Opinie o testDNA

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług.

„Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na badania w testDNA . Otrzymane wyniki i konsultacja telefoniczna z kadrą , szczególnie z Panią Kariną bardzo mi się przyda w dalszym leczeniu . Jestem bardzo wdzięczna za pełen profesjonalizm i terminowe działanie. Na każdym etapie kadra obsługująca wykazywała się ogromnym wyczuciem i empatią . Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym. NA PRAWDĘ WARTO :)”

Agnieszka
21.01.2019 r.
.

Pani Agnieszko, bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Polecam z pełną odpowiedzialnością laboratorium badań testDNA. Fachowa pomoc telefoniczna, elektroniczna. Pełen profesjonalizm w stosunku do pacjenta oraz niezawodne zaangażowanie :)”

Madzia
17.01.2019 r.
.

Bardzo nam miło słysząc takie słowa o naszym laboratorium. Dziękujemy i pozdrawiamy 😉

testDNA

„Polecam usługi testDNA. Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm. Pakiet dostałam na drugi dzień jak zamówiłam, w kolejnym dniu roboczym był kurier. Wyniki dostałam szybciej niż było w programie. Z czystym sumieniem mogę polecić laboratorium.”

Edyta
17.01.2019 r.
.

Pani Edyto, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy 😉

testDNA

„Polecam w 100%”

Agata
17.01.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię, pozdrawiamy ; )

testDNA

„Bardzo dziekuje za poświęcony mi czas i uwagę oraz rzetelne informacje i szybki kontakt Pani Izabelli D.Jestem zadowolona”

Oliwia
15.01.2019 r.
.

Pani Oliwio, cieszy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Konsultacja online, kontakt telefoniczny i mailowy po prostu fantastyczny. Wszystko jest wyjaśnione rzetelnie, zrozumiale i bez pośpiechu, Panie są bardzo serdeczne i empatyczne. Po trudnych doświadczeniach to bardzo ważne, że jest się w tak miłej atmosferze przyjętym. Szeroki wybór badań, możliwość zrobienia badania w domu, zamówienie kuriera, wszystko bardzo sprawnie działa. Ciepło pozdrawiam Panie z którymi miałam kontakt i polecam To laboratorium z całego serca.”

Agnieszka
14.01.2019 r.
.

Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa o naszym laboratorium. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy ; )

testDNA

„Bardzo polecam!mila i fachowa obsluga. Odpowiadaja bardzo szybko na twoje pytania. Badania mozna wykonac bardzo wygodny sposob w domu. Wszystko odbylo sie bardzo szybko i moge polecic kazdemu takie badanie.”

Paulina J
11.01.2019 r.
.

Pani Paulino, bardzo się cieszymy, że moglibyśmy pomóc. Pozdrawiamy

testDNA

„Wyniki otrzymałam już po 2 tygodniach.Pełne zadowolenie ;)”

Anna Gurgul
11.01.2019 r.
.

Pani Anno bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy

testDNA

„Pelen profesjonalizm. Rezultaty przyszly szybciej niz przewidywany czas oczekiwnia. Napewno skorzystam w przyszlosci (jesli zajdzie taka potrzeba).”

Marta Kozak
10.01.2019 r.
.

Dziękujemy serdecznie. Pozdrowienia od całego zespołu testDNA.

testDNA

„Pełen profesjonalizm, miła i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z tak fachowej pomocy i polecam Państwa w 100%!”

Magdalena
8.01.2019 r.
.

Pani Magdaleno serdecznie dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy : )

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 24:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

Opinie
4.8 (96.09%) 46

 

Data publikacji: 25/07/2017 Data aktualizacji: 11/12/2018