Jednymi z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową są Partnerzy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami oraz firmami z Polski i zagranicy oferujemy naszym klientom usługi doskonałej jakości. Poniżej prezentujemy najważniejszych Partnerów testDNA.


Nasi partnerzy


Centrum Medyczne Medgen

Centrum Medyczne Medgen to zespół specjalistów – lekarzy, diagnostów, biologów, biotechnologów, bioinformatyków – którzy od 11 lat zajmują się diagnostyką chorób genetycznie uwarunkowanych, współpracując z największymi szpitalami w Polsce, a także prywatnymi jednostkami medycznymi.

Nieprzerwanie od początku swojej działalności laboratorium jest wykonawcą krajowego Programu Przesiewowego Noworodków w zakresie genetycznej diagnostyki mukowiscydozy, a o jakości wykonywanych badań świadczą posiadane certyfikaty, wydawane przez jednostki takie jak Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka, EMQN, CF Network czy CDC.

Zespół Medgen współpracuje również z fundacjami i stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin.

Mainz Biomed

Mainz Biomed NV to firma działająca w obszarze diagnostyki molekularnej, specjalizująca się w rozwiązaniach diagnostycznych w chorobach zagrażających życiu człowieka (głównie w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów).

Flagowym produktem firmy jest ColoAlert®, dokładny, nieinwazyjny i łatwy w użyciu test diagnostyczny do wczesnego wykrywania raka jelita grubego oparty na multipleksowym wykrywaniu biomarkerów molekularno-genetycznych w próbkach kału w czasie rzeczywistym w oparciu o reakcję łańcuchową polimerazy (PCR).

ColoAlert® cieszy się sporym zainteresowaniem dlatego dostępny jest on już w całej Europie.

Centogene

Laboratorium Centogene zostało założone w 2006 roku z naciskiem na diagnostykę chorób rzadkich, metabolicznych i neurodegeneracyjnych.

Siedziba główna znajduje się w Rostocku w Niemczech oraz w innych lokalizacjach w Bostonie w stanie Massachusetts w Berlinie i w Rotkreuz w Szwajcarii

Centogene posiada  najszersze portfolio testów diagnostycznych dla chorób rzadkich, obejmujące ponad 19 000 genów wykorzystujących ponad 10 000 różnych testów. Swój zakres działania opiera również na pracy naukowej. Dzięki wewnętrznym badaniom przy użyciu technologii “multiomicznych” laboratorium odkryło unikalne powiązania między chorobami genetycznymi a ich dalszymi następstwami.

Centogene prowadzi obecnie badania nad trzema chorobami priorytetowymi – chorobą Gauchera, typem C Niemanna-Picka i genetyczną chorobą Parkinsona. Jej misją jest : umożliwienie wyleczenia 100 rzadkich chorób w ciągu 10 lat.

Gene Planet

Gene Planet jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej i stylu życia opartych na profilaktycznych badaniach genetycznych.

Specjalizuje się w profilaktycznych badaniach genetycznych i oferuje również kliniczne badania genetyczne, które pomagają lekarzom w procedurach terapeutycznych, a także badania krwi mające na celu monitorowanie aktualnego stanu zdrowia pacjentów.

Testy Gene Planet są zgodne z najwyższymi standardami jakości i opierają się na najnowszych odkryciach naukowych.

Laboratorium BGI

BGI to duży i nowoczesny ośrodek zajmujący się genomiką. Instytut założono w 1999 roku, celem uczestnictwa w prestiżowym międzynarodowym projekcie kompleksowego poznania genomu ludzkiego (Human Genome Project). Opracował metodę badania prenatalnego NIFTY i wprowadził je na rynek.

BGI jest dostawcą zintegrowanych rozwiązań dla medycyny precyzyjnej, obsługującym obecnie klientów w ponad 100 krajach z udziałem ponad 2300 instytucji medycznych.

Opierając się na nowoczesnych technologiach sekwencjonowania i bioinformatyki, BGI zapewnia specjalistyczne rozwiązania w zakresie klinicznej diagnostyki molekularnej oraz usługi badawcze w zakresie sekwencjonowania NGS.

bj-diagostik GmbH

bj-diagostik GmbH – czołowe niemieckie laboratorium diagnostyki DNA działające na rynku od kilkunastu lat i sprzedające swoje usługi do 4 krajów europejskich. Dotychczas wykonano w nim kilkanaście tysięcy analiz, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie.

W całej historii firmy nie zdarzyła się ani jedna reklamacja wydanego wyniku, a satysfakcja klientów z obsługi plasuje się na poziomie 96%. Wenn Sie einen Vaterschaftstest (test na ojcostwo) in Deutschland durchführen wollen und weitere Fragen haben, kontaktieren Sie bitte unser Partnerunternehmen in Giessen unter www.bj-diagnostik.de Adres laboratorium: BJ – Diagnostik GmbH Kerkraderstrasse 11 35394 Giessen Niemcy

Fundacja Godula Hope

Fundacja na Rzecz Programu Wczesnego Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet Godula Hope w Rudzie Śląskiej prowadzi swoją działalność od ponad 25 lat.

Celem Fundacji jest propagowanie szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej oraz edukacji medycznej, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych u kobiet.

Misja Fundacji, zawarta w zdaniu: „Pomagamy kobietom w każdym wieku” oznacza, że stara się otoczyć należytą opieką wszystkie pacjentki. Gwarantują to wiedza i doświadczenie specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, genetyki, ultrasonografii oraz innych dziedzin medycyny.

Fundacja udziela świadczeń medycznych w ramach działań statutowych oraz NZOZ GENOM.

Centrum Ginekologicznym Matejki 9

Nowe centrum medyczne w Żarach oferujące opiekę ginekologiczną (w tym ginekologię plastyczną i estetyczną), dermatologiczną i badania laboratoryjne.

W Centrum Ginekologicznym Matejki 9 w Żarach dokładamy wszelkich starań, by pacjentka nie była sama ze swoimi problemami.

Za podstawę powodzenia w leczeniu uważam pełne porozumienie pomiędzy pacjentką i lekarzem, oraz rzetelną informacje – Waldemar Sługocki specjalista ginekolog-położnik

Laboratorium Diagnostyczne CIGEN

Molekularne Laboratorium Diagnostyczne CIGEN Sp. z o.o. oferuje nowoczesne techniki w zakresie analiz DNA i tym samym wprowadza na rynek najnowocześniejsze badania diagnostyki medycznej.

Centrum Prowadzi Poradnie Genetyczną i Poradnię Prenatalną oraz konsultacje dla par planujących ciąże.

Diagnozowane są wybrane choroby i predyspozycje genetyczne (m.in. rak piersi, jajnika, prostaty, czynniki zakrzepowo-zatorowe). W naszej ofercie znajdą Państwo również badania w kierunku zakażeń dróg moczowo-płciowych oraz infekcji ogólnoustrojowych.

pre­mi­um­LEX

pre­mi­um­LEX należy do grupy testDNA rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne i sądowe.

testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo.

MWU Dobre USG

Przychodnia ginekologiczna MWU Dobre USG specjalizuje się w badaniach prenatalnych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu diagnostyki obrazowej.

Zespół lekarzy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych stażach oraz szkoleniach. Dobre USG współpracuje z m.in.: Roztoczańską Szkołą Ultrasonografii.

Jest również członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) oraz Międzynarodowej Prenatalnej Grupy Skriningowej (International Prenatal Screening Group).

Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają także certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w dziedzinie położnictwa i ginekologii, Fundacji Medycyny Płodowej w zakresie skriningu I trymestru oraz procedur inwazyjnych. Przychodnia jest również założycielem Małopolskich Warsztatów w Położnictwie i Ginekologii, gdzie doskonalą się lekarze specjaliści z kraju i ze świata.

Konior Clinic

Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało w 1999r. świadcząc początkowo usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Pozyskanie doświadczonej kadry medycznej, zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i rozwój bazy lokalowej zaowocował powstaniem ośrodka diagnostyczno-leczniczego o zasięgu regionalnym, prowadzonego obecnie pod nazwą Konior Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

elmed

Wspieramy naszych Pacjentów w dążeniu do możliwie niezakłóconego funkcjonowania organizmu i psychiki, pomagamy w dostępie do lekarzy specjalistów i zapewniamy ponadstandardową opiekę medyczną.

Pomagamy i uczymy żyć zdrowo, szanujemy zaufanie Pacjenta, jakim obdarza nas powierzając nam ochronę swojego zdrowia, oddajemy do jego dyspozycji cały nasz zasób wiedzy i doświadczenia. Wypełniamy nasze powołanie uczciwie, z poszanowaniem godności człowieka.

dr Bartłomiej Nowocień www.belchatow-usg.pl, bartlomiejnowocien.ginweb.pl

Grupa CenterMed

Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów.

Tutmed

Nasz zespół to ludzie, których łączy wspólna pasja – fizjoterapia. Celem naszej pracy jest jak najszybsze przywrócenie pacjenta do aktywności. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Do naszego gabinetu trafiają pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, bólami i zawrotami głowy, po urazach, zabiegach ortopedycznych i neurochirurgicznych, jak również wielu innych.

Pracujemy najnowszymi metodami fizjoterapeutycznymi, korzystając przede wszystkim z wiedzy i jej kombinacji. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, szukając pierwotnej przyczyny dysfunkcji. Tylko to umożliwia zlikwidowanie problemu, tak aby nie powracał. Bardzo istotne jest również wyedukowanie pacjenta, gdyż jest to podstawą do jego samodzielnej pracy. Bez współpracy pacjent – terapeuta nie jest możliwe osiągnięcie wyznaczonego celu.

Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDICUS”

Misją Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „MEDICUS” jest zapewnienie Pacjentom indywidualnym, a także korporacyjnym kompleksowej opieki poprzez świadczenie wysokiej jakości usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, zapewnienie dostępu do badań diagnostycznych, programów profilaktycznych, wizyt domowych przy zachowaniu najwyższych standardów medycznych .

ENDOMED

ENDOMED to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom specjalistycznej opieki ambulatoryjnej świadczonej przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy.

Wielu spośród pracujących dla nas lekarzy posiada tytuły naukowe doktora, doktora habilitowanego, profesora.

W centrum diagnostyki medycznej ENDOMED pragniemy pomagać pacjentom z każdym problemem medycznym. Aby było to możliwe tworzymy zespół lekarzy specjalistów w niemal wszystkich specjalnościach medycznych.

Przychodnia Rejonowa w Jaworze

Przychodnia Rejonowa w Jaworze jest Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy działalność w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradni Stomatologicznej i Protetycznej, Poradni Zdrowia Psychicznego i Uzależnień od Alkoholu, a także Poradni specjalistycznych: dermatologiczne, ginekologiczno-położniczej, neurologicznej, okulistycznej, otolaryngologicznej, pulmonologicznej, reumatologicznej.

Gabinet Ginekologiczny Jarosław Głowacki

Od 1990 roku zajmuję się ginekologią i położnictwem. Zapewniam profesjonalną opiekę, począwszy od profilaktyki poprzez kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką prenatalną i USG ciąży, w tym 3D/4D. Prowadzę również opiekę nad kobietami w zakresie antykoncepcji, menopauzy, leczenia niepłodności, profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego i piersi.

Szpital Prywatny DERMEX

Szpital Prywatny DERMEX w Kutnie prowadzi swoją działalność od 2011r. Nowoczesne wyposażenie medyczne i diagnostyczne oraz doświadczony personel pozwala na udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych z zakresu wielu specjalności medycznych. Klinika prowadzi zarówno wielospecjalistyczną przychodnię, jak i szpital, w którym oferuje leczenie zabiegowe wraz z hospitalizacją w zakresie  chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii.

NZOZ „Twój Lekarz”

NZOZ „Twój Lekarz” to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Od 2003 roku świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu, docierając z nimi jak najbliżej pacjentów. Obecnie prowadzimy 8 przychodni, obejmując opieką zdrowotną blisko 20 tys. pacjentów.

W ośrodkach NZOZ „Twój Lekarz” przyjmuje wykwalifikowany, troskliwy personel medyczny: lekarze POZ, lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne. Nasi pacjenci oprócz podstawowej opieki zdrowotnej mają również dostęp do kilkudziesięciu specjalistów oraz szerokiej gamy badań diagnostycznych i zabiegów z zakresu rehabilitacji. Do dyspozycji rodziców oddajemy poradnie: pediatryczną oraz położnej POZ, zachęcamy również do korzystania z zajęć w Szkole Rodzenia, prowadzonych przez specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem. Natomiast dla przedsiębiorców i pracowników oferujemy badania z zakresu medycyny pracy.

Biuro detektywistyczne Golden Eye

Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo.

Centrum Detektywistyczne “DELTA”

Centrum Detektywistyczne “DELTA” Świadczy usługi na terenie Bielska–Białej  i całego kraju, skierowane do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli. Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego. Wyróżnia nas ponad 25 – letnie doświadczenie zawodowe, wykwalifikowany zespół pracowników i współpraca z ekspertami. Gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno we współpracy z klientem jak i w trakcie realizacji zadań. Zapraszamy do współpracy.

Centrum Detektywistyczne DELTA Pl. Wolności 9 lok.42 43-300 Bielsko-Biała, Polska centrumdetektywistyczne.com

Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw

Zespół licencjonowanych detektywów, działających na terenie całej Europy. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w Służbach zapewnia pełen profesjonalizm i anonimowość. Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw. 

Spydevice

Zespół specjalistów z zakresu techniki operacyjnej działający na terenie całego kraju oferuje swoje usługi oraz specjalistyczny sprzęt. Jednocześnie nasze placówki oferują profesjonalne zabezpieczenie śladów DNA. Współpracujemy z najlepszym laboratorium DNA, wszelkie zebrane materiały można przekazać również w naszych placówkach. Spydevice.

 

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris posiada w swojej ofercie obsługę prawną oraz wybitnych adwokatów jak i radców prawnych z różnego zakresu prawa. Pomagamy w sprawach rodzinnych, w życiu prywatnym czy w zawodowym. Naszym celem jest pomoc rodzinom w sprawach, które muszą być rozpatrywane Sądownie. Wybierając naszą Kancelarię możesz być bezpieczny pod każdym względem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez 24h, 7 dni w tygodniu pod adresem prawnik.fonsuris@gmail.com. Z przyjemnością udzielą porady oraz udzielą wszelakiej pomocy w każdej sprawie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz Kontakt: tel. 536 197 577 fonsuris@gmail.com www.fonsuris.pl

mgr Joanna Włoch

Tel. 797 820 125, mediacje@onet.pl
mediacjeirozowdy.pl

Oferujemy profesjonalne, merytoryczne, skuteczne mediacje sądowe oraz pozasądowe z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, o zapłatę oraz w sprawach nieletnich. Świadczymy kompleksowe wsparcie w sytuacjach kryzysów małżeńskich, separacji, rozwodu, ustalenia opieki nad małoletnimi dziećmi, alimentów czy porad pedagogiczno-terapeutycznych. Mamy przekonanie, że można prowadzić mediacje, dialog, rozmowy, które pozwolą zakończyć trwający spór czy konflikt w sposób zadowalający da stron z ich udziałem i w ramach ich suwerennych decyzji.

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego

Nasza działalność skierowana jest do kobiet, które znalazły się w trudnej sytuacji około położniczej lub okołoporodowej. Udzielamy wsparcia informacyjnego, psychologicznego, prawnego i diagnostycznego.
Współpraca z TestDNA to nasz kolejny krok, aby zdobywać aktualną widzę z pogranicza diagnostyki i genetyki, co umożliwi nam udzielanie jeszcze szerszej pomocy.

Detektywistyczne Biuro Śledcze sp. z o.o. 

Detektywistyczne Biuro Śledcze sp. z o.o. działa na terenie Wielkiej Brytanii – (Biuro w Luton), Polski (Biuro: Wrocław i Poznań).

e-mail:kontakt@dbsdetektyw.pl

www: www.dbsdetektyw.pl

Grupa licencjonowanych detektywów, co w odróżnieniu od jednoosobowego biura detektywistycznego daje zasoby i możliwości, aby działać szybko i skutecznie. Zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, pełną dyskrecję i lojalność w powierzonych sprawach. Podejmuje się zarówno tych typowych spraw (dokumentacja zdrad, poszukiwanie osób, sprawy alimentacyjne, ustalenia itp.), jak i bardziej skomplikowanych przedsięwzięć na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

Umbra Detektywi&Partnerzy – Biuro Detektywistyczne

tel. +48 505 920 051 || biuro@umbradetektywi.pl, www: https://umbradetektywi.pl/

Na rynku działa od wielu lat, z sukcesem prowadząc sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiada wszelkie i niezbędne licencje, wydawane przez organy państwowe. Biuro firmy mieści się we Wrocławiu, jednak usługi są świadczone na terenie całego kraju, a nawet poza nim w zależności od potrzeb. Zespół to profesjonaliści, potrafiący działać w każdej sytuacji. Każdy z detektywów pracujący w Umbra posiada wymagane zezwolenia oraz licencje.

Biuro Detektywistyczne Exigo Quality

Jesteśmy firmą o profilu detektywistycznym, zajmującą się szeroko rozumianym bezpieczeństwem osób prywatnych i biznesu. Oferujemy pełen pakiet usług prywatnego detektywa, pomożemy w znalezieniu rozwiązań nawet w najbardziej nietypowych sprawach.

tel. +48 570 701 916 i/lub 731 303 700 || biuro.exigo@gmail.com || adres www: www.exigoquality.pl

Działki Leśne Spółka z o.o. 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska “Działki Leśne” Spółka z o.o. rozpoczął działalność w dniu 1 marca 2001 roku, kontynuując działalność Przychodni Rejonowej. Oferujemy mieszkańcom Gdyni i województwa pomorskiego ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej, w tym podstawowej, specjalistycznej oraz stomatologicznej. Siedziba Spółki i Przychodni mieści się w Gdyni przy ul.Warszawskiej 34/36.

Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosując odpowiednie metody diagnostyczne i lecznicze, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą medyczną.

EPIMEDIUM

EPIMEDIUM to zgrany zespół lekarzy różnych specjalizacji, położnych i diagnostów, dla których praca jest pasją i satysfakcją, a rozwój przyjemnością – uczestniczymy w sympozjach naukowych, konferencjach, szkoleniach.

Zajmujemy się problemem niepłodności, prowadzeniem ciąży, andrologią, endokrynologią, ginekologią. Prowadzimy szeroko pojętą diagnostykę począwszy od badań seminologicznych, poprzez testy genetyczne, badania analityczne, mikrobiologiczne, cytologiczne i inne.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Pacjenta, miłą , rodzinną atmosferę w kameralnym gabinecie.

Jako Ośrodek Wspomaganego Rozrodu prowadzimy inseminacje i przygotowujemy do in vitro. Współpracujemy też z  renomowanymi klinikami, laboratoriami, fizjoterapeutami, psychoterapeutami i lekarzami innych specjalizacji.

Nagrodą jest dla nas radość Pacjentów, którzy otrzymują dobre wieści, oraz możliwość towarzyszenia Parom, aż do narodzin upragnionego maluszka. Ogromną satysfakcją jest też dla nas fakt, że Pacjentki zostają z nami na długie lata i możemy troszczyć się o ich zdrowie, zadbać o profilaktykę, antykoncepcję czy HTZ.

Aby lepiej  poznać Epimedium zachęcamy do odwiedzenia strony www.epimedium.com.pl

Femina Care

Od 2006 roku nieprzerwanie pracuję dla kobiet. Razem z nimi borykam się z problemami ginekologicznymi i witam na świecie ich dzieci.

Od 2018 roku stworzyłem Gabinet Femina Care.

Jestem Absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Dbałość o ciągły rozwój i zdobywanie doświadczeń zawodowych potwierdzają liczne kursy, szkolenia oraz warsztaty – zarówno w kraju, jak i za granicą. Szczególne zainteresowania stanowią diagnostyka USG, w tym prenatalna diagnostyka płodu oraz diagnostyka ultrasonograficzna w położnictwie i ginekologii.

Na co dzień pracuje na Oddziale Położniczo – Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni.

  • Jestem członkiem i certyfikowanym ultrasonografistą Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu Ginekologii i Położnictwa. Posiadam liczne certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie specjalistycznych badań USG zarówno w ginekologii, jak i położnictwie.
  • Jestem członkiem i certyfikowany ultrasonografista międzynarodowej organizacji FMF / Fetal Medicine Foundation- Fundacja Medycyny Płodu / FMF ID number: 136367 -NIEINWAZYJNE BADANIA PRENATALNE ”GENETYCZNE” Z KALKULACJĄ RYZYKA WAD GENETYCZNYCH – TEST PODWÓJNY.
  • Jestem wieloletnim członkiem European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology (EFSUMB).
    Swoją pracę przekuwam w pasję, a pasję w pomoc kobietom. Skupiam się na badaniach i faktach, by jak najdokładniej dobrać indywidualny sposób leczenia i prowadzenia ciąży. Badania wykonuję szczegółowo i rzetelnie. Każdej pacjentce poświęcam tak dużo czasu, by z gabinetu wyszła spokojna. Zawsze jestem gotowy odpowiedzieć na dodatkowe pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jako lekarz ginekolog zobowiązałem się do szczególnej opieki nad każdym życiem.

Od wielu lat współpracuje z firmą DNA, jest to rzetelna firma, która bardzo solidnie i sprawnie wykonuje powierzone im badania. Zawsze mam pewność, że powierzone badania wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszej aparatury , najnowocześniejszych metod i należytą starannością .

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, z kontaktem z przedstawicielami Firmy Test DNA.
Bardzo dziękuje za współpracę i polecam serdecznie

Z poważaniem
Lek. Wojciech Górczewski
Gabinet Femina Care

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń
Zadaj pytanie
Scan the code
Witaj 👋
Jak możemy Ci pomóc?