Opinie o testDNA

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Dziękuję bardzo Paniom, które pomogły mi w tak trudnym czasie dla mnie, jakim była utrata oczekiwanego dziecka. Panie dokładnie wytłumaczyły całą procedurę. Wyniki ustalenia płci były naprawdę szybko, co pozwoliło nam na dalsze działania urzędowe.”

Magda
7.09.2021 r.
.

Pani Magdo, dziękujemy za opinię.

testDNA

„Panie bardzo miłe i na każdym etapie pomocne w trudnym czasie jakim jest utrata oczekiwanego dziecka. Wyniki dotarły bardzo szybko. Polecam”

Magda
7.09.2021 r.
.

Pani Magdo, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

testDNA

„Profesjonalna i miła obsługa od momentu rejestracji na badania aż do końca diagnostyki. Zarówno Panie w rejestracji, jak i lekarze służą pomocą, odpowiadają na wszystkie pytania, a pacjent nie czuje pośpiechu czy zniecierpliwienia - wszystko na spokojnie i w miłej atmosferze.”

Eliza
31.08.2021 r.
.

Pani Elizo, bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie

testDNA

„Polecam klinikę Dna i dziękuję za wszelką pomoc aby wszystko poszło sprawnie.Polecam”

Iwona
28.07.2021 r.
.

„Szybko sprawnie,ale najlepsze sa ininterpretacje wynikow, b pomaga”

Marian goral
20.07.2021 r.
.

Panie Marianie, bardzo dziękujemy za opinię.

testDNA

„Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wyniki rowniez w jezyku angielskim. Z calego serca polecam.”

Aga
23.06.2021 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

testDNA

„Z pewnością bede polecać dalej. Badanie mogłam bez problemu wykonać za granicą a wyniki otrzymałam na czas. Dziękuje.”

Joanna
13.05.2021 r.
.

„Trafiłam akurat na panią Dębowską. Była cierpliwa i bardzo dokładnie wytłumaczyła jak zabezpieczyć materiał. Samo badanie przebiegło szybko i sprawnie. Polecam”

Sylwia
12.05.2021 r.
.

„Labolatorium godne polecenia. Przemiła obsluga. Wyniki badań na czas a nawet wczesniej 🙂
Korzystajac z okazji chcialam podziękować Pani Izabelii za pomoc i wsparcie jakie uzyskalam w tym trudnym czasie. Dziękuję! ❤️”

Ewa Biernacka
5.05.2021 r.
.

„Dzień dobry, jakiś czas temu zlecałam u Państwa badanie na kariotyp ponieważ 2 razy poroniłam. Pani z którą rozmawiałam na czacie poleciła mi również badanie na trombofilie wrodzoną, którego nie zalecił mi lekarz . I właśnie to badanie pokazalo gdzie jest problem . Nie znam nazwiska tej Pani ale bardzo dziękuję ♥ pozdrawiam 🙂”

A.
28.04.2021 r.
.
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 34:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 21/06/2021