Opinie o testDNA

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i rzetelności z Państwa strony. Korzystałam już po raz drugi z Waszych usług i ani razu się nie zawiodłam. Ogromnym plusem jest, że na bieżąco informujecie klienta jak przebiega proces badania. Wyniki za każdym razem przed oczekiwanym terminem. Przemiła i wykwalifikowana obsługa. Polecam i na pewno skorzystam, jeśli zajdzie taka potrzeba.”

Agnieszka
4.09.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszko, pozdrawiamy ; )

testDNA

„Badanie płci przebiegło bardzo sprawnie, na każde moje pytanie uzyskiwałam odpowiedź. Szczerze polecam to laboratorium.”

Ania
26.08.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką opinię o naszym laboratorium. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

testDNA

„Polecam z całego serca. Na przeprowadzenie badań genetycznych płodu po poronieniu zatrzymanym zdecydowałam się w ostatniej chwili będąc już w szpitalu , czekając na zabieg. Między innymi dzięki ogromnemu profesjonalizmowi i ludzkiemu podejściu doradców laboratorium udało się zorganizować przygotowanie dokumentacji i materiału do badan w 100% zdalnie ( rozmowy telefoniczne , maile) między Katowicami i Bydgoszczą. Oczywiście udało się przeprowadzić badania. Mam już wyniki i konsultacje lekarza. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, wiedzy i wysokiej kultury osobistej pracowników laboratorium testDNA.dziękuje i POLECAM”

Anna
26.08.2019 r.
.

Pani Anno, bardzo dziękujemy za skorzystanie z usług naszego laboratorium. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy sprawnie pomóc i wszystko dla Pani zorganizować. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy.

testDNA

„Dziękuję bardzo za pomoc. Informacje, które uzyskałem pozwoliły mi definitywnie wyjaśnić ważną sprawę i uniknąć wielu przykrych sytuacji w przyszłości dla wielu osób. Informacja i kontakt z klientem są na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.”

Mariusz
19.08.2019 r.
.

Panie Mariuszu bardzo dziękujemy za taką opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc wyjaśnić sprawę oraz, że jest Pan zadowolony z kontaktu z nami. Pozdrawiamy

testDNA

„Bardzo dziękuję za wszystko,każdemu polecam ,bardzo miłe Panie na których naprawdę można polegać, wyniki szybko ,szybki kontakt jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz baaardzo dziękuję.i pozdrawiam.”

Ela
13.08.2019 r.
.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc i że jest Pani zadowolona z naszych usług. Również pozdrawiamy. : )

testDNA

„Bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług tego laboratorium, wszystko poszło sprawnie a wynik otrzymałam szybciej niż myślałam. Polecam”

Martyna
13.08.2019 r.
.

Pani Martyno, bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy

testDNA

„Dziękuję♥️ szczerze mówiąc, to nie bardzo wiem co mam napisać... Cieszę się że trafiliśmy do Was w ciężkich chwilach, które nas spotkały. Bezproblemowy kontakt, rzetelne informacje, odpowiedzi na każde pytanie... Jeszcze raz dziękuję”

Anis
24.07.2019 r.
.

Pani Anno, bardzo dziękujemy za tak serdeczną opinię. Zawsze służymy pomocą : )

testDNA

„Jestem bardzo zadowolona 🙂 Polecam usługi TestDNA i bardzo Dziękuję”

Ewa
22.07.2019 r.
.

Pani Ewo, bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy Panią serdecznie : )

testDNA

„Przemiła obsługa, wspaniały kontakt ze wszystkimi osobami z laboratorium i z infolinii, bardzo precyzyjne przekazywanie informacji, prawie całodobowy dostęp telefoniczny, duża dokładność badań, bieżące przekazywanie wszystkich informacji o postępach testów. Szczerze polecam 🙂 Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i ogromne wsparcie.”

Kasia
17.07.2019 r.
.

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za taką opinię. Pozdrawiamy : )

testDNA

„Bardzo dziękujemy za rzetelne wykonana pracę. Wyniki dostaliśmy przed wyznaczonym terminem za co jesteśmy państwu wdzięczni. Komunikacja z państwem była bezproblemowa. Wszelkie informacje dostawalismy na bieżąco. Nie było żadnych problemów. Jestesmy zadowoleni z państwa podejscia do pacjenta. Dziękujemy”

Górska
1.07.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za taką pozytywną opinię. Pozdrawiamy : )

testDNA
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 27:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi badaniami i zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonami od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9:00 do 21:00. – Magdalena Łyźniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Data publikacji: 25/07/2017, Data aktualizacji: 05/04/2019