Na wyniku znajdują się ponadto tabele z profilami genetycznymi uczestników, opis stanu próbek, opis wykorzystanej metody oraz podpisy i pieczątki osób przeprowadzających badanie. Zobacz przykładowy wynik…

👶 👨‍🦰 Kto musi wziąć udział w teście na ojcostwo?

Do wydania jednoznacznego wyniku potrzebne są próbki od domniemanego ojca i dziecka. Nie ma potrzeby, aby do testu był włączany materiał od matki.

Kiedy wynik testu na ojcostwo jest pewny?

Wynik testu na ojcostwo jest pewny, kiedy jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii. Potwierdzenie ojcostwa powinno wynosić ponad 99,9999% – wtedy określane jest w genetyce jako prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Wykluczenie musi być natomiast stuprocentowe (100%). W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. wydajemy właśnie tylko takie wyniki.

Czy test na ojcostwo trzeba powtarzać?

Nie – test na ojcostwo wystarczy wykonać raz w życiu, ponieważ analizowane w tym badaniu fragmenty DNA nie zmieniają się. Zdarzają się jednak sytuacje, że Pacjenci powtarzają badanie ojcostwa wcześniej wykonane w mało wiarygodnym laboratorium – zlecają je raz jeszcze, tym razem w testDNA Sp. z o.o. Sp. k., aby zyskać całkowitą pewność.

👶 Kiedy najwcześniej można zrobić test na ojcostwo?

Badanie na ojcostwo można zrealizować już na etapie ciąży: od 8 tygodnia (na podstawie krwi ciężarnej) albo od 15 tygodnia (na podstawie płynu owodniowego). Po narodzinach dziecka test na ojcostwo można wykonać od drugiej doby życia. Jeśli rodzina dysponuje materiałem genetycznym od domniemanego ojca, test można zlecić także po jego śmierci.

🏠 Czy test na ojcostwo można zrobić w domu?

Tak! Test na ojcostwo śmiało zrobisz w domu – samodzielnie pobierając próbki lub umawiając wizytę domową pielęgniarki.

🧬 Co się stanie, jeśli nieprawidłowo pobiorę wymaz do testu na ojcostwo?

Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste, dlatego najczęściej wykonywane jest prawidłowo. Jeśli na wymazówce nie będzie odpowiedniej ilości DNA, masz gwarancję – kolejne pobranie jest w cenie.

🙏 Czy test na ojcostwo jest bezpieczny?

Test na ojcostwo jest całkowicie bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – próbki to wymazy z policzka (których pobranie jest proste i bezbolesne) albo materiały dyskretne (np. szczoteczka do zębów, smoczek, maszynka do golenia).

🕐 Ile się czeka na wynik testu na ojcostwo?

Jeśli od wszystkich badanych osób pobrane są wymazy z policzka – wynik otrzymasz do 5 dni roboczych. Jeśli będą to natomiast próbki dyskretne lub wymazy pobrane na patyczki kosmetyczne – rezultat dostępny będzie do 10 dni roboczych.

📊 Jak otrzymam wynik testu na ojcostwo?

Wynik otrzymasz w sposób zaznaczony na formularzu zlecenia badania. Możesz otrzymać go on-line i/lub wysyłkowo bądź odebrać w wybranej przychodni.

👨‍🔬 Jak się robi test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa zrobisz w bardzo prosty sposób. Wystarczy znaleźć odpowiednie laboratorium – najlepiej certyfikowane i z dużym doświadczeniem. Następnie po uprzednim kontakcie z placówką wypełniasz właściwy formularz i dostarczasz dogodne dla siebie próbki – wymazy z policzka lub mikroślady. Po tym kroku zostaje Ci jedynie oczekiwać na wynik.

Czy test na ojcostwo można zrobić na kwarantannie?

Tak! Test na ojcostwo zrobisz również na kwarantannie – wybierz formę całkowicie bezkontaktową.

Ile kosztuje test na ojcostwo?

To, ile kosztuje test na ojcostwo, sprawdzisz w naszym CENNIKU.

💸 Czy można opłacić badanie na raty?

Tak – koszt badania na ojcostwo można rozłożyć na raty (5-60 rat). Wystarczy zostawić swój numer telefonu, by dział finansowy skontaktował się w tej sprawie. Gwarancja kredytowa zostanie przesłana kurierem w ciągu 2 dni – nie trzeba więc udawać się do banku. Pod uwagę brane są dochody nie tylko z umowy o pracę, ale też np. umowy zlecenia, umowy o dzieło czy emerytury. Poczytaj więcej o ratach…

Czy test na ojcostwo można zrobić na NFZ?

Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa koszt badań medycznych – które mają na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta, wykrycie chorób etc. Test na ojcostwo nie należy do tego rodzaju badań – nie można go więc zrobić na NFZ.

💰 Jak zapłacić za test na ojcostwo?

Za test na ojcostwo można zapłacić w wygodny dla siebie sposób: tradycyjnym przelewem bankowym, przelewem internetowym przez system Dotpay albo przekazem pocztowym. W przypadku pobrania próbek w placówce pierwsza część opłaty (100-200 złotych – zależnie od placówki) często zostaje uiszczona na miejscu (otrzymasz stosowną informację).

💯 Czy testy na ojcostwo są wiarygodne?

Testy na ojcostwo to najbardziej wiarygodne badanie w zakresie ustalania ojcostwa. Zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii za wiarygodny wynik potwierdzający ojcostwo, uważa się wynik z prawdopodobieństwem powyżej 99,9999%. W naszym laboratorium przestrzegamy powyższych wytycznych dlatego wiarygodność testów na ojcostwo jest niepodważalna.

📃 Czy można zrobić test na ojcostwo bez zgody matki?

Przy badaniu ojcostwa na 24 markerach DNA, wystarczy aby w badaniu udział wzięli – domniemany ojciec oraz dziecko. Badanie w takim zakresie pozwala wystawić wiarygodny wynik zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii bez obecności matki w badaniu.

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


zadzwoń teraz

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

Marcin Kliś

Marcin Kliś

Joanna Musiał

Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

Ewelina Czernachowska

Ewa Przeliorz

Ewa Przeliorz

 

5/5 - (2 votes)
Data publikacji: 13/03/2020, Data aktualizacji: 11/03/2022