Zamów bezpłatnego kuriera po swoje próbki

Uwaga! Kurier po próbki przyjedzie na następny dzień roboczy. Czas realizacji badania (dni robocze, bez weekendów i świąt) liczymy od dnia kiedy kurier dostarczy przesyłkę do laboratorium (zazwyczaj jest to na następny dzień roboczy). 

Czas realizacji badania można sprawdzić tutaj: https://www.testdna.pl/wynik-badania-dna/

Informacje o przesyłce:

 

List przewozowy:

  • Jeśli zamawiałeś zestaw do pobrania próbek zwykle list przewozowy jest dołączony do zestawu. Kliknij, aby zobaczyć jak wygląda list przewozowy
  • Po zamówieniu kuriera list przewozowy otrzymasz w wiadomości e-mail. List przewozowy generuje i wysyła pracownik (nie jest to usługa automatyczna) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Prosimy więc o cierpliwość.
 

Podaj dane do odbioru próbek:

  • Dbając o Twoją prywatność informujemy, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie testDNA Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Słonecznej 4, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000485736, NIP: 6342822607, Regon: 243412289. Podane dane będą przetwarzane w celu odbioru pobranego materiału do badania poprzez zamówienie przez Administratora firmy kurierskiej. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
 

 

 

Data publikacji: 09/12/2018, Data aktualizacji: 25/01/2019