Test zdrady – dyskretny i szybki test wykrywający ślady nasienia

Podejrzewasz, że partner/-ka Cię zdradza? Zachowuje się niecodziennie, nie rozstaje się z telefonem, a może zauważyłeś/-aś dziwne plamy na bieliźnie czy ubraniu? Wykonując test DNA w kierunku zdrady możesz szybko i dyskretnie upewnić się, czy znaleziona plama (na bieliźnie, pościeli czy też innym materiale) to ślad męskiego nasienia i czy może ono należeć do Ciebie. 

Na czym polega test zdrady?

Wszystko co musisz zrobić, aby taki test wykonać to zamówić zestaw (możemy go do Ciebie wysłać dyskretnie np. do paczkomatu w białej kopercie bez pieczątek laboratorium) lub też zadzwonić do nas na numer 665 761 161.  Następnie zabezpieczasz materiał, na którym znajduje się plama nasienia, wypełniasz formularz zlecenia badania i odsyłasz próbkę do laboratorium – możesz to zrobić w dowolny sposób – kurierem, paczkomatem lub pocztą albo dostarczyć ją do naszych 300 punktów pobrań w całej Polsce. Resztą zajmiemy się my! Do 3 dni roboczych otrzymasz wynik online.

Domowy test zdrady a test wykonany w laboratorium

Na rynku dostępne są również domowe testy zdrady, które nie wymagają odsyłania próbek do laboratorium. Ich skuteczność jest zwykle jednak mniejsza od testu wykonanego w laboratorium. Domowe testy zdrady oparte są powiem na badaniu PSA, z kolei w naszym teście wykrywamy  białko (semenogelinę), które występuje tylko w męskim nasieniu. PSA może natomiast w śladowych ilościach znajdować się w innych płynach ustrojowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do wyniku fałszywie pozytywnego.

Biorąc pod uwagę fakt, jak ważne decyzje podejmujesz na podstawie uzyskanego wyniku testu zdrady nie warto ryzykować. Ważne jest też to, że wykonując domowy test zdrady nie dowiesz się, czy pobrane nasienie należy do Ciebie, czy też do innego mężczyzny. Takie porównanie profili DNA możliwe jest jedynie w laboratorium genetycznym.

Na czym polega test zdrady?

Test zdrady składa się z dwóch etapów:

 • ETAP PIERWSZY – weryfikacja, czy na przesłanej próbce znajduje się faktycznie męskie nasienie.
 • ETAP DRUGI – po potwierdzeniu, że na pobranej próbce znajduje się męskie nasienie możemy ustalić profil genetyczny osoby, od której próbka należy, a następnie porównać z Twoim profilem DNA. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nasienie nie należy do Ciebie.

Przykład zastosowania: mąż podejrzewa swoją żonę o zdradę. Na jej bieliźnie zauważa plamy przypominające nasienie i decyduje się na przesłanie próbki do laboratorium. W wyniku analizy okazuje się, że to rzeczywiście sperma. Laboratorium ustala profil DNA z przesłanej próbki, a mężczyzna dosyła wymaz z policzka od siebie. Po porównaniu tych dwóch profili okazuje się, że należą do dwóch różnych osób – nasienie na bieliźnie należało więc rzeczywiście do kochanka.

Czy test zdrady jest pewny?

Decydując się na wykonanie testu zdrady w naszym laboratorium możesz być spokojny – wydany wynik jest pewny! Korzystamy z tych samych metod wykrywania nasienia, co laboratoria kryminalistyczne. Metoda wykrywania semenogeliny jest najnowszą i najnowocześniejszą obecnie metodą pozwalającą na stwierdzenie męskiego nasienia na próbce. Żadna inna metoda nie daje takiej pewności. Z powodzeniem wynik takiego testu możesz wykorzystać zatem jako dowód zdrady żony lub partnerki.

Test na zdradę  wykonany w testDNA to:

 • najpewniejszy obecnie test wykrywający nasienie (stosowany również w kryminalistyce przez policję czy prokuraturę)
 • możliwość potwierdzenia obecności spermy nawet w przypadku niewystępowania plemników (np. u mężczyzn po wazektomii)
 • brak wyników fałszywie pozytywnych dzięki analizie semenogeliny a nie PSA
 • możliwość wykrycia nawet niewielkiej ilości semenogeliny w nadesłanej próbce do badania

 

Jakie próbki można pobrać do testu zdrady?

Do badania na zdradę można wykorzystać tak naprawdę każdą próbkę z plamą, która może być nasieniem np.

 • bielizna,
 • ubrania,
 • wkładka higieniczna,
 • pościel,
 • chusteczka,
 • prezerwatywa.

Próbkę (lub wycięty fragment z widocznymi plamami) wystarczy spakować do czystej papierowej koperty i opisać. Jeśli chcesz przesłać kilka różnych próbek – spakuj każdą w ten sposób osobno.

Za jednym razem możesz dodatkowo przesłać próbkę porównawczą, np. swój wymaz z policzka lub próbkę potencjalnie należącą do innej osoby, którą podejrzewasz o zostawienie nasienia (możesz wysłać np. niedopałek papierosa, szczoteczkę do zębów, włosy z cebulkami, chusteczkę z katarem, kubek, szklankę, puszkę i wiele innych).

Próbka porównawcza przydatna jest, gdy mamy możliwość wykonania drugiego etapu badania – analizy porównawczej. Gdy w ramach pierwszego etapu, detekcji nasienia, zostanie jednoznacznie potwierdzone, iż na przesłanej próbce wykryto spermę mężczyzny, wtedy w kolejnym etapie istnieje możliwość sprawdzenia, od którego mężczyzny pochodzi zabezpieczony ślad.

Ile kosztuje test zdrady?

To, ile kosztuje test na zdradę, zależy od liczby realizowanych etapów (czy zlecasz tylko detekcję nasienia czy może później również porównanie genetyczne). Samo sprawdzenie, czy na badanej próbce jest nasienie, to koszt 350 złotych.

Istnieje również możliwość wykonania przyspieszonej detekcji nasienia – dzięki której w ciągu 24h otrzymasz informację, czy na przesłanej próbce znajduje się nasienie! Test zdrady express wykonasz w cenie 450zł.

Zamów test zdrady!

Cena: 350,-

Co zawiera test zdrady:

 • bezpłatna wysyłka zestawu kurierem / paczkomatem
 • szybki i pewny wynik badania w 72h
 • formularz zlecenia testu zdrady
 • instrukcja zabezpieczenia próbek

Jakie są objawy zdrady?

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem testu na zdradę, na pewno masz ku temu powody. Skąd jednak wiadomo, że daną osobę można podejrzewać o niewierność?

Do najczęstszych objawów zdrady należą:

💔 brak ochoty na zbliżenia, w tym seks – chociaż spadek libido nie jest jednoznaczny ze zdradą, jest to jeden z objawów, że być może partner/ka spełnia tego rodzaju potrzeby z kimś innym;

💔 zmiany w wyglądzie – jeśli partner/ka nagle zaczyna bardziej o siebie dbać, zmienia fryzurę, sposób ubierania i styl, to może świadczyć o tym, że ma nowy obiekt westchnień, dla którego się stara;

💔 dystans albo wręcz przeciwnie – zależnie od danej osoby niektórzy dystansują się od partnerów, a inni ze względu na poczucie winy chcą zrekompensować im swoją niewierność;

💔 ciągłe zerkanie w telefon – pisanie z kimś, ukrywanie telefonu, zmiana hasła – to sygnały ostrzegawcze, które mogą świadczyć o romansie.

4.1/5 - (49 głosów / głosy)

Related Posts

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Back to Top