Jak wybrać NIFTY pro? 8 ważnych wskazówek

Jak wybrac Nifty pro

Droga Mamo, NIFTY pro to istotny krok w poznaniu zdrowia Twojego maleństwa jeszcze w trakcie ciąży.

Jednak, przy wyborze takiego badania, istnieje kilka ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej opisujemy je, abyś mogła podejść do tej decyzji świadomie i ze spokojem.

jak wybrać nifty pro

Na co warto zwrócić uwagę wybierając NIFTY pro oraz laboratorium lub sklep internetowy:

  1. Zwróć uwagę, czy podana jest cena całkowita, czy czekają Cię dodatkowe opłaty np. za pobranie próbki czy konsultację nieprawidłowego wyniku badania.
  2. Wybierz laboratorium z długoletnim doświadczeniem, któremu zaufasz. Dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy.
  3. Sprawdź, czy lekarz, który będzie konsultował Twój wynik specjalizuje się w konsultowaniu wyników tego badania. Wyniki NIFTY pro powinien konsultować lekarz genetyk kliniczny lub perinatolog.
  4. Nie płać zanim nie wybierzesz miejsca pobrania próbki i upewnisz się, że nie ma przeciwskazań do wykonania NIFTY pro.
  5. Sprawdź, czy opinie dotyczą faktycznie badania NIFTY pro wykonywanego w Polsce i oferowanego przez placówkę sprzedającą badanie. Pomoże Ci to zweryfikować, czy opinie dotyczą faktycznie usługi, którą chcesz zlecić.
  6. Zweryfikuj dostępność i doświadczenie konsultantów medycznych, którzy będą odpowiadać na Twoje pytania i prowadzić Cię przez cały proces badania. Niektóre placówki udostępniają informacje o swoim zespole na stronie internetowej.
  7. Zapoznaj się z formularzami zlecenia badania oraz przykładowym wynikiem NIFTY pro wydawanym przez daną firmę. Możesz o nie poprosić przed zakupem badania.
  8. Zweryfikuj informacje na stronie internetowej zwłaszcza te różniące się od informacji na formularzach oraz nie posiadające źródeł. Uwagę powinien zwrócić też brak informacji o ograniczeniach testu czy straszenie amniopunkcją.

Przeczytaj cały artykuł na badanienifty.pl tutaj >>

 

Masz pytania o NIFTY pro?

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

.

bezpłatne konsultacje NIFTY

 

Źródła: www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/zrodla

5/5 - (3 głosów / głosy)

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Back to Top

jak wybrać nifty pro