Opinie o testDNA

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Bardzo dziękuję za pomoc i wszelkie niezbedne informację w tym trudnym dla mnie czasie. Pełen profesjonalizm i niezwykła empatia. Wszystko i przeciągu kilku chwil jest wysyłane na e-maile. Szczerze polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy. Dla mnie niezmiernie ważna była rozmowa z genetykiem który omówił z nami wyniki badań i odpowiedział na nasze pytania. Szczególne podziękowania należą się pani Karinie, która się mną w tych dniach opiekowała. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie.”

Magdalena K.
12.11.2019 r.
.

Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wyniki badań oraz ich omówienie były dla Pani pomocne. Przekazaliśmy również podziękowania p. Karinie 🙂

testDNA

„Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Wyniki badań otrzymałam przed czasem.Polecam.”

Elżbieta Kozłowska
12.11.2019 r.
.

Pani Elżbieto, dziękujemy za tak miłe słowa!

testDNA

„Dziękuję serdecznie za szczegółowe informacje i instrukcje, bardzo szybkie odpowiedzi drogą mailową. Wszystko odbyło się profesjonalnie .Mam nadzieję,że dzięki tym informacjom, po dwóch poronieniach uda mi się urodzić w końcu zdrowe dziecko. Dzięki jeszcze raz za pomoc i wszelkie wskazówki i przywrócenie chociaż cząstki nadziei,że będziemy mieli dziecko....”

Ania M.
4.11.2019 r.
.

Pani Aniu wierzymy, że wszystko będzie po Pani myśli. Dziękujemy za taką opinię o naszym laboratorium. Serdecznie pozdrawiamy. ; )

testDNA

„Mega profesjonalizm obsługa przesympatyczna wyniki przed terminem Pani z infolini bardzo miła wszystko wytłumaczyła i doradzila jakie badania warto jeszcze zrobić wyrazie wątpliwości można zawsze zadzwonić Polecam”

Paulina
24.10.2019 r.
.

Pani Paulino, bardzo dziękujemy za opinię o naszym laboratorium. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

testDNA

„Szybko, sprawnie, ceny adekwatne do badań, miła obsługa. Pomocni w razie jakichkolwiek problemów. POLECAM”

Mariusz
15.10.2019 r.
.

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i życzymy Panu wszystkiego dobrego!

testDNA

„testDNA„Przemiła obsługa, wspaniały kontakt ze wszystkimi osobami z laboratorium i z infolinii, bardzo precyzyjne przekazywanie informacji, prawie całodobowy dostęp telefoniczny, duża dokładność badań, bieżące przekazywanie wszystkich informacji o postępach testów. Szczerze polecam 🙂 Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i ogromne wsparcie.”😘😘😘😘”

Donata Krzaczkowska
11.10.2019 r.
.

Pani Donato, bardzo dziękujemy za taką opinię o naszej firmie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrówka ; )

testDNA

„Dziekujemy za Państwa pomoc. Lekarz prowadzący polecił nam Państwa laboratorium i nie żałujemy. Pełny profesjonalizm we wszystkim. Szczerze polecamy!!”

Kasia
18.09.2019 r.
.

Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za taką opinię. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy.

testDNA

„Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i rzetelności z Państwa strony. Korzystałam już po raz drugi z Waszych usług i ani razu się nie zawiodłam. Ogromnym plusem jest, że na bieżąco informujecie klienta jak przebiega proces badania. Wyniki za każdym razem przed oczekiwanym terminem. Przemiła i wykwalifikowana obsługa. Polecam i na pewno skorzystam, jeśli zajdzie taka potrzeba.”

Agnieszka
4.09.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszko, pozdrawiamy ; )

testDNA

„Badanie płci przebiegło bardzo sprawnie, na każde moje pytanie uzyskiwałam odpowiedź. Szczerze polecam to laboratorium.”

Ania
26.08.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię o naszym laboratorium. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

testDNA

„Polecam z całego serca. Na przeprowadzenie badań genetycznych płodu po poronieniu zatrzymanym zdecydowałam się w ostatniej chwili będąc już w szpitalu , czekając na zabieg. Między innymi dzięki ogromnemu profesjonalizmowi i ludzkiemu podejściu doradców laboratorium udało się zorganizować przygotowanie dokumentacji i materiału do badan w 100% zdalnie ( rozmowy telefoniczne , maile) między Katowicami i Bydgoszczą. Oczywiście udało się przeprowadzić badania. Mam już wyniki i konsultacje lekarza. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, wiedzy i wysokiej kultury osobistej pracowników laboratorium testDNA.dziękuje i POLECAM”

Anna
26.08.2019 r.
.

Pani Anno, bardzo dziękujemy za skorzystanie z usług naszego laboratorium. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy sprawnie pomóc i wszystko dla Pani zorganizować. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy.

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 28:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 16/10/2019