Jak pobrać próbki do badania na ojcostwo od dziecka?

Pobranie próbek do badania ojcostwa od dziecka jest proste i bezbolesne. Służy do tego specjalnie przygotowany zestaw. Znajduje się w nim m.in komplet sterylnych wymazówek, szczegółowa instrukcja postępowania oraz formularz zlecenia badania.

Jeśli obawiasz się, że dziecko może czuć dyskomfort przy uzyskiwaniu wymazu, pobierz w pierwszej kolejności próbkę od siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie to uczucie.

.

.

Zaletą samodzielnego pobierania wymazów policzkowych jest fakt, iż dziecko nie stresuje się wizytą w placówce medycznej. Próbkę uzyskuje się w komfortowych dla niego, bezpiecznych warunkach. Dzięki temu jest to dużo łatwiejsze. Jeśli masz małe dziecko i nie chce go informować, do jakiego typu badania pobierany jest wymaz spróbuj zaaranżować zabawę.

Pobieranie próbek niestandardowych

Jeśli z określonych przyczyn nie możesz pobrać od dziecka wymazów z policzka, rozważ pobór próbek nietypowych. Należą do nich m.in. szczoteczka do zębów, plamy krwi, chusteczka z wydzieliną z nosa, patyczki z woskowiną uszną. Szczegółowa lista nietypowych próbek (tzw. „mikrośladów”), które badamy znajduje się tutaj…

.

Chętnie doradzimy

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub 32 445 34 36
E-mailowo
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Chętnie doradzimy.

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.

Data publikacji: 02/06/2015, Data aktualizacji: 05/12/2018