Gdzie zrobić Prenatal testDNA? Gdzie wykonać badanie?

prenatal testdna gdzie zrobić, prenatal testdna gdzie wykonać, gdzie można zrobić prenatal testdna, gdzie wykonać prenatal testdna, prenatal testdna gdzie jest wykonywany

Prenatal testDNA możesz zrobić w blisko 300 punktach pobrań lub z pobraniem próbki w domu. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć najbliższy punkt pobrań blisko Ciebie: tel. 665 761 161

Wizyty domowe organizujemy w całej Polsce w cenie badania Prenatal testDNA.

Dlaczego Prenatal testDNA warto wykonać w testDNA?

  • testDNA to podmiot leczniczy z OC i laboratorium diagnostyki medycznej – wpis do KIDL numer 3449
  • Specjalizujemy się w badaniach genetycznych od 2003 roku i wykonaliśmy analizy dla 460 000 Pacjentów. Średnia opinia Pacjentów o nas to 4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
  • Nasze badania możesz wykonać w jednym z blisko 300 punktów pobrań lub z pobraniem próbki w domu w całej Polsce.
  • Nasza cena jest całkowita, bez dodatkowych opłat – zawiera już pobranie próbki i konsultację nieprawidłowego wyniku Prenatal testDNA z lekarzem genetykiem klinicznym.
  • U nas są szybkie terminy badań, nawet w dniu umówienia.
  • Udostępniamy raty i płatności bezpłatnie odroczone – P24NOW, PayPo.
  • Z bezpłatnych konsultacji możesz skorzystać codziennie. Nasi konsultanci medyczni służą pomocą i wsparciem również w sobotę.
  • Wynik wygodnie online – nasze pacjentki mają dostęp do wygodnego Panelu Pacjenta na stronie internetowej.
  • Wykonanie badania nie wiąże się z wpisem do rejestru ciąż (brak danych w Internetowym Koncie Pacjenta).

Gdzie jest wykonywany Prenatal testDNA?

Analizy przeprowadzane są w laboratorium Eurofins Genoma we Włoszech, na terenie Unii Europejskiej. To laboratorium ma duże doświadczenie w NIPT, wykonało ich ponad 300 000. Prenatal testDNA jest wykonywany na oprogramowaniu, sprzęcie i odczynnikach CE-IVD przez akredytowane laboratorium UNI EN ISO 15189:2013, numer akredytacji 0018M.

Dlaczego warto wybrać Prenatal testDNA?


DOKŁADNY
Czułość ponad 99%. Walidacja na ponad 70 000 ciążach. Laboratorium wykonało już ponad 300 000 NIPT. Prenatal testDNA jest wykonywany na oprogramowaniu, sprzęcie i odczynnikach CE-IVD przez akredytowane laboratorium UNI EN ISO 15189:2013, numer akredytacji 0018M.


KOMPLEKSOWY
Prenatal testDNA analizuje wszystkie 23 pary chromosomów w tym wybrane małe mikrodelecje wielkości 3 – 7 Mpz (np. zespół DiGeorge’a) dając wyniki zbliżone do analizy kariotypu płodu. Jednocześnie jest bezpieczny i nieinwazyjny. Opcjonalnie bada płeć i RHD płodu.


WYGODNIE I BLISKO
Prenatal testDNA wykonasz w 300 przychodniach w Polsce lub pielęgniarka pobierze od Ciebie krew w domu w cenie badania. Umawiamy szybkie terminy badań, nawet na dziś.


PROSTY
Nie trzeba być na czczo, można wcześniej zjeść posiłek. Z wygodnym wynikiem online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, również bez wychodzenia z domu.


PEWNE LABORATORIUM
Zwróć uwagę na to komu powierzasz wykonanie badania. Decydując się na wykonanie testu Prenatal testDNA wybierasz laboratorium z 20 letnim stażem na rynku, podmiot leczniczy z ubezpieczeniem OC i laboratorium wpisane do rejestru KIDL. Zadzwoń do nas i zapytaj o badanie:


Źródła: https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/prenatal-testdna/zrodla/

5/5 - (2 głosów / głosy)

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Back to Top