fbpx

Partnerzy firmy testDNA

Partnerzy testDNA

Jednymi z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową są Partnerzy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami oraz firmami z Polski i zagranicy oferujemy naszym klientom usługi doskonałej jakości. Poniżej prezentujemy najważniejszych Partnerów testDNA.

partnerzy testdna

 

  DNA Confidence  partnerzy testdnaFOODMED CentrumInvictaNovomedica  MedgenInviMedSpyShopPolskie Stowarzyszenie Osób z CeliakiąDietetyka i żywienieAkademia Zdrowego Żywienia elixir zdrowia  asklepiosUsługi pielęgniarskie  mediator sadowy Joanna Wlochpartnerzy testDNAFundacja medycyny prenatalnej im. Ernesta Wójcickiegoporadnia rubinowacentrum medyczne

 

bj-diagnostic

bj-diagostik GmbH – czołowe niemieckie laboratorium diagnostyki DNA działające na rynku od kilkunastu lat i sprzedające swoje usługi do 4 krajów europejskich. Dotychczas wykonano w nim kilkanaście tysięcy analiz, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. W całej historii firmy nie zdarzyła się ani jedna reklamacja wydanego wyniku, a satysfakcja klientów z obsługi plasuje się na poziomie 96%. Wenn Sie einen Vaterschaftstest (test na ojcostwo) in Deutschland durchführen wollen und weitere Fragen haben, kontaktieren Sie bitte unser Partnerunternehmen in Giessen unter www.bj-diagnostik.de Adres laboratorium: BJ – Diagnostik GmbH Kerkraderstrasse 11 35394 Giessen Niemcy

 

partnerzy testdna

Nowoczesna klinika łącząca kompetencje w zakresie ginekologii, położnictwa, urologii, okulistyki, medycyny estetycznej, neonatologii, pediatrii, dietetyki i wielu innych specjalności medycznych.

Dysponuje urządzeniami i zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do pacjentek z poronieniami nawykowymi i niewyjaśnioną niepłodnością.

 

 

partnerzy testdna

Nowe centrum medyczne w Żarach oferujące opiekę ginekologiczną (w tym ginekologię plastyczną i estetyczną), dermatologiczną i badania laboratoryjne.
W Centrum Ginekologicznym Matejki 9 w Żarach dokładamy wszelkich starań, by pacjentka nie była sama ze swoimi problemami.

Za podstawę powodzenia w leczeniu uważam pełne porozumienie pomiędzy pacjentką i lekarzem, oraz rzetelną informacje-Waldemar Sługocki specjalista ginekolog-położnik

 

cigen

Molekularne Laboratorium Diagnostyczne CIGEN Sp. z o.o. oferuje nowoczesne techniki w zakresie analiz DNA i tym samym wprowadza na rynek najnowocześniejsze badania diagnostyki medycznej. Centrum Prowadzi Poradnie Genetyczną i Poradnię Prenatalną oraz konsultacje dla par planujących ciąże. Diagnozowane są wybrane choroby i predyspozycje genetyczne (m.in. rak piersi, jajnika, prostaty, czynniki zakrzepowo-zatorowe). W naszej ofercie znajdą Państwo również badania w kierunku zakażeń dróg moczowo-płciowych oraz infekcji ogólnoustrojowych.

 

 

 

premiumLEX

pre­mi­um­LEX  należy do grupy testDNA rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa  jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu  udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo.

 

dobre USG

Przychodnia ginekologiczna MWU Dobre USG specjalizuje się w badaniach prenatalnych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu diagnostyki obrazowej. Zespół lekarzy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych stażach oraz szkoleniach. Dobre USG współpracuje z m.in.: Roztoczańską Szkołą Ultrasonografii. Jest również członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) oraz Międzynarodowej Prenatalnej Grupy Skriningowej (International Prenatal Screening Group). Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają także certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w dziedzinie położnictwa i ginekologii, Fundacji Medycyny Płodowej w zakresie skriningu I trymestru oraz procedur inwazyjnych. Przychodnia jest również założycielem Małopolskich Warsztatów w Położnictwie i Ginekologii, gdzie doskonalą się lekarze specjaliści z kraju i ze świata.

 

Konior Clinic

Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało w 1999r. świadcząc początkowo usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pozyskanie doświadczonej kadry medycznej, zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i rozwój bazy lokalowej zaowocował powstaniem ośrodka diagnostyczno-leczniczego o zasięgu regionalnym, prowadzonego obecnie pod nazwą Konior Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

 

elmed

Wspieramy naszych Pacjentów w dążeniu do możliwie niezakłóconego funkcjonowania organizmu i psychiki, pomagamy w dostępie do lekarzy specjalistów i zapewniamy ponadstandardową opiekę medyczną.

Pomagamy i uczymy żyć zdrowo, szanujemy zaufanie Pacjenta, jakim obdarza nas powierzając nam ochronę swojego zdrowia, oddajemy do jego dyspozycji cały nasz zasób wiedzy i doświadczenia. Wypełniamy nasze powołanie uczciwie, z poszanowaniem godności człowieka.

dr Bartłomiej Nowocień       www.belchatow-usg.pl, bartlomiejnowocien.ginweb.pl

 

cytolab

Laboratorium diagnostyczne CYTOLAB w swojej ofercie posiada specjalistyczne badania wykonywane metodą CYTOMETRII PRZEPŁYWOWEJ.
Nasz personel to absolwenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z wieloletnim doświadczeniem
w pracy na stanowiskach diagnostów laboratoryjnych w samodzielnych laboratoriach, szpitalach oraz klinikach niepłodności na Śląsku. Cytometrią przepływową zajmujemy się od kilku lat. Stała się ona naszą pasją, którą pragniemy się dzielić, dlatego też chcemy ułatwić szerszemu gronu pacjentów dostęp do badań wykonywanych tą metodą. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który gwarantuje powtarzalność i porównywalność wyników. Każdy wynik poddajemy dokładnej analizie przed wydaniem pacjentowi. Jakość badań, ich rzetelność i dokładność to nasze priorytety, dzięki czemu oferowane badania stanowią istotne wsparcie dla lekarzy.

 

CenterMed

Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów.

 

tutmed

Nasz zespół to ludzie, których łączy wspólna pasja – fizjoterapia. Celem naszej pracy jest jak najszybsze przywrócenie pacjenta do aktywności. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Do naszego gabinetu trafiają pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, bólami i zawrotami głowy, po urazach, zabiegach ortopedycznych i neurochirurgicznych, jak również wielu innych. Pracujemy najnowszymi metodami fizjoterapeutycznymi, korzystając przede wszystkim z wiedzy i jej kombinacji. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, szukając pierwotnej przyczyny dysfunkcji. Tylko to umożliwia zlikwidowanie problemu, tak aby nie powracał. Bardzo istotne jest również wyedukowanie pacjenta, gdyż jest to podstawą do jego samodzielnej pracy. Bez współpracy pacjent – terapeuta nie jest możliwe osiągnięcie wyznaczonego celu.

 

medicus

Misją Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „MEDICUS” jest zapewnienie Pacjentom indywidualnym, a także korporacyjnym kompleksowej opieki poprzez świadczenie wysokej jakości usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, zapewnienie dostępu do badań diagnostycznych, programów profilaktycznych, wizyt domowych przy zachowaniu najwyższych standardów medycznych .

 

endomed

ENDOMED to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom specjalistycznej opieki ambulatoryjnej świadczonej przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy. Wielu spośród pracujących dla nas lekarzy posiada tytuły naukowe doktora, doktora habilitowanego, profesora.

W centrum diagnostyki medycznej ENDOMED pragniemy pomagać pacjentom z każdym problemem medycznym. Aby było to możliwe tworzymy zespół lekarzy specjalistów w niemal wszystkich specjalnościach medycznych.

 

NZOZ Działki Leśne

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska “Działki Leśne” Spółka z o.o. rozpoczął działalność w dniu 1 marca 2001 roku, kontynuując działalność Przychodni Rejonowej. Oferujemy mieszkańcom Gdyni i województwa pomorskiego ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej, w tym podstawowej, specjalistycznej oraz stomatologicznej. Siedziba Spółki i Przychodni mieści się w Gdyni przy ul.Warszawskiej 34/36.

Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosując odpowiednie metody diagnostyczne i lecznicze, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą medyczną.

 

centrum medycyny rodzinnej

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej powstał w 2004 roku. Pomysłodawcą i założycielem CMR jest lek. med. Waldemar Golisz. Obecnie ZOZ Centrum Medycyny Rodzinnej w swoich trzech przychodniach świadczy usługi w zakresie:podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. W zakresie diagnostyki przy naszych przychodniach czynne są codziennie punkty pobierania materiałów do badań.

 

przychodnia rejonowa jawor

Przychodnia Rejonowa w Jaworze jest Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy działalność w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradni Stomatologicznej i Protetycznej, Poradni Zdrowia Psychicznego i Uzależnień od Alkoholu, a także Poradni specjalistycznych: dermatologiczne, ginekologiczno-położniczej, neurologicznej, okulistycznej, otolaryngologicznej, pulmonologicznej, reumatologicznej.

 

medix

 Kaliska Agencja Medyczna „Medix” powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki obejmuje wynajem powierzchni gabinetowych oraz świadczenie usług medycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia ale również komercyjne usługi medyczne w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.

 

medicus

Na wszechstronne wsparcie medyczne liczyć mogą wszyscy pacjenci placówki “Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “MEDICUS” – Poradnia lekarza POZ” w Jaworznie. Ta specjalistyczna przychodnia oferuje szeroką gamę usług medycznych, gwarantując obsługę doświadczonych lekarzy medycyny, a także dostęp do zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych. Pacjenci centrum medycyny “Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “MEDICUS” – Poradnia lekarza POZ” mogą także spodziewać się przyjaznej atmosfery, jak również liczyć na wygodne godziny otwarcia.

 

gabinet ginekologiczny Jarosław Głowacki

Od 1990 roku zajmuję się ginekologią i położnictwem. Zapewniam profesjonalną opiekę, począwszy od profilaktyki poprzez kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką prenatalną i USG ciąży, w tym 3D/4D. Prowadzę również opiekę nad kobietami w zakresie antykoncepcji, menopauzy, leczenia niepłodności, profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego i piersi.

 

dermex

 Szpital Prywatny DERMEX w Kutnie prowadzi swoją działalność od 2011r. Nowoczesne wyposażenie medyczne i diagnostyczne oraz doświadczony personel pozwala na udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych z zakresu wielu specjalności medycznych. Klinika prowadzi zarówno wielospecjalistyczną przychodnię, jak i szpital, w którym oferuje leczenie zabiegowe wraz z hospitalizacją w zakresie  chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii.

 

twój lekarz

NZOZ „Twój Lekarz” to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Od 2003 roku świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu, docierając z nimi jak najbliżej pacjentów. Obecnie prowadzimy 8 przychodni, obejmując opieką zdrowotną blisko 20 tys. pacjentów.

W ośrodkach NZOZ „Twój Lekarz” przyjmuje wykwalifikowany, troskliwy personel medyczny: lekarze POZ, lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne. Nasi pacjenci oprócz podstawowej opieki zdrowotnej mają również dostęp do kilkudziesięciu specjalistów oraz szerokiej gamy badań diagnostycznych i zabiegów z zakresu rehabilitacji. Do dyspozycji rodziców oddajemy poradnie: pediatryczną oraz położnej POZ, zachęcamy również do korzystania z zajęć w Szkole Rodzenia, prowadzonych przez specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem. Natomiast dla przedsiębiorców i pracowników oferujemy badania z zakresu medycyny pracy.

 

 

Dolnośląskie Centrum Ginekologiiwww.dcg.wroclaw.pl

Dolnośląskie Centrum Ginekologii to centrum medyczne powstałe w 2002 roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferuje szeroki zakres usług nie tylko dla kobiet. Oprócz kompleksowej opieki z zakresu położnictwa i ginekologii posiada szeroki zakres usług w tym endokrynologię, radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy itd.), urologię, proktologię, medycynę estetyczną, psychologię i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie. Zespół stanowią bardzo doświadczeni i utytułowani specjaliści, a serdeczna atmosfera i skupienie się na potrzebach pacjentów najlepiej określają priorytety placówki. Klinika dysponuje sprzętem najwyższej światowej klasy, a lekarze wciąż się kształcą, by swoim pacjentom świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dewiza Dolnośląskiego Centrum Ginekologii to: „LECZYMY TAK, JAK BYŚMY CHCIELI, ŻEBY NAS LECZONO”.

 

Arcana

drcubala.com INSTYTUT MEDYCYNY INTEGRACYJNEJ ARCANA. Działalność Instytutu obejmuje profesjonalne podejście biomedyczne do choroby głównie autyzmu, a także chorób zapalnych jelit, niedoboru odporności czy zaburzeń hormonalnych. Metody medycyny integracyjnej są połączeniem udokumentowanych naukowo tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Pacjent otrzymuje kompleksowe leczenie według najnowszych standardów oparte w pełni na doniesieniach naukowych. Działania lecznicze dotyczą: – Jelit jako najważniejszego narządu odpornościowego organizmu: leczenie dysbiozy, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń trawienia, zaburzeń absorbcji – Stymulacji i regulacji układu odpornościowego – Wspomaganie detoksyfikacji organizmu, zarówno poprzez wzmacnianie narządów za nią odpowiedzialnych, jak i poprzez zastosowanie substancji aktywnie wiążących toksyny – Regulacji pracy mitochondriów – Regulacji zaburzeń biochemicznych poprzez odpowiednią suplementację mineralno-witaminową – Równoważenia zaburzeń hormonalnych i zaburzeń neuroprzekaźników – Leczenia zakażeń – Zniwelowania stresu oksydacyjnego i neutralizacji wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy nowotworzenia, – Starzenia, degenerację neuronów, autyzm – Wypracowania zrównoważonego sposobu odżywiania. Instytut oferuje: – Prowadzenie leczenia biomedycznego przez lekarza DAN! – Poradnictwo dietetyczne – Badania diagnostyczne zagranicznych certyfikowanych laboratoriów. Kontakt: ul. Kniaziewicza 45/10 05-500 Piaseczno tel. 501756971 tel. 22 4804488 info@drcubala.com

 

 

goldeneye

KONTAKT: Tel.: 530 – 119 – 444

Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6/10 d

detektywgoldeneye.pl

Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo.

PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIE

 

 

Delta Centrum Detektywistyczne

Centrum Detektywistyczne “DELTA” Świadczy usługi na terenie Bielska–Białej  i całego kraju, skierowane do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli. Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego. Wyróżnia nas ponad 25 – letnie doświadczenie zawodowe, wykwalifikowany zespół pracowników i współpraca z ekspertami. Gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno we współpracy z klientem jak i w trakcie realizacji zadań.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Detektywistyczne DELTA Pl. Wolności 9 lok.42 43-300 Bielsko-Biała, Polska centrumdetektywistyczne.com

 

 

top detektyw

Zespół licencjonowanych detektywów, działających na terenie całej Europy. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w Służbach zapewnia pełen profesjonalizm i anonimowość. Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw.

jesteśmy przygotowani.

 

 

spy device

Zespół specjalistów z zakresu techniki operacyjnej działający na terenie całego kraju oferuje swoje usługi oraz specjalistyczny sprzęt. Jednocześnie nasze placówki oferują profesjonalne zabezpieczenie śladów DNA. Współpracujemy z najlepszym laboratorium DNA, wszelkie zebrane materiały można przekazać również w naszych placówkach. Spydevice.

jesteśmy przygotowani.

 

 

.Fonsuris

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris posiada w swojej ofercie obsługę prawną oraz wybitnych adwokatów jak i radców prawnych z różnego zakresu prawa. Pomagamy w sprawach rodzinnych, w życiu prywatnym czy w zawodowym. Naszym celem jest pomoc rodzinom w sprawach, które muszą być rozpatrywane Sądownie. Wybierając naszą Kancelarię możesz być bezpieczny pod każdym względem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez 24h, 7 dni w tygodniu pod adresem prawnik.fonsuris@gmail.com. Z przyjemnością udzielą porady oraz udzielą wszelakiej pomocy w każdej sprawie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz Kontakt: tel. 536 197 577 fonsuris@gmail.com www.fonsuris.pl

 

 

mediator sadowy Joanna Wloch

Mediacje, negocjacje, plany wychowawcze, pomoc pedagogiczna

mgr Joanna Włoch

Tel. 797 820 125, mediacje@onet.pl
mediacjeirozowdy.pl

Oferujemy profesjonalne, merytoryczne, skuteczne mediacje sądowe oraz pozasądowe z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, o zapłatę oraz w sprawach nieletnich. Świadczymy kompleksowe wsparcie w sytuacjach kryzysów małżeńskich, separacji, rozwodu, ustalenia opieki nad małoletnimi dziećmi, alimentów czy porad pedagogiczno-terapeutycznych. Mamy przekonanie, że można prowadzić mediacje, dialog, rozmowy, które pozwolą zakończyć trwający spór czy konflikt w sposób zadowalający da stron z ich udziałem i w ramach ich suwerennych decyzji.

 

partnerzy testDNA

VERUM Prywatny Detektyw

tel. 533-137-195

www: www.privdetektyw.pl

 

Biuro detektywistyczne VerumPD świadczy usługi na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego ale również na terenie całego kraju. Opierając swoje działania na doświadczeniu w prowadzeniu spraw oraz przy wsparciu specjalistycznego sprzętu, biuro świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych.

Usługi świadczone są dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. We współpracy z laboratorium DNA jesteśmy zakończyć każdą sprawę pomyślnie dla naszych klientów. Zapraszam do kontaktu poprzez kontakt telefoniczny lub formularz kontaktowy na stronie

 

Fundacja medycyny prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego

 

 

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego

 

Nasza działalność skierowana jest do kobiet, które znalazły się w trudnej sytuacji około położniczej lub okołoporodowej. Udzielamy wsparcia informacyjnego, psychologicznego, prawnego i diagnostycznego.
Współpraca z TestDNA to nasz kolejny krok, aby zdobywać aktualną widzę z pogranicza diagnostyki i genetyki, co umożliwi nam udzielanie jeszcze szerszej pomocy.

 

 

 

partnerzy testDNA

 

Private Polish Detective Agency – Detektywistyczne Biuro Śledcze 

Działalność na terenie Wielkiej Brytanii od 2014 roku. Pobór próbek do badania DNA z dojazdem do Klienta.

tel. +48 572 866 005 || +44 730 594 6731

www: https://detektywppd.pl/

 

Grupa licencjonowanych detektywów, co w odróżnieniu od jednoosobowego biura detektywistycznego daje zasoby i możliwości, aby działać szybko i skutecznie. Zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, pełną dyskrecję i lojalność w powierzonych sprawach. Podejmuje się zarówno tych typowych spraw (dokumentacja zdrad, poszukiwanie osób, spraalimentacyjne itp.), jak i bardziej skomplikowanych przedsięwzięć na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

 

partnerzy testDNAUmbra Detektywi&Partnerzy – Biuro Detektywistyczne

tel. +48 505 920 051 || biuro@umbradetektywi.pl, www: https://umbradetektywi.pl/

Na rynku działa od wielu lat, z sukcesem prowadząc sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiada wszelkie i niezbędne licencje, wydawane przez organy państwowe. Biuro firmy mieści się we Wrocławiu, jednak usługi są świadczone na terenie całego kraju, a nawet poza nim w zależności od potrzeb. Zespół to profesjonaliści, potrafiący działać w każdej sytuacji. Każdy z detektywów pracujący w Umbra posiada wymagane zezwolenia oraz licencje.

Biuro Detektywistyczne Exigo Quality

Jesteśmy firmą o profilu detektywistycznym, zajmującą się szeroko rozumianym bezpieczeństwem osób prywatnych i biznesu. Oferujemy pełen pakiet usług prywatnego detektywa, pomożemy w znalezieniu rozwiązań nawet w najbardziej nietypowych sprawach.

 

tel. +48 570 701 916 i/lub 731 303 700 || biuro.exigo@gmail.com || adres www: www.exigoquality.pl 

 

 

 

 

Wszystkie artykuły
Back to Top
Umów