fbpx

Dla lekarzy

Zostań naszym partnerem

Dzięki współpracy z nami Twoi pacjenci zyskują łatwy dostęp do nowoczesnej diagnostyki w certyfikowanym, ogólnopolskim laboratorium genetycznym. Współpraca z testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to także szereg korzyści dla Ciebie, takich jak pewny wynik, komfort pobierania próbki i realizacji badania, korzystne warunkiwsparcie merytoryczne.

15 lat testdnaNaszą misją jest zapewnienie nowoczesnej opieki medycznej, której podstawą są badania DNA. Każdego dnia dziesiątki naszych pacjentów przekonują się, jak bardzo wynik badania genetycznego może zmienić ich życie na lepsze. Pozwala odzyskać spokój, zwiększyć skuteczność prowadzonego leczenia, zastosować terapię dostosowaną do predyspozycji genetycznych pacjenta, pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości czy wreszcie szczęśliwie donosić ciążę i urodzić zdrowe dziecko.

 

zamów kontakt

 

Na skróty:  Oferta badań genetycznych  |  Jak wygląda współpraca z nami  |  O laboratorium  Kontakt 

Badania genetyczne

Proponujemy wykonanie najskuteczniejszych na rynku badań medycznych opartych na metodzie genetycznej PCR. W badaniach stosowane są wysokiej jakości odczynniki z certyfikatem IVD. Aby zapewnić jak najwyższą jakość analiz, laboratorium regularnie poddaje się zewnętrznym, międzynarodowym programom biegłości m.in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) i Labquality. Koordynujemy także przeprowadzanie badań w zagranicznych ośrodkach, dzięki czemu pacjenci mogą korzystać z diagnostyki, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce (m.in. z wykorzystaniem Sekwencjonowania Nowej Generacji).

Oferta badań

badania dla dzieci badania dla par starających się o dzieckobadania dla kobiet w ciążybadania dla par po poronieniubadania w kierunku nietolerancji pokarmowychbadanie w kierunku przyczyny nadmiaru żelaza badanie w kierunku choroby zatorowo-zakrzepowej  badanie na zespół gilbertabadania w kierunku przyczyn osteoporozy

Zalety badań genetycznych

 • Gwarantują pewny i jednoznaczny wynik
 • Mogą znacznie skrócić czas diagnostyki
 • Dzięki pewnej diagnozie pozwalają na dobranie najlepszego leczenia
 • bezbolesne i nieinwazyjne (pobiera się wymaz z policzka)
 • Umożliwiają wykrycie predyspozycji genetycznych do zachorowania
 • Można je wykonać w każdym wieku, nawet u bardzo małych dzieci
 • Nie ma przeciwwskazań do ich przeprowadzenia (typu ciąża, infekcja)
 • Pozwalają wykryć wczesne postaci choroby, niewykrywalne innymi metodami
 • Wystarczy wykonać je raz w życiu

Dlaczego warto z nami współpracować?

ivd

Pewność i bezpieczeństwo

Marka testDNA istnieje od 2003 roku, w tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentówtestDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji / , . Zakres akredytacji… Posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów, liczne certyfikaty, referencje. Posiadamy ponad 200 punktów pobrań w całej Polsce, współpracujemy z wieloma cenionymi specjalistami z zakresu genetyki, klinikami niepłodności, sądami, prokuraturą i uznanymi ośrodkami w kraju i za granicą.

Komfort i dostępność

Komfort i dostępność

Próbki DNA można pobrać w gabinecie lub samodzielnie w domu za pomocą wysyłkowego zestawu. Zapewniamy wsparcie konsultantów 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Istnieje możliwość telefonicznej konsultacji z genetykiem przed wizytą pacjenta. Dzięki szerokiej ofercie badań DNA Twoi pacjenci mogą zrobić badania w jednym miejscu, a Ty nie musisz szukać placówki.

Korzystne warunki

Korzystne warunki

Atrakcyjna prowizja, nieodpłatne zestawy do pobrania próbek i nieodpłatny odbiór pobranych próbek. Badania genetyczne w niższych cenach dla partnerów i ich pracowników. Szeroka oferta badań, którą cały czas rozbudowujemy.

 

Zapewniamy też wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń dla personelu medycznego, niezbędnych materiałów źródłowych i informacyjnych. Pomagamy w promocji na naszych stronach internetowych (m.in. wpisy do baz placówek, wizytówki ekspertów na stronach internetowych, banery) i w formie poleceń.

Jak wygląda współpraca z nami?

pakiet badań

Warunki współpracy określamy w umowie, którą podpisujemy z lekarzem.

 1. Do lekarza wysyłamy bezpłatnie zestaw pobraniowy (wysyłka i kurier w cenie badania).
 2. Lekarz zleca badanie pacjentowi w cenie ustalonej indywidualnie.
 3. Pobranie próbki może odbyć się w gabinecie lub pacjent pobiera próbkę samodzielnie w domu.
 4. Wysyłamy bezpłatnego kuriera po odbiór próbki pod wskazany adres.
 5. Wynik wysyłamy do pacjenta lub lekarza. Istnieje możliwość konsultacji telefonicznej wyniku z genetykiem przed wizytą pacjenta.
 6. Rozliczenie następuje raz w miesiącu na podstawie faktury wystawionej przez lekarza.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o warunki współpracy

Poznaj nas

testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1618 (Pełny zakres akredytacji…). Należymy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS), Labquality i Collaborative Testing Services (CTS). Najwyższa jakość badań realizowanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 52) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG). Zobacz certyfikaty

 

Zespół testDNA tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami udostępniamy pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z genetykami, dietetykami, psychologami oraz gastrologami. Poznaj nasz zespół

Nasze badania genetyczne dostępne są w całej Polsce – posiadamy ponad 200 punktów pobrań, a zestawy do pobrania próbek DNA znajdują się dodatkowo w ponad 150 aptekach. Partnerzy są jednym z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową. W ciągu 15 lat działalności zaufało nam wielu specjalistów, a także placówek medycznych, sądów, detektywów oraz innych jednostek z Polski i zza granicy. Poznaj naszych partnerów

Baza wiedzy

Zależy nam, aby nasi partnerzy mieli wsparcie merytoryczne i mogli nieustannie poszerzać swoją wiedzę z zakresu badań genetycznych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy bazę wiedzy, w której znajdą materiały, takie jak artykuły, źródła naukowe i poradniki.

Kontakt

Zadzwoń i zapytaj o współpracę: tel. 533 363 083  lub zamów kontakt przez poniższy formularz:

  Jaki rodzaj badań Cię interesuje?

  Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

  Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

  Klaudia

  Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

  Kinga

  „Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

  Anna

  „Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

  Edyta
  Wszystkie artykuły
  Back to Top
  Umów