Opinie Pacjentów o laboratorium TestDNA

Opinie o testDNA

Zobacz dlaczego zaufało nam już 460 000 pacjentów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w Google, które możesz przeczytać tutaj… oraz z tymi dodawanymi bezpośrednio na naszej stronie przez pacjentów testDNA.

A Ty jak oceniasz testDNA?

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię, ponieważ dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Opinie
Zobacz opinie naszych Pacjentów
opinia potwierdzona

„O wyborze testu przekonała mnie skuteczność badania, którą gwarantował pracownik laboratorium z którym rozmawiałem przed podjęciem decyzji uzyskując szereg informacjiWyjaśnił w szczegółach dlaczego właśnie ten test jest jednym z najlepszych wyborów jeśli chodzi o ten rodzaj badania.Czyli brak inwazyjności, brak diety poprzedzającej badanie tradycyjne, łatwość pobrania próbek w zaciszu własnego domu, bezstresowe czynnościOczywiście wymagające minimum zaangażowania ale jednak świadomości, że to jednak swój własny "materiał genetyczny"Polecam wszystkim, którzy z tego czy innego powodu nie chcą badać się metodą tradycyjną (kolonoskopia)”

Borys
1.03.2024 r.
.
Odpowiedź testDNA: Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanych z wyborem i wykonaniem testu przesiewowego w kierunku raka jelita grubego za pomocą badania ColoAlert.

Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych pacjentów, aby proces badania był jak najmniej inwazyjny i możliwy do przeprowadzenia w komforcie własnego domu. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że każda osoba, która decyduje się na wykonanie testu, czuje się bezpiecznie i komfortowo, mając świadomość, że podejmuje ważny krok w kierunku dbania o swoje zdrowie.

Pana rekomendacja jest dla nas niezwykle cenna i potwierdza, że nasze wysiłki w kierunku ulepszania i upraszczania procesu diagnostycznego mają realny wpływ na życie naszych pacjentów. Dziękujemy za zaufanie i polecanie naszego testu innym.

opinia potwierdzona

„Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę. Od samego początku konsultacji wykazali się bardzo wysokim profesjonalizmem i empatią. Nie było z niczym problemu, zawsze znalazło się rozwiązanie.”

Natalia
25.01.2024 r.
.
Odpowiedź testDNA: Bardzo dziękujemy za opinię!
Pozdrawiamy serdecznie

opinia potwierdzona

„Po zakupie dwóch testów otrzymałam telefonicznie informację, że zamówione przeze mnie testy dostępne są także w pakiecie, tańszym o ponad 100 zł od mojego pierwotnego, już opłaconego zamówienia. Przez telefon mogłam potwierdzić zmianę zlecenia na tańszy pakiet, a zwrot nadpłaty otrzymałam tego samego dnia. Z tak proklienckim podejściem jeszcze się nie spotkałam.”

Agnieszka
25.01.2024 r.
.
Odpowiedź testDNA: Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za miłe słowa.
Pozdrawiamy serdecznie!

opinia potwierdzona

„Dzień dobry. Chcemy podziękować zespołowi laboratorium za pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Panie, z którymi rozmawialiśmy telefonicznie były serdeczne, cierpliwe i taktowne.Mieliśmy takie samo odczucie, będąc w laboratorium. Każde nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, wszystko zostało nam wytłumaczone krok po kroku, a wątpliwości zostały wyjaśnione. Szczególne podziękowania wysyłamy dla Pani Kariny... kobieta Anioł z ogromnym sercem !!! Dla mnie i mojego męża, czas po stracie dziecka, był szczególny. Cały świat się zawalił. Szczególnie w takich chwilach, jeżeli człowiek jest człowiekiem dla drugiego, to jest to bezcenne. Warto było u Państwa wykonać badania. Dziękujemy.Życzymy całemu zespołowi laboratorium wszystkiego, co najlepsze i serdecznie pozdrawiamy.”

Anna
15.11.2023 r.
.
Odpowiedź testDNA: Pani Anno - dziękujemy za ogrom miłych słów 🙂

opinia potwierdzona

„Bardzo szybko otrzymałam wynik testu DNA pełny profesjonalizm panie bardzo uprzejme i miłe na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpująca odpowiedź ,Bardzo dziękuję pozdrawiam”

Lucyna
27.10.2023 r.
.
Odpowiedź testDNA: Pani Lucyno, bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie.

A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 72:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Pokaż kolejne 5 opinii
Wszystkie artykuły
Back to Top