Opinie o testDNA

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Napiszę krótko-dobrze,że JESTEŚCIE i nie zmieniajcie się, tak trzymać.”

Jadwiga
26.05.2020 r.
.

Dziękujemy!

testDNA

„Badanie wykonane bardzo szybko, Panie z infolinii są bardzo pomocne, ciepłe i cierpliwe, wspierały mnie w tych trudnych chwilach. Bardzo rzetelne podejście do klienta.”

Marta
15.05.2020 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię.

testDNA

„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”

Agata
5.05.2020 r.
.

Dziękujemy Pani Agato i pozdrawiamy serdecznie.

testDNA

„Bardzo dziękuję wszystkim Paniom, z którymi kontaktowałam się telefonicznie w sprawie badania DNA mojego męża. Szczególnie Pani Karinie, będącej moim wspaniałym przewodnikiem od złożenia zlecenia do terminowego przekazania wyników. Pani Joannie ds logistyki również dziękuję za ogromną cierpliwość w wyjaśnianiu wszelkich pytań dot. badania.”

Małgorzata
2.05.2020 r.
.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

testDNA

„Witam bardzo jesteśmy zadowoleni z mężem z obsługi, bardzo dobre podejście wytłumaczenie całej procedury po poronieniu jesteśmy wdzięczni za tą pomoc i wsparcie ..”

Kośka Monika
23.04.2020 r.
.

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy serdecznie.

testDNA

„Bardzo polecam laboratorium Testdna, profesjonalna i przemiła obsługa, służąca poradą i pomocą. Przed badaniem Panie cierpliwie odpowiadały na wszystkie moje pytania i wątpliwości, w trudnej dla mnie sytuacji wykazały się zrozumieniem i empatią. Zawsze odbierano telefon lub oddzwaniano, nawet w czasie epidemii, gdzie inne laboratoria i punkty medyczne "milczały" . Zamówiony kurier przyjechał bardzo szybko, było to niezwykle ważne, aby materiał do badań nie uległ uszkodzeniu. W ekspresowym tempie próbki trafiły z drugiego końca Polski do laboratorium w Katowicach. Wyniki badań pojawiły zgodnie z deklarowanym terminem na indywidualnym koncie klienta. Wszystko dobrze zabezpieczone jednorazowym hasłem. Jestem pod wielkim wrażeniem pracy testdna, obsługa pacjenta na najwyższym poziomie. Dziękuję za pomoc i życzę całemu Zespołowi w czasie Koronawirusa dużo zdrowia.”

Alicja D.
15.04.2020 r.
.

Pani Alicjo, dziękujemy za opinię.

testDNA

„Witam.2.01. 2019. Robiłam u Państwa badania DNA materiału poronnego (poronienie 24.12. 2018.).Po wynikach miałam umówiona konsultacje telefoniczna (niestety nie pamiętam nazwiska) pani zwróciła uwagę bym zrobiła badania DNA na trombofilie.Zrobilam 13.02.2019.Okazalo się że mam trombofilie.Wyniki pokazałam lekarzowi, który przepisał odpowiednie leki. Brałam od 6tc do 26tc.CHCIAŁAM BARDZO BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA TE WSKAZÓWKI.DZIĘKI TEMU MAMY ŚLICZNEGO SYNKA. ❤️❤️❤️Tak to nie wiem czy bym nie straciła drugiej ciąży i kolejnej...”

Mariola Musiłek
2.03.2020 r.
.

Bardzo się cieszymy, że wszystko się udało i teraz może się Pani cieszyć ze swojego maleństwa 🙂 Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

testDNA

„Rzetelne, fachowe i profesjonalne laboratorium. Przemiła i pomocna obsługa. Możliwość wyboru opłacalnych pakietów badań. W pakietach konsultacje z lekarzem i zalecenia, bardzo na plus. Wyniki zawsze przed terminem. Polecam współpracę!”

Natalia
27.02.2020 r.
.

Serdecznie dziękujemy za taką opinię o naszym laboratorium. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Bardzo Dziekuję Laboratorium testDNA za szybki wynik testu i udzielenie informacji telefonicznie. Bardzo miła obsługa, polecam bardzo. Dziekuję ślicznie.”

Sommertag Urszula
24.02.2020 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię, Wszystkiego dobrego, pozdrawiamy

testDNA

„Dziekuję pani Darii z infolinii za pomoc i wielkie wsparcie. Wyniki były w wyznaczonym terminie. Będę polecała to labolatorium wśród znajomych.”

Agata
10.02.2020 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię. Serdecznie pozdrawiamy ; )

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 30:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

testdna opinie, opinie testdna, opinie test dna, test dna opinie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 03/01/2020