Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów

Jak wygląda zachowanie żony po zdradzieWbrew powszechnym opiniom coraz częściej zdrady dopuszczają się kobiety. Zachowanie po zdradzie różni się nie tylko w zależności od konkretnej osoby, charakteru i osobowości, ale również od płci. Kobiety mają bardziej rozwiniętą intuicję i łatwiej rozpoznać im symptomy niewierności ze strony partnera. Mężczyźni zauważają jednak twarde dowody w postaci telefonów, SMS-ów, czy nasienia na bieliźnie lub ubraniu swojej partnerki. Poniżej pokażemy Ci najczęściej wzbudzające obawy oznaki zdrady.

Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów

Kobiety potrafią skuteczniej ukryć swojego kochanka, a mało rozbudowana męska intuicja utrudnia potwierdzenie obaw parterów. Zachowanie żony często różni się jednak od tego sprzed zdrady.

 1. Większa obojętność

Kłótnie o domowe drobnostki, świętowanie rocznic lub innych ważnych dat mogą być wydarzeniami, o których wkrótce zapomnisz. W momencie zaangażowania w romans kobieta nie będzie wymagała od Ciebie uwagi i zainteresowania. Jeśli zauważysz, że stała się obojętna wobec waszej relacji, możesz mieć podejrzenia, że znalazła innego partnera, któremu poświęca swoją uwagę.

 1. Nadmierne dbanie o swoją prywatność

Nowi znajomi, których nie mogłeś poznać, nowe hasła do telefonu oraz komputera, ciągłe wymijające odpowiedzi na pytania i zbywanie to lampka ostrzegawcza, która może świadczyć o tym, że w życiu Twojej kobiety pojawił się inny mężczyzna.

 1. Brak ochoty na seks

Zmniejszone libido u kobiety nie zawsze jest spowodowane zdradą. Niestety w niektórych przypadkach może wiązać się z tym, że potrzeba zbliżenia cielesnego jest zaspakajana przez kobietę gdzie indziej.

 1. Nadmierne dbanie o siebie

W pierwszych chwilach nowego związku zarówno kobieta, jak i mężczyzna chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Z czasem potrzeba dbałości o swój wygląd spada. Jeśli zauważyłeś, że Twoja żona zaczęła kupować nowe ubrania, zmieniła fryzurę, dłużej szykuje się do wyjścia z domu, być może stara się tym zaimponować nowemu mężczyźnie.

 1. Spędzanie czasu z telefonem

Telefon jest nieodłącznym elementem życia każdej osoby. Jest również doskonałym narzędziem do nawiązania romansu. Bądź czujny i zwróć uwagę, jeśli Twoja partnerka spędza więcej czasu, pisząc wiadomości, zamyka się z telefonem w łazience, uśmiecha się do ekranu lub mówi, że nie ma czasu na odbieranie połączeń od Ciebie.

 1. Brak planowania przyszłości

Kobiety często planują przyszłość zarówno tę bliską, jak i odległą. Jeśli Twoja partnerka nie wspomina już o swoich planach, nie opowiada o wizjach przyszłości z wnukami i nie wspomina nawet o wspólnych wakacjach, możesz obawiać się, że najprawdopodobniej nie uwzględnia już w swoim życiu relacji z Tobą.

Jak uzyskać dowody zdrady?

Uzyskanie pewności do zdrady partnerki wymaga przede wszystkim szczerej rozmowy. Być może wszystkie Twoje obawy mają inne wytłumaczenie i nie masz się o co martwić?

Jeśli mimo wszystko chcesz mieć twarde dowody i pewność, możesz zrobić test na zdradę. Gdy zauważyłeś nietypowe plamy przypominające męską spermę na ubraniach lub bieliźnie partnerki, możesz wysłać próbki do laboratorium. Uzyskasz tam informację, czy podejrzane ślady faktycznie są nasieniem.

W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego – czyli potwierdzenia, że na przesłanej próbce wykryto ślady nasienia istnieje możliwość rozszerzenia badania o analizę profili genetycznych – czyli sprawdzenie czyje nasienie zostało zabezpieczone. W tym celu możesz także wysłać próbkę z np. swoim wymazem z policzka i porównać, czy nasienie znalezione na ubraniu żony należy do Ciebie, czy do innego mężczyzny.

Zamów test zdrady

Cena: 350,-

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwo

Co zawiera test zdrady:

 • pełna dyskrecja
 • szybki i pewny wynik badania (w 48h, nawet w 24h!)
 • formularz zlecenia testu zdrady
 • możliwość rozszerzenia badania o analizę profilu Y STR

Test zdrady – najczęstsze pytania:

Czym jest test zdrady?

Test zdrady to bardzo dyskretne badanie, którego celem jest wykrycie nasienia. Badane próbki są analizowane pod kątem obecności spermy.
Test zdrady można dodatkowo rozszerzyć o analizę profili genetycznych..

 

Przykładowo: mąż podejrzewa swoją żonę o zdradę. Na jej bieliźnie zauważa plamy przypominające nasienie i decyduje się na przesłanie próbki do laboratorium. W wyniku analizy okazuje się, że to rzeczywiście sperma. Laboratorium ustala profil DNA z przesłanej próbki, a mężczyzna dosyła wymaz z policzka od siebie. Po porównaniu tych dwóch profili okazuje się, że należą do dwóch różnych osób – nasienie na bieliźnie należało więc rzeczywiście do kochanka.

Ile kosztuje test zdrady?

Analiza, której celem jest wykrycie nasienia kosztuje 350zł. Test zdrady można odpłatnie rozszerzyć o ustalenie profili genetycznych – więcej informacji w cenniku.

Gdzie można zrobić test zdrady?

🏠 W DOMU:

 • próbki możesz pobrać samodzielnie, zamawiając wcześniej badanie. Wypełniasz formularz, a następnie wysyłasz próbki na adres laboratorium i czekasz na wynik!

🏥 W PLACÓWCE MEDYCZNEJ W CAŁEJ POLSCE

Możesz również dostarczyć próbki bezpośrednio do placówki! Materiał zostanie odebrany, a wtedy pozostaje już tylko oczekiwanie na wynik.

Uzyskaj więcej informacji:

📞 Telefonicznie 665 761 161 7 dni w tygodniu

💬 Na dyskretnym czacie: napisz

Na czym polega test zdrady?

Test zdrady jest bardzo prosty. Wystarczy zebrać materiał, na którym podejrzewamy, że znajdują się ślady nasienia. Następnie w laboratorium dokonywana jest detekcja nasienia – stwierdzamy czy ślady zabezpieczone na dostarczonej próbki rzeczywiście są nasieniem czy nie.

Jak wykryć zdradę?

Świetnym sposobem na wykrycie zdrady partnera jest wykonanie testu zdrady. Zamiast marnować pieniądze na detektywów itp. można samodzielnie zbadać wybrane próbki – szybko, tanio i dyskretnie!


Bezpłatna rozmowa. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

Wszystkie artykuły
Back to Top