fbpx

Cesarskie cięcie Wrocław – który szpital wybrać? Ile kosztuje prywatne cięcie cesarskie we Wrocławiu?

cięcie cesarskie wrocław, jak umówić się na cesarskie cięcie, Cesarskie cięcie ile kosztuje wrocław, cięcie cesarskie wrocław cena cesarskie cięcie prywatnie wrocław, medfemina poród cięcie cesarskie promocja, cięcie cesarskie na życzenie wrocław

Czy można wykonać cięcia cesarskie “na życzenie”? Wrocław oferuje taką możliwość. Gdzie mogą udać się pacjentki, które mają wskazania medyczne, by wykonać cesarskie cięcie? Poznaj pakiety porodów przez cięcie cesarskie w Szpitalu Medfemina we Wrocławiu i skorzystaj ze zniżki 1000 zł.

Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Spis treści:

 1. Cięcia cesarskie Wrocław – gdzie można wykonać?
 2. Cięcia cesarskie Wrocław – cena pakietów. Ile kosztuje cięcie cesarskie w prywatnym szpitalu we Wrocławiu?
 3. Jak umówić się na cesarskie cięcie we Wrocławiu?
 4. Cięcia cesarskie we Wrocławiu – adres szpitala i kontakt
 5. Dlaczego warto wybrać szpital Medfemina?

❤️Nieinwazyjne badania prenatalne we Wrocławiu

We Wrocławiu możesz wykonać nieinwazyjny test prenatalny o wysokiej czułości –  NIFTY pro. To bezpieczne badanie, nie wiąże się z ryzykiem poronienia, a jednocześnie ma wysoką czułość. Prawidłowy wynik NIFTY pro może pozwolić odzyskać spokój o zdrowie dziecka, a także uniknąć amniopunkcji. NIFTY cieszy się zaufaniem Mam, na całym świecie został wykonany już ponad 9 000 000 razy i jest najczęściej wybieranym nieinwazyjnym testem prenatalnym.

Cięcia cesarskie Wrocław – gdzie można wykonać?

Gdzie mogą udać się kobiety, które mają wskazania medyczne, aby wykonać cesarskie cięcie? Wrocław, a dokładnie szpital Medfemina przy ulicy Borowskiej 262 to szpital ginekologiczno-położniczy, który specjalizuje się w porodach prywatnych poprzez cięcia cesarskie. Szpital zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz przestrzega restrykcyjnych procedur opracowanych na podstawie wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, wzorem najlepszych standardów obowiązujących w takich krajach jak USA, Niemcy, czy Wielka Brytania.

Cięcia cesarskie Wrocław – cena. Ile kosztuje cięcie cesarskie w prywatnym szpitalu we Wrocławiu?

Cena prywatnego cięcia cesarskiego we Wrocławiu różni się w zależności od wybranego pakietu. Ceny pakietów porodów przez cesarskie cięcie w Szpitalu Medfemina zaczynają się od 13 900 zł (cena ze zniżką na hasło testDNA – więcej informacji w cenniku PDF).

poród wrocław

Wrocław: poród cięcie cesarskie promocja

Aktualnie mogą Państwo skorzystać ze zniżki 1000 zł na poród przez cięcie cesarskie odbywające się w Szpitalu Medfemina we Wrocławiu. Wystarczy podać hasło „testDNA” aby skorzystać ze zniżki (dotyczy pacjentek nieprowadzących ciąży w Medfeminie). Więcej informacji w cenniku pakietów

Jak umówić się na cesarskie cięcie we Wrocławiu?

Skontaktuj się z nami aby umówić się na wizytę kwalifikacyjną przed przyjęciem do Szpitala Medfemina we Wrocławiu. Wizyta odbywa się w 35 tygodniu ciąży i w czasie jej trwania lekarz ocenia wskazania do cięcia cesarskiego. Ustala też termin porodu.

Cięcia cesarskie Wrocław – adres szpitala i kontakt

Adres: Szpital Medfeminaul. Borowska 262, 50-558 Wrocław

Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Napisz na bezpłatnym czacie na naszej stronie.

Dlaczego warto wybrać szpital Medfemina?

Medfemina zapewnia swoim pacjentkom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. W skład wyposażenia placówki wchodzi sprzęt spełniający światowe standardy dla szpitali ginekologiczno-położniczych:

 • aparat do resuscytacji noworodka neo-puff;
 • nowoczesne monitory EKG;
 • łóżeczka dziecięce z inteligentnymi czujnikami;
 • przenośne materacyki BiliBed do naświetlania domowego.

Pacjentki, które zdecydowały się na cesarskie cięcie we Wrocławiu w szpitalu Medfemina mogą liczyć na luksusowe warunki. Prywatny poród odbywa się przy udziale życzliwego, pomocnego i profesjonalnego personelu, który jest na każde zawołanie. Pacjentki mają również zapewnione:

 • komfortowe i wyciszone dwuosobowe sale z pełnym wyposażeniem (artykuły higieniczne, wyprawka dla mamy i dziecka, Wi-Fi, ekran multimedialny, klimatyzacja);
 • posiłki przygotowywane w restauracji;
 • szkolenia przygotowującie do nowej roli rodzica.

cięcia cesarskie wrocław, cesarskie cięcie wrocław, cięcia cesarskie na życzenie wrocław

Cięcia cesarskie – częste pytania

Na czym polega cięcie cesarskie?

Cesarskie cięcie to zabieg, który jest wykonywany w znieczuleniu zewnątrzoponowym lub podpajęczynówkowym. Polega on na nacięciu powłok brzusznych i macicy, wyjęciu dziecka i następnie – zszyciu powłok brzusznych. Najczęściej cesarskie cięcie jest planowane.

Cesarskie cięcie – wskazania

Kiedy wykonuje się cięcia cesarskie? Wrocław, a dokładnie Szpital Medfemina oferuje taką możliwość, jeśli pacjentka spełnia określone wymagania medyczne. Wskazania do wykonania zabiegu to m. in.:

 • duże ryzyko zgonu podczas porodu siłami natury (np. ze względu na zakażenie HIV lub ciężką chorobę sercowo-naczyniową);
 • nieprawidłowe ułożenie się główki dziecka;
 • podejrzenie krwotoku wewnętrznego;
 • przedwczesne odklejenie łożyska.

Cesarskie cięcie wiąże się z pewnymi komplikacjami. Ponieważ zabieg zwiększa ryzyko zachorowania na zakrzepicę, WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) zaleca, aby odsetek ciąż zakończonych w ten sposób nie przekraczał 10-15% [1].

Cięcia cesarskie “na życzenie” Wrocław

Czy można wykonać cięcia cesarskie na życzenie? Wrocław, a dokładnie Szpital Medfemina oferuje taką możliwość. Do zabiegu można przystąpić, gdy poród naturalny jest niemożliwy lub urodzenie dziecka drogami rodnymi stanowi zagrożenie życia matki/dziecka. Jednym z nieoczywistych wskazań do wykonania cesarki może być również tokofobia. Fobia występuje u około 6-10% ciężarnych pacjentek [2].

Paniczny lęk przed naturalnym porodem może wpłynąć niekorzystnie na przebieg akcji porodowej, dlatego też, jeśli pacjentka posiada zaświadczenie od lekarza psychiatry i zaszło podejrzenie, że mogą wystąpić trudności w porodzie siłami natury, lekarz może podjąć decyzję o zakończeniu ciąży poprzez cesarskie cięcie [3]


Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).


cesarskie cięcie wrocław

Źródła:
1. https://pulsmedycyny.pl/cesarskie-ciecie-nie-jest-procedura-obojetna-ani-dla-matki-ani-dla-dziecka-1114719
2. Billert H. Tokophobia – a multidisciplinary problem. Ginekologia polska, 10 (78), 807–11, 2007.
3. https://pulsmedycyny.pl/program-oblicza-medycyny-kiedy-ciecie-cesarskie-mozna-wykonac-ze-wskazan-psychiatrycznych-wywiad-wideo-956634

 

Wszystkie artykuły
Umów