Jak pobrać próbki do badania na ojcostwo od dziecka?

jak pobrać próbki do badania na ojcostwo od dziecka, próbki do badania na ojcostwo od dziecka, pobór próbek do testu na ojcostwo od dzieckaPobranie próbek do badania ojcostwa od dziecka jest proste i bezbolesne. Służy do tego specjalnie przygotowany zestaw. Znajduje się w nim m.in komplet sterylnych wymazówek, szczegółowa instrukcja postępowania oraz formularz zlecenia badania.

Jeśli obawiasz się, że dziecko może czuć dyskomfort przy uzyskiwaniu wymazu, pobierz w pierwszej kolejności próbkę od siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie to uczucie.

.

.

Zaletą samodzielnego pobierania wymazów policzkowych jest fakt, iż dziecko nie stresuje się wizytą w placówce medycznej. Próbkę uzyskuje się w komfortowych dla niego, bezpiecznych warunkach. Dzięki temu jest to dużo łatwiejsze. Jeśli masz małe dziecko i nie chce go informować, do jakiego typu badania pobierany jest wymaz spróbuj zaaranżować zabawę.

Pobieranie próbek niestandardowych

Jeśli z określonych przyczyn nie możesz pobrać od dziecka wymazów z policzka, rozważ pobór próbek nietypowych. Należą do nich m.in. szczoteczka do zębów, plamy krwi, chusteczka z wydzieliną z nosa, patyczki z woskowiną uszną. Szczegółowa lista nietypowych próbek (tzw. „mikrośladów”), które badamy znajduje się tutaj…

.

Chętnie doradzimy

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub 32 445 34 36
E-mailowo
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Chętnie doradzimy.

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.

Data publikacji: 02/06/2015, Data aktualizacji: 16/10/2019