Opinie o testDNA

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Świetny kontakt , miła obsługa , jestem bardzo zadowolona z usługi , szybko i sprawnie .Polecam !”

Ewelina
17.01.2020 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy

testDNA

„Rzetelna firma, wspaniałe podejście do pacjenta Bardzo dobry kontakt. Z uwagi na termin wizyty lekarskiej poprosiłem o przyspieszenie publikacji wyników i rzeczywiście wyniki ukazały się przed planowanym terminem. Bardzo dziękuję. Chciałbym także podkreślić niezwykłą grzeczność w kontakcie telefonicznym, a rozmawiałem z 3 osobami. W ten sposób zaburzyła się statystyka miłych i pomocnych ludzi w jednym miejscu naraz.”

Maciej Stojalowski
9.01.2020 r.
.

Panie Macieju bardzo dziękujemy za taką opinię. Jest nam niezmiernie miło. Serdecznie pozdrawiamy ; )

testDNA

„Bardzo profesjonalne laboratorium. Począwszy od rozmowy telefonicznej, poprzez dostarczenie i odebranie przez kuriera zestawu do domowego pobrania materiału genetycznego a skończywszy na wyniku badania już po 7 dniach kalendarzowych, wszystko to świadczy o niezwykłym zaangażowaniu i kompetencjach całego Zespołu laboratorium. Polecam!”

Aneta
3.01.2020 r.
.

Pani Aneto, bardzo miło czytać takie słowa. Zadowolenie Pacjentów do dla nas priorytet.

testDNA

„Bardzo profesjonalne laboratorium, sprawny szybki kontakt, badanie wykonane niezwykle szybko, pelen profesjonalizm.”

Ewa
30.12.2019 r.
.

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za tę opinię. Cieszymy się, że doceniła Pani obsługę i profesjonalizm - Pani słowa są motywacją do dalszego działania.

testDNA

„Mega pełen profesjonalizm obsługa przesympatyczna,wyniki przed terminem ,Pani z infolini bardzo miła wszystko wytłumaczyła i doradzila jakie badania warto jeszcze zrobić wyrazie wątpliwości można zawsze zadzwonić Polecam””

Agnieszka C.
11.12.2019 r.
.

„W dniu dzisiejszym tj. 04.12.2019r. miałam przyjemność rozmawiać z Panią Kariną, Konsultantką w Państwa firmie. Chciałam pogratulować takiej osoby w zespole. Pani Karina wytłumaczyła mi wszystko, o co zapytałam w sposób wyczerpujący i uprzejmy. Rozwiała moje wątpliwości i wsparła psychicznie. Dziękuję bardzo za pomoc i życzę samych sukcesów, zdrowia i życzliwości innych.
Pani Karino jest Pani Wielka. ;-)”

Dorota
11.12.2019 r.
.

„Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i rzetelności Państwa .Przemiła obsługa ,bardzo dobry kontakt z osobami z laboratorium i infolinii którzy odpowiedzieli na każde moje pytania,dokładność badań,przekazywanie na bieżąco informacji o postępach testów,wyniki przed oczekiwanym terminem.Dziękuje z całego serca za pomoc i wsparcie , szczerze polecam .Pozdrawiam serdecznie :):):):)”

Patrycja L.
2.12.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Bardzo miła obsługa infolinii i sprawna organizacja. Bardzo dobry kontakt. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Zostaliśmy poinformowani o wszystkich niezbędnych czynnościach potrzebnych do wykonania badań. Z całego serca polecam”

Marta
20.11.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię ; )

testDNA

„polecam bardzo bardzo, poleciła mi badania znajoma która poroniła dwa razy a ja raz,po badaniu okazało się że nie przyswajamy kwasu foliowego i musimy inaczej przyjmować suplementacje panie w testach Dna są przemiłe wszystko dokładnie wytłumaczą , potrafią uspokoić kiedy się zdenerwowałam o wyniku, maja bardzo dobrą wiedzę, wszystko dokładnie powiedzą jak się do badan przygotować gdzie się udać jak wypełnić dokumenty na wszystkie moje pytania odpowiedzą,po rozmowie byłam bardziej spokojniejsza, na pewno skorzystam jak będzie potrzeba z testów,dziękuje”

Agata
20.11.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

testDNA

„Bardzo dziękuję za pomoc i wszelkie niezbedne informację w tym trudnym dla mnie czasie. Pełen profesjonalizm i niezwykła empatia. Wszystko i przeciągu kilku chwil jest wysyłane na e-maile. Szczerze polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy. Dla mnie niezmiernie ważna była rozmowa z genetykiem który omówił z nami wyniki badań i odpowiedział na nasze pytania. Szczególne podziękowania należą się pani Karinie, która się mną w tych dniach opiekowała. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie.”

Magdalena K.
12.11.2019 r.
.

Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wyniki badań oraz ich omówienie były dla Pani pomocne. Przekazaliśmy również podziękowania p. Karinie 🙂

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 29:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 03/01/2020