Opinie o testDNA

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Przemiła obsługa, wspaniały kontakt ze wszystkimi osobami z laboratorium i z infolinii, bardzo precyzyjne przekazywanie informacji, prawie całodobowy dostęp telefoniczny, duża dokładność badań, bieżące przekazywanie wszystkich informacji o postępach testów. Szczerze polecam 🙂 Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i ogromne wsparcie.”

Kasia
17.07.2019 r.
.

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy : )

testDNA

„Bardzo dziękujemy za rzetelne wykonana pracę. Wyniki dostaliśmy przed wyznaczonym terminem za co jesteśmy państwu wdzięczni. Komunikacja z państwem była bezproblemowa. Wszelkie informacje dostawalismy na bieżąco. Nie było żadnych problemów. Jestesmy zadowoleni z państwa podejscia do pacjenta. Dziękujemy”

Górska
1.07.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką pozytywną opinię. Pozdrawiamy : )

testDNA

„Bardzo serdecznie dziękuje za miłą obsługe telefoniczną. Zawsze mogłam liczyć na fachowa pomoc. Korzystam z usług laboratorium i jestem bardzo zadowolona. Panie na czacie też odpowiadaja na każde pytanie co dla mnie było bardzo ważne po dwóch poronieniach. Mogłam liczyć na pomoc w każdej sytułacji. Wyniki badań był wcześniej niż powinny. Bardzo dziękuje za fachowa pomoc i miłą obsługe. Bardzo serdecznie polecam.”

Małgorzata K.
23.05.2019 r.
.

Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego : )

testDNA

„Witam!!! Szczerze polecam to laboratorium,wszystko przebiegło bez problemów.Obsługa zawsze bardzo miła i pomocna, rzeczowo odpowiada na pytania.Pozdrawiam”

Kinga
8.05.2019 r.
.

Pani Kingo bardzo dziękujemy za tak miłe słowa w naszą stronę. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Badanie płci przebiegło bardzo sprawnie, na każde moje pytanie uzyskiwałam odpowiedź w błyskawicznym tempie. Szczerze polecam.”

Monika
18.04.2019 r.
.

Pani Moniko,bardzo dziękujemy, mocno ściskamy i pozdrawiamy.

testDNA

„Mimo kilku drobnych potyczek szczerze polecam laboratorium testdna . Dziekuje Pani Ewelinie za Bardzo profesjonalna I mila obsluge , dzieki niej wszytko zostalo zalatwione Jak trzeba . Polecam”

Kasia
26.03.2019 r.
.

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za taką opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

testDNA

„Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z przebiegu badań i wyników wszystko przebiegło bezproblemowo, polecamy”

Paulina
14.03.2019 r.
.

Pani Paulino, bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

testDNA

„Polecam w 100%, pełen profesjonalizm. Badania wykonane szybciej niż podawano. W każdej chwili można liczyć na pomoc, podpowiedź miłych pań. Odbierają i odpisują szybko, udzielając zrozymialych informacji.”

Ewa
1.03.2019 r.
.

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za taką opinię. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy : )

testDNA

„Polecam usługi TestDNA! Jestem zaskoczona szybkością wykonania badania, szybciej niż przewidywano 🙂 Kurier dostarcza i odbiera przesyłkę z próbkami,wszystko sprawienie i bardzo szybko! Dziękuję bardzo TestDNA ! 🙂”

Iwona
13.02.2019 r.
.

Pani Iwono, dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią.

testDNA

„Polecam pełen profesjonalizm.Szybko i dyskretnie, polecam w 100 % pozdrawiam”

Karo
8.02.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy ; )

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 26:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

Opinie
4.8 (96.54%) 52

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 05/04/2019