Dla lekarzy – oferta

wspolpraca testdna

Laboratorium testDNA działa na rynku badań medycznych już od 2003 roku. Współpracujemy z wieloma cenionymi specjalistami oraz ośrodkami medycznymi w całym kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres badań genetycznych – m.in. testy na ojcostwo, badania po poronieniach, badania dla dzieci z niepokojącymi objawami i wiele innych.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszym laboratorium w zakresie poszerzenia dotychczasowej oferty dla Państwa Pacjentów – w takim razie zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego.

Dane kontaktowe
Jaki rodzaj badań Cię interesuje?
Prosimy wybrać rodzaj badań.

Badania genetyczne

Jesteśmy wiodącym laboratorium specjalizującym się w badaniach DNA. Mamy też ugruntowaną pozycję wśród lekarzy, którzy nam już zaufali i zlecają nam badania lub kierują do nas swoich pacjentów. Jakość oferowanych przez nas usług pozwoliła przyciągnąć i zacieśnić współpracę z wieloma ośrodkami badawczymi i nie tylko na terenie całego kraju.

Współpracujemy m.in. z:

  • klinikami niepłodności
  • przychodniami POZ
  • szpitalami
  • gabinetami specjalistycznymi
  • sądami
  • prokuraturą

Wykonujemy najnowocześniejsze badania DNA, które pomagają naszym partnerom medycznym w podejmowaniu trafnych decyzji diagnostycznych i terapeutycznych.

W badaniach stosowane są wysokiej jakości odczynniki z certyfikatem IVD. Aby zapewnić jak najwyższą jakość analiz, laboratorium regularnie poddaje się zewnętrznym, międzynarodowym programom biegłości m.in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) i Labquality. Koordynujemy także przeprowadzanie badań w zagranicznych ośrodkach, dzięki czemu pacjenci mogą korzystać z diagnostyki, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce (m.in. z wykorzystaniem Sekwencjonowania Nowej Generacji).

Zamieszczone poniżej opinie naszych pacjentów, są potwierdzeniem tego, że jakość naszych badań i kontakt z pacjentami stoją na najwyższym poziomie.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Dlaczego warto z nami współpracować?

ivd

Pewność i bezpieczeństwo

Marka testDNA istnieje od 2003 roku, w tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 460 000 pacjentówtestDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji / , . Zakres akredytacji… Posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów, liczne certyfikaty, referencje. Posiadamy ponad 300 punktów pobrań w całej Polsce, współpracujemy z wieloma cenionymi specjalistami z zakresu genetyki, klinikami niepłodności, sądami, prokuraturą i uznanymi ośrodkami w kraju i za granicą.

Komfort i dostępność

Komfort i dostępność

Próbki DNA można pobrać w gabinecie lub samodzielnie w domu za pomocą wysyłkowego zestawu. Zapewniamy wsparcie konsultantów 6 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Istnieje możliwość telefonicznej konsultacji z genetykiem przed wizytą pacjenta. Dzięki szerokiej ofercie badań DNA Twoi pacjenci mogą zrobić badania w jednym miejscu, a Ty nie musisz szukać placówki.

Korzystne warunki

Korzystne warunki

Atrakcyjna prowizja, nieodpłatne zestawy do pobrania próbek i nieodpłatny odbiór pobranych próbek. Badania genetyczne w niższych cenach dla partnerów i ich pracowników. Szeroka oferta badań, którą cały czas rozbudowujemy.

 

Zapewniamy też wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń dla personelu medycznego, niezbędnych materiałów źródłowych i informacyjnych. Pomagamy w promocji na naszych stronach internetowych (m.in. wpisy do baz placówek, wizytówki ekspertów na stronach internetowych, banery) i w formie poleceń.

Jak wygląda współpraca z nami?

krok1
KROK 1.Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem
tel. Telefon 570 070 054
lub zamów kontakt w formularzu online strzałki
krok2
KROK 2.Porozmawiajmy o możliwościach współpracy
i ustalmy warunki.
krok4
KROK 3.Odbierz zestawy do pobrania próbek i postępuj
według dołączonych instrukcji.
krok4
KROK 4.Rozliczymy się raz w miesiącu na jednej fakturze.

Poznaj nas

testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1618 (Pełny zakres akredytacji…). Należymy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS), Labquality i Collaborative Testing Services (CTS). Najwyższa jakość badań realizowanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 52) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG). Zobacz certyfikaty

 

Zespół testDNA tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami udostępniamy pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z genetykami, dietetykami, psychologami oraz gastrologami. Poznaj nasz zespół

Nasze badania genetyczne dostępne są w całej Polsce – posiadamy ponad 300 punktów pobrań, a zestawy do pobrania próbek DNA znajdują się dodatkowo w ponad 150 aptekach. Partnerzy są jednym z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową.  Ponad 20 latniej działalności zaufało nam wielu specjalistów, a także placówek medycznych, sądów, detektywów oraz innych jednostek z Polski i zza granicy. Poznaj naszych partnerów

Baza wiedzy

Zależy nam, aby nasi partnerzy mieli wsparcie merytoryczne i mogli nieustannie poszerzać swoją wiedzę z zakresu badań genetycznych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy bazę wiedzy, w której znajdą materiały, takie jak artykuły, źródła naukowe i poradniki.

 

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń