DNAclub – pokaż swoją unikalność

Czy zauważyliście Państwo, że ostatnio wszyscy mówią o DNA? Geny, mutacje, żywność modyfikowana, klonowanie… Wielki szum naukowy, wokół możliwości jutra… I zrozumienie podstawowego faktu – nawet najbardziej podobni do siebie ludzie mają coś co ich odróżnia – DNA.

DNA jest cząstką, która każdego z nas czyni unikalnym i niepowtarzalnym. Daje nam cechy, które w sobie uwielbiamy i takie, które nas denerwują. DNA nigdy się nie zmienia – jest osobistym kodem, który pozostaje stały aż do śmierci. Czy nie chcielibyście Państwo poznać go trochę lepiej i w ten sposób dołączyć do grona tych, co wiedzą?
Teraz macie Państwo szansę poznania swojego unikalnego profilu DNA. Wystarczy, że pobierzecie materiał do analizy przy pomocy zestawu testDNA (bezbolesne i nieinwazyjne) i wyślecie do naszego laboratorium, a nasi naukowcy „rozłożą” je i zdefiniują Państwa unikalny profil.

Zapraszamy do wykonania badania określającego Państwa unikalny profil genetyczny, który jest Państwa „genetycznym odciskiem palca”. Możecie Państwo zamówić certyfikat DNAClub, T-shirt ze swoim unikalnym kodem, kartę identyfikacyjną z profilem DNA lub wisiorek z zatopionymi genami. Jeżeli mają Państwa jakiekolwiek pytania jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Na życzenie wykonamy wizytówki, papeterię lub papier firmowy z Państwa profilem. Będąc członkiem DNAClub możesz personalizować dowolną rzecz – teraz to Państwa wyobraźnia wytycza granice. W celu zamówienia prosimy o kontakt z naszymi konsultantami telefonicznie lub pocztą elektroniczną (e-mail).

Data publikacji: 21/05/2015