Gwarancja testDNA – wykonaj badanie DNA bez ryzyka

Chcesz wykonać badanie DNA pobierając materiał samodzielnie, ale boisz się, że nie poradzisz sobie z samodzielnym pobraniem? Bez obaw, czynność ta jest dziecinnie prosta i możesz ją spokojnie wykonać w zaciszu własnego domu.

Każdy zestaw zaopatrzony jest w bardzo dokładną instrukcję, która w sposób obrazowy pokazuje krok po kroku czynności konieczne do prawidłowego pobrania materiału. Jeśli instrukcja wyda Ci się niejasna – zawsze możesz przed pobraniem poradzić się telefonicznie naszych konsultantów.

Jeśli mimo wszystko powyższe sposoby zawiodłyby i materiał zostałby pobrany nieprawidłowo, wtedy gwarantujemy Ci, że ponowne pobranie próbek oraz dodatkowa analiza DNA odbędzie się całkowicie bezpłatnie. Nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami, a w razie potrzeby ponownego pobrania niezwłocznie poinformujemy Cię o tym fakcie i prześlemy bez dodatkowych opłat nowy zestaw do pobrania materiału.

Z nami masz pewność, że cena którą płacisz za badanie nie zawiera żadnych ukrytych kosztów i jest ostateczna!

Uwaga! Gwarancja ponownego, bezpłatnego pobrania dotyczy badania na podstawie wymazu z wewnętrznej strony policzka.

.

Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub (58) 739 69 24 
E-mailowo
pod adresem e-mail: biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.

Data publikacji: 19/05/2015, Data aktualizacji: 27/09/2019