Badania ojcostwa Warszawa – aż 34 markery DNA (najwięcej). Wybierz akredytowane laboratorium

badanie na ojcostwo Warszawa, badania na ojcostwo Warszawa, badanie ojcostwa Warszawa, badania ojcostwa Warszawa, badanie DNA na ojcostwo Warszawa, badania DNA na ojcostwo Warszawa
Analiza aż 34 markerów DNA gwarantuje Ci pewny wynik badania na ojcostwo
Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii mówią o tym, że o pewnym wyniku badania na ojcostwo możemy mówić wtedy, gdy wykluczenie ojcostwa następuje z prawdopodobieństwem równym 100%, a potwierdzenie z prawdopodobieństwem nie mniejszym niż 99,9999%. Jeśli wynik badania na ojcostwo ma niższe prawdopodobieństwo, wówczas nie można go uznać za wiarygodny i może on być podważony.

Dzięki analizie aż 34 markerów DNA uzyskujemy tak wysokie prawdopodobieństwo nawet wówczas, gdy w badaniu nie bierze udziału matka. Żaden wynik wydany przez testDNA nie został też do tej pory prawnie podważony. Dowiedz się więcej co daje Ci analiza aż 34 markerów DNA>>

Akredytowane laboratorium
Decyzja Ramowa Rady UE głosi, że aby wynik badania na ojcostwo można było wykorzystać w sądzie czy prokuraturze jako materiał dowodowy w sprawie, musi on zostać wydany przez akredytowane laboratorium. Dowiedz się więcej co daje Ci test na ojcostwo w akredytowanym laboratorium

100% pewny rezultat badania na ojcostwo dla własnej informacji, a także do sądu czy prokuratury. Wykonaj badanie na ojcostwo z dowolnej, dostępnej próbki – włosy, szklanka, sztućce, smoczek, kubek i wiele innych.

W naszym punkcie pobrań testDNA w Warszawie mogą Państwo na miejscu wykonać pewne badanie na ojcostwo. Gwarantujemy pełną dyskrecję i ochronę danych osobowych. Dzięki badaniu zgodności nawet w 34 charakterystycznych miejscach na DNA u domniemanego ojca oraz dziecka jesteśmy w stanie zagwarantować, że wydany rezultat jest pewny i jednoznaczny. Dotyczy to również sytuacji, gdy do badania na ojcostwo nie wykorzystujemy próbki pobranej od matki (badanie bez matki).

Badanie na ojcostwo Warszawa – najważniejsze informacje:

1. Gwarancja pewnego wyniku
2. Gdzie w Warszawie zrobić badanie na ojcostwo? Adres placówki
3. Zamów zestaw i zrób badanie na ojcostwo w domu
4. Czy wynik badania na ojcostwo może być błędny?
5. Jakie próbki można wykorzystać do badania na ojcostwo?
6. W jaki sposób umówić się na badanie na ojcostwo w Warszawie?
7. Jak wygląda badanie na ojcostwo w punkcie pobrań w Warszawie?
8. W jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
9. Kiedy warto wykonać badanie na ojcostwo?
10. Dlaczego warto wykonać badanie na ojcostwo?

Gwarantujemy pewny wynik badania na ojcostwo – wykonujemy je już od ponad 15 lat!

Badanie na ojcostwo nierzadko bardzo poważnie wpływa na życie jego uczestników. Dlatego też pewność wydanego wyniku jest dla nas priorytetowa. Od ponad 15 lat istnienia na rynku żaden wydany przez nas rezultat badania na ojcostwo nie został prawnie podważony, choć nasze wyniki często są przedstawiane jako dowód w postępowaniu sądowym lub w prokuraturze.
.

Rezultat badania na ojcostwo wydawany jest z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Taki dokument jest również ważny poza granicami naszego kraju (w UE).

 

W trakcie badania poddajemy analizie nawet 34 markery DNA. To największa możliwa pula markerów na rynku. Dlatego udział matki w badaniu na ojcostwo zwykle nie jest wymagany. .

..

Gdzie w Warszawie zrobić badanie na ojcostwo? Adres placówki

NOWOŚĆ: pobranie w domu Pacjenta. Wykwalifikowany personel medyczny może pobrać od Państwa próbkę w domu lub innym dowolnym miejscu – pielęgniarka dojedzie pod dowolny adres w Warszawie i okolicach.

 

Adresy przychodni, w których mogą Państwo wykonać test na ojcostwo:

Adres

Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Warszawa
ul. Cybernetyki 7
00-537 Warszawa

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (22) 100 32 65

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

 

Adres

Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Warszawa
ul. Krzywe Koło 8/10
00-270 Warszawa

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel: +48 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

 

Punkt pobrań próbek do badania na ojcostwo obsługuje miejscowości:
Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Płońsk.

Zamów zestaw i zrób badania na ojcostwo w domu

Próbki do badania ojcostwa mogą Państwo pobrać samodzielnie w domu przy pomocy specjalnego zestawu testowego. Jest to bardzo proste i zajmuje dosłownie kilkanaście sekund na osobę. Zestaw testowy możemy przesłać do Państwa dyskretnie kurierem lub mogą go Państwo zakupić na miejscu w naszej przychodni.

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

 • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
 • instrukcja pobrania próbek
 • formularz zlecenia badania
 • zaadresowana i opłacona koperta zwrotnia
 • blankiet do zapłaty za badanie

Czy wynik badania na ojcostwo może być błędny?

 badanie na ojcostwo Warszawa, badania na ojcostwo Warszawa, badanie ojcostwa Warszawa, badania ojcostwa Warszawa, badanie DNA na ojcostwo Warszawa, badania DNA na ojcostwo WarszawaCzasami pacjenci zastanawiają się, czy wynik badania DNA może być błędny. Zdarza się, że nasi pacjenci obawiają się, czy wynik badania na ojcostwo będzie wiarygodny. Czy istnieje ryzyko jakiejkolwiek pomyłki? Jak w każdym przypadku: tutaj również nie można wykluczyć błędu ludzkiego, jeśli laboratorium badań DNA nie ma wdrożonych odpowiednich procedur. Wdrożenia takich procedur wymagał od nas m.in. udział w procesie akredytacji. Procedury te są również na bieżąco weryfikowane.

Przykładowe procedury, dzięki którym gwarantujemy pacjentom bezpieczeństwo:

 • kontrola wyniku przez dwie osoby (jeden specjalista przeprowadza badanie ojcostwa, a drugi zatwierdza uzyskany rezultat, czyli sprawdza pracę poprzednika),
 • każde badanie na ojcostwo, którego wynik wykazał na wykluczenie biologicznego pokrewieństwa danego mężczyzny względem badanego dziecka, wykonujemy dwa razy przez dwa niezależne zespoły laboratoryjne. Wykorzystujemy do tego dwie próbki, które Państwo pobieracie,
 • obszerna baza danych naszego laboratorium zawiera profile genetyczne wszystkich pracowników, co uniemożliwia zanieczyszczenie próbki obcym DNA,
 • zatrudniamy wyłącznie specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy są regularnie szkoleni.

To tylko kilka przykładowych procedur, które zostały wdrożone w naszym laboratorium w celu zagwarantowania pewnego wyniku badania na ojcostwo. Tego typu procedury wiążą się zawsze ze zwiększonymi kosztami funkcjonowania danego podmiotu, dlatego warto mieć świadomość, że nie każde laboratorium w taki sam sposób i w równym stopniu dba o bezpieczeństwo i wiarygodność wydawanych wyników.

Jakie próbki można wykorzystać do badania na ojcostwo? Włosy, szczoteczka do zębów, szklanka i wiele innych

Ponieważ posiadamy bardzo duże doświadczenie w analizowaniu próbek śladowych, przyjmujemy do badania na ojcostwo praktycznie każdą próbkę, która może zawierać DNA danej osoby. Badanie na ojcostwo mogą więc Państwo wykonać w dyskretny i prosty sposób nie tylko z wymazu z policzka, ale także np. z włosów, szklanki, sztućców, słomki, butelki, gumy do żucia oraz wielu innych tak zwanych próbek śladowych. Co ważne KAŻDA dostarczona do nas próbka objęta jest specjalną GWARANCJĄ. Dzięki niej nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, gdyby okazało się, że np. zawiera ona za mało DNA lub jest zanieczyszczona. W takiej sytuacji prosimy o dosłanie kolejnej próbki, którą przebadamy całkowicie ZA DARMO.

 badanie na ojcostwo Warszawa, badania na ojcostwo Warszawa, badanie ojcostwa Warszawa, badania ojcostwa Warszawa, badanie DNA na ojcostwo Warszawa, badania DNA na ojcostwo Warszawa

Badanie na ojcostwo z gwarancją na każdą próbkę

Nasi pacjenci nie muszą się martwić o jakość dostarczonych próbek, z uwagi na to, że każda z nich jest objęta specjalną gwarancją. W sytuacji, gdy pierwsza próbka będzie gorszej jakości, mogą nam Państwo dosłać nowy materiał. Ponowne analizy zostaną natomiast przeprowadzone za darmo. Co ważne nie narzucamy też terminów, w którym należy nam dostarczyć materiał do badania. Zlecenie będzie cały czas otwarte.

Autor: mgr Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Badanie na ojcostwo – każda próbka daje taką samą pewność

Zapewne słyszeli Państwo, że najlepszy materiał do badania na ojcostwo to wymaz z wewnętrznej strony policzka. Nic bardziej mylnego. Dla nas każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna. Przyjmujemy do badania ojcostwa taką próbkę, jaką mogą Państwo łatwo i komfortowo zdobyć.

W jaki sposób umówić się na badanie na ojcostwo w Warszawie? Jakie próbki będą najlepsze? Bezpłatna porada telefoniczna

badanie na ojcostwo Warszawa, badania na ojcostwo Warszawa, badanie ojcostwa Warszawa, badania ojcostwa Warszawa, badanie DNA na ojcostwo Warszawa, badania DNA na ojcostwo WarszawaJeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące badania na ojcostwo, służymy Państwu pomocą. Chętnie doradzimy najlepiej rokujące próbki i powiemy, jak je zebrać oraz zabezpieczyć. Zapraszamy do kontaktu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 do 22.00, w piątek od 7.00 do 20.00 oraz w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00. Wszystkie porady są bezpłatne i niezobowiązujące.

Jak wygląda badanie na ojcostwo w punkcie pobrań w Warszawie?

.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji. Dlatego też w naszych przychodniach oraz w samym laboratorium dbamy o jej zachowanie. Nigdy nie udzielamy informacji na temat zleconego badania osobom trzecim. Mamy bardzo rygorystyczne procedury, których przestrzeganie gwarantuje Państwu pełną ochronę danych.
.
Dzwoniąc do nas nikt nie jest w stanie potwierdzić, że dany pacjent zleca u nas badanie. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dokładnie laboratorium ją gwarantuje. Często jest to tylko slogan reklamowy podczas, gdy placówka nie ma wdrożonych żadnych procedur pozwalających na zabezpieczenie wrażliwych danych pacjenta

Badanie na ojcostwo Warszawa – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Akredytacja oraz liczne certyfikaty – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. regularnie uczestniczy w zewnętrznych programach biegłości, uzyskując bardzo wysokie oceny, co potwierdzają akredytacja PCA oraz liczne certyfikaty (w tym certyfikat GEDNAP oraz ISFG). Warto zwrócić uwagę, że zgodnie z obowiązującymi przepisami tylko wynik badania na ojcostwo przeprowadzonego przez akredytowany podmiot może zostać wykorzystany jako dowód w sądzie. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało zgodność 100% w badaniach na ojcostwo w międzynarodowym programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services). Certyfikaty laboratorium…
 • Najlepszej klasy odczynniki – od jakości odczynników uzależniona jest jakość analiz. Dlatego też pracujemy wyłącznie na najlepszej klasy odczynnikach renomowanej firmy PROMEGA. W przeciwieństwie do niektórych laboratoriów nie stosujemy niezwalidowanych odczynników „domowej roboty”, które nie posiadają stosownych certyfikatów, ponieważ może to powodować błędy w samej analizie.
 • Doświadczona kadra specjalistów – w testDNA badania na ojcostwo przeprowadzają eksperci z długim doświadczeniem. Dbamy również o to, aby nasi pracownicy regularnie podnosili swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.Poznaj naszych specjalistów …
 • Dwukrotne przeprowadzanie badania ojcostwa – gdy badanie na ojcostwo wykaże wykluczenie biologicznego pokrewieństwa danego mężczyzny, cała analiza przeprowadzana jest raz jeszcze przez drugi, niezależny zespół specjalistów. Taka „podwójna kontrola” próbki pozwala na uniknięcie ewentualnych błędów laboratoryjnych.
 • Analiza nawet 34 markerów DNA – taka liczba analizowanych miejsc na DNA stanowi gwarancję pewnego i wiarygodnego wyniku nawet wówczas, gdy w badaniu na ojcostwo nie bierze udziału matka. Wyniki wydajemy z prawdopodobieństwem zgodnym z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii. Każdy wynik zawiera również profile genetyczne uczestników badania, co stanowi dowód jego przeprowadzenia.
Test na ojcostwo pewny wynik
img
img

Kiedy warto wykonać badanie na ojcostwo?

Badanie na ojcostwo często pomaga z rozwiązaniu skomplikowanych spraw rodzinnych. Jego wynik daje poczucie pewności i bezpieczeństwa całej rodzinie. Dzięki temu, że jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo danego mężczyzny, pozwala lepiej zaplanować przyszłość. Kiedy warto wykonać nadanie na ojcostwo? Poniżej opisujemy najczęstsze sytuacje.

 • W przypadku wątpliwości – te mogą być wywołane m.in. brakiem podobieństwa, ale też zasłyszaną plotką czy słowami wykrzyczanymi często w trakcie kłótni.
 • Jeśli potrzebujemy dowodu w sprawie sądowej – wynik badania na ojcostwo może być wykorzystany zarówno do zaprzeczenia ojcostwa, jak i jego potwierdzenia: np. wtedy, gdy formalnie ojcem dziecka jest mąż matki, a w rzeczywistości jest nim nowy partner.
 • Niesłusznie płacone alimenty lub podejrzenie, że taka sytuacja może mieć miejsce.
 • Zaprzeczenie ojcostwa po upłynięciu ustawowego terminu – w tej sytuacji wynik badania na ojcostwo stanowi dowód dla prokuratury, aby ta mogła rozpocząć postępowanie.
 • Upewnienie się co do ojcostwa przed uznaniem dziecka w USC (zarówno w trakcie trwania ciąży, jak i już po narodzinach.
 • Konieczność zasądzenia alimentów z uwagi na brak świadczeń 500+ (dla samotnego rodzica, który nie ma zasądzonych alimentów).
 • Odzyskanie spokoju w trakcie ciąży – jeśli mamy jakiekolwiek podejrzenia co do tego, że ojcem dziecka może być inny mężczyzna, nie warto czekać na rozwiązanie. Badanie ojcostwa można przeprowadzić, jeszcze będąc w ciąży i tym samym odzyskać spokój potrzebny zarówno matce, jak i dziecku.

Dlaczego warto wykonać badanie na ojcostwo?

Wokół badań na ojcostwo narosło wiele mitów, które powodują, że część pacjentów obawia się ich wykonania. To błąd, ponieważ – jak się okazuje – badania na ojcostwo w wielu sytuacjach pomagają rodzinie wrócić do normalności i odzyskać spokój. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści wynikające z ich wykonania.

 • Badanie na ojcostwo daje pewny wynik – nie ma innej dokładniejszej metody, która pozwala wykluczyć lub potwierdzić ojcostwo. Czasem pacjenci zastanawiają się nad porównywaniem grup krwi, jednak metoda ta jest bardzo zawodna i może wprowadzić niepotrzebny niepokój w życie rodzinne.
 • Na wynik badania na ojcostwo nie mają wpływu żadne czynniki zewnętrzne – chodzi tutaj zarówno o ewentualne leki, jak i np. chorobę. Część pacjentów zastanawia się, czy można zafałszować wynik jeśli tuż przed pobraniem próbki będą palić papierosy lub jeść. Otóż – NIE. Brak odpowiedniego przygotowania do badania na ojcostwo może co najwyżej wydłużyć czas analizy lub spowodować konieczność ponownego pobrania próbki, ale nie zafałszuje wyniku.
 • Badania na ojcostwo są łatwe w wykonaniu i bezbolesne – ponieważ można dostarczyć do badania dosłownie każdą próbkę, jego przeprowadzenie jest bardzo proste i komfortowe. Samo uzyskanie odpowiedniej próbki jest z kolei bezbolesne. Dziś rzadko pobiera się krew do tego typu badań. Standardem są łatwe w uzyskaniu wymazy z policzka lub próbki śladowe.
 • Wynik badania na ojcostwo jest ważny przez całe życie – to jedno z nielicznych badań, którego nigdy nie musimy powtarzać, ponieważ nasze DNA jest niezmienne.
 • Wynik badania na ojcostwo pozwala rozwiązać wiele skomplikowanych spraw rodzinnych – daje szansę na odzyskanie spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Pozwala też lepiej zaplanować przyszłość całej rodziny.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 09/08/2019, Data aktualizacji: 17/10/2019