badania ojcostwa z certyfikatem isfg, testy na ojcostwo z certyfikatem isfgBadania ojcostwa z prestiżowym certyfikatem ISFG

Po raz drugi testDNA Laboratorium Sp. z o.o. został przyznany certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Genetyki Sądowej ISFG, który stanowi potwierdzenie wiedzy naukowej w zakresie analiz genetycznych.

Certyfikat ISFG przyznawany jest zazwyczaj Zakładom Medycyny Sądowej jako potwierdzenie skuteczności wykonywanych przez nie badań DNA na ojcostwo. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. po raz pierwszy otrzymała tenże certyfikat jako jedyny prywatny podmiot oferujący badania ojcostwa na polskim rynku w 2009 roku. To najlepszy dowód na wysoką jakość oferowanych usług oraz nieustanne doskonalenie po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przyznanie certyfikatu ISFG to dla nas wielki zaszczyt, ponieważ podkreśla, że jesteśmy tak samo wiarygodni jak Zakłady Medycyny Sądowej. Jakość oferowanych przez nas badań nie zmieniła się, niemniej jednak otrzymanie tak ważnego certyfikatu jest dokumentem poświadczającym o naszej niezawodności. Zarówno Klienci indywidualni, jak i instytucje Państwowe zlecając nam badanie mogą spać spokojnie.” – mówi Prezes Laboratorium Marcin Jaworek.

Laboratoria genetyczne poddają się ciągłym kontrolom, tak aby uzyskać atesty potwierdzające jakość wykonywanych usług. Liczne certyfikaty stawiają laboratorium w dobrym świetle, a Klienci zlecający badania mają pewność, że otrzymają wynik niebudzący żadnych zastrzeżeń.

Zobacz certyfikat w pełnej wersji

Powrót

.


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Data publikacji: 12/05/2015, Data aktualizacji: 07/10/2019