Laboratorium testDNA

laboratorium

Zdobywamy doświadczenie od 2003 roku

Od 2003 roku działamy na rynku, zdobywając cenne doświadczenie w branży genetycznej.
Nasza misja “Zmieniamy problemy w rozwiązania” jest naszym motorem napędowy.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy CZŁOWIEKA – dotyczy to zarówno pracowników jak i pacjentów. To wyznacza nasz cel, inspiruje nas do ciągłego doskonalenia, prowadząc nas do wspólnego sukcesu.

Przez lata działalności, wytrwale rozwijamy się w kierunku wytyczonym od pierwszych dni istnienia firmy. Dzięki tak dużemu doświadczeniu, w tym również zdobytemu w trakcie zagranicznej praktyki – z sukcesem przeprowadzamy badania nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach.

Z pełną stanowczością możemy powiedzieć o sobie wiarygodne i kompetentne laboratorium, od początku istnienia żaden wynik wydany przez testDNA nie został prawnie zakwestionowany.

 

Certyfikowane laboratorium badań DNA – potwierdzenie wysokich kompetencji

TestDNA Sp. z o.o.  to laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji / , . Pełny zakres akredytacji…

Jest to oficjalnym potwierdzeniem kompetencji laboratorium do przeprowadzania badań a także uznaniem:

 • wiarygodności,
 • bezstronności
 • niezależności w działaniu.

Jednym słowem jest dla Państwa gwarancją uzyskania pewnego wyniku Laboratorium

certyfikat

Kontakt: tel. kom. 665 761 161

Certyfikaty: www.testDNA.pl/certyfikaty

.

Inwestujemy w rozwój – świadectwo jakości naszych usług

Warszawa, ul. Żelazna 51/53

W celu stałego udoskonalenia naszych kompetencji i kwalifikacji regularnie uczestniczymy w międzynarodowych programach biegłości uzyskując bardzo dobre oceny.

Dzięki temu można mieć pewność, że stale, na przestrzeni lat, utrzymujemy najwyższy poziom przeprowadzanych analiz.

Dowodem na to są liczne certyfikaty przyznane przez prestiżowe instytucje m.in.:

 

 • Certyfikat ISFG (International Society for Forensic Genetics) – potwierdza jakość badań DNA na ojcostwo. Jest jednym z najważniejszych certyfikatów rekomendujących usługi, jakie laboratorium genetyczne może zdobyć. Przyznawany jest tylko nielicznym laboratorium przez International Society for Forencis Genetics.

 • Certyfikaty GEDNAP (German DNA Profiling Group) przyznawane przez Niemieckie Instytuty Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Uznawany jest za najważniejszy system certyfikacji badań genetycznych i na całym świecie stanowi znak rozpoznawczy jakości badań DNA. Jest dowodem najwyższej jakości i kompetencji danego laboratorium.

 • Akredytacja testdDNA przez Polskie Centrum Akredytacji PCA, Nr AB 1618 (Zakres akredytacji…)

 • Posiadamy 100% zgodności wyników w zakresie profilowania DNA w testach na ojcostwo z wymazów z policzka i próbek śladowych w Collaborative Testing Services (CTS).


testdna podmiot leczniczy
testdna podmiot leczniczy

 

 

Kompleksowa oferta badań DNA – cenne informacje o swoim DNA

Jesteśmy wiodącym laboratorium genetycznym, istniejącym na rynku od 2003 roku, oferującym kompleksową gamę badań DNA, które pozwalają zgłębić tajemnice ludzkiego genomu.

Nasza oferta badań DNA obejmuje m.in.:

Zapewniamy niezawodne i precyzyjne testy DNA, przeprowadzane przez nasz wykwalifikowanych zespół specjalistów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i zaawansowanym metodom analizy, nasi pacjenci mogą odkryć swoje dziedzictwo genetyczne oraz zdobyć cenną wiedzę na temat swojego zdrowia.

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, sądów, prokuratury czy placówek współpracujących. Owocną współpracę z wymiarem sprawiedliwości potwierdzają uzyskane referencje.

Nasz zespół testDNA Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Żelazna 51/53

 

Nasz zespół to nie tylko specjaliści (lekarze, diagności, biotechnolodzy, eksperci m in. z zakresu kryminalistyki, czy też ustalania ojcostwa i pokrewieństwa), ale także osoby na co dzień dbające o Państwa potrzeby, stały rozwój firmy czy też usprawnienie całego procesu zarządzania.

Ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie genetyki, zdobyte certyfikaty, a przede wszystkim rozmowy z naszymi klientami sprawiają, że warto nam ufać, bo jesteśmy dla Państwa.

Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach, a także współpracę z ekspertami z Polski i ze świata.

Oto kilka z nich:

 • XVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii
 • XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii
 • Na miejscu zbrodni. Procesowo-kryminalistyczne aspekty oględzin miejsca zdarzenia
 • Taktyka i technika kryminalistyczna w zmieniającym się świecie
 • Ogólnopolska konferencja naukowa e-CRIME SCENE: „Kryminalistyczno-kryminologiczne aspekty przestępczości na tle seksualnym”
 • Kompetencje i zadania Kierownictwa oraz personelu technicznego w działalności laboratoryjnej opartej o system zarządzania zgodny z ISO 17025:2018
 • Spotkanie Polskojęzycznej Grupy Roboczej przy ISFG dot. Standardów Opiniowania w zakresie Genetyki Sądowej
 • Konferencja – XV Naukowo- Szkoleniowy Zjazd Stowarzyszenia Kolegium Medycyny Laboratoryjnej w Polsce
 • Zarządzanie projektami
 • Strategia Błękitnego Oceanu

Uczestnictwo w szkoleniach, doskonalenie swoim kompetencji i umiejętności przekłada się na najwyższą jakość usług wykonywanych dla Państwa w zakresie badań genetycznych. Świadczy o tym najwyższy poziom obsługi klienta, który odpowiada światowym standardom.

Stawiamy na współpracę i poznawanie ludzi – nasi eksperci

Partnerzy i pacjenci są jednym z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową.

Dzięki współpracy:

 • ze specjalistami z różnych dziedzin
 • z sądami i prokuraturą
 • renomowanymi laboratoriami
 • firmami z Polski i zagranicy

Jesteśmy w stanie oferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy etap świadczonych usług, w celu zapewnienia kluczowych informacji o zdrowiu.

Przez lata funkcjonowania na rynku nawiązaliśmy współpracę  z wieloma cenionymi specjalistami z różnych dziedzin m.in. m.in. lekarzami, diagnostami, genetykami, biegłymi sądowymi czy też sądami.

Poniżej prezentujemy najważniejszych Partnerów testDNA.

lekarz genetyklekarz genetyklekarz genetyk
lekarz genetyk
lekarz genetyklekarz genetyk

Zobacz, jak wygląda praca w naszym laboratorium

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz też:

 

Akredytowane laboratorium

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń