Pewne badanie ojcostwa  w akredytowanym laboratorium badań DNA

Wykonaj badanie ojcostwa z dowolnej próbki – wymaz z policzka, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce i wiele innych. GWARANCJA na każdą próbkę.

Badanie  ojcostwo na podstawie próbki DNA to jedno z tych badań, które wykonujecie Państwo tylko raz w życiu. Dlatego też to bardzo ważne, aby uzyskany wynik był pewny i niepodważalny. Być może w tej chwili myślicie Państwo o ustaleniu ojcostwa tylko dla własnego spokoju. Nie wyklucza to jednak tego, że w przyszłości będą Państwo chcieli wykorzystać wynik również jako dowód w prokuraturze czy w sądzie. Dlatego ważne, aby badanie na ojcostwo było wykonane w pewnym i akredytowanym laboratorium.

badania ojcostwa, badanie ojcostwa
Zyskaj pewny wynik dzięki analizie 34 markerów DNA
– zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii pewny wynik badania DNA jest wówczas, gdy ojcostwo zostanie wykluczone w 100% lub potwierdzone z prawdopodobieństwem powyżej 99.9999% (minimum cztery dziewiątki po przecinku!). Wynik z niższym prawdopodobieństwem nie jest uważany za wiarygodny i może zostać podważony!  Tak wysokie prawdopodobieństwo uzyskujemy m.in dzięki analizie aż 34 markerów DNA. Od początku istnienia testDNA czyli od 2003 roku żaden nasz wynik nie został prawnie zakwestionowanyDowiedz się więcej co daje Ci analiza aż 34 markerów DNA>>

Akredytowane laboratorium
– zgodnie z Decyzją Ramową Rady UE, aby wynik badania DNA mógł zostać wykorzystany jako dowód w sądzie musi zostać wydany przez akredytowane laboratorium. Dowiedz się więcej coco daje Ci test na ojcostwo w akredytowanym laboratorium

 

Najważniejsze informacje:

 1. Jak wygląda wynik badania ojcostwa?
 2. Dyskrecja i poufność badania ojcostwa 
 3. Jak zrobić badanie ojcostwa?
 4. Gdzie zrobić badanie ojcostwa?
 5. Pewność badania ojcostwa

 

Jak wygląda wynik badania ojcostwa?

Wynik badania na ojcostwo wykonanego w naszym laboratorium zawiera profile genetyczne badanych osób, słowną interpretację wyniku a także materiały objaśniające, z których dowiecie się Państwo jak zostało wykonane badanie oraz jak interpretować uzyskany wynik. Na każdym dokumencie znajdują się również podpisy elektroniczne osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem ich uprawnień. Numery uprawnień można sprawdzić w bazie diagnostów laboratoryjnych. Dodatkowo każdy wynik wysyłany drogą listowną posiada hologram, który potwierdza jego oryginalność.

Zobacz 11 ważnych informacji, jakie zawiera wynik badania ojcostwa >>

Czasami pacjenci obawiają się, że nie będą rozumieli otrzymanego wyniku. W tym przypadku obawa ta jest niepotrzebna ponieważ z jednej strony staramy się tak przedstawić wynik, aby był on zrozumiały dla każdego, a z drugiej zawsze służymy Państwu pomocą. Można do nas zadzwonić, a my objaśnimy Państwu wynik w prosty i przystępny sposób.

.

badania ojcostwa, badanie ojcostwa

Dyskrecja i poufność kontaktu – jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji badania ojcostwa?

badania ojcostwa, badanie ojcostwaWiększość naszych pacjentów odpowiada „bardzo”.  Dlatego macie ją Państwo zagwarantowane. Badanie ojcostwa mogą Państwo zlecić zarówno z danymi osobowymi, jak bez ich podawania (anonimowo). Do badania może zostać przekazana właściwie każda próbka – nie tylko wymazy z policzka, ale także sztućce, butelka po napoju, włosy z cebulkami, niedopałki papierosów, maszynka do golenia, nadgryzione ciastko, guma do żucia i wiele innych. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna. Co więcej – każda próbka zostaje objęta gwarancją. Co to znaczy dla Państwa? Nawet gdyby dany materiał był np. zanieczyszczony albo złej jakości, mogą Państwo dostarczyć kolejny, a laboratorium zbada ją bezpłatnie.

 

O Państwa dyskrecję dbamy także podczas przesyłki zestawów do pobrania próbek oraz wyników. Kontaktujemy się wyłącznie na numery telefonów i adresy e-mailowe zamieszczone w formularzu zlecenia badania, a laboratorium w pierwszym kontakcie nigdy nie potwierdza, że badanie ojcostwa zostało zlecone przez danego pacjenta. Przeczytaj, jak chronione są Twoje dane

badania ojcostwa, badanie ojcostwaJak zrobić badanie ojcostwa? Łatwo, wygodnie, bezpiecznie dla dziecka

Dajemy Państwu wiele możliwości wykonania badania ojcostwa, które sprawiają, że staje się ono bardzo łatwe. Po pierwsze: możemy Państwu przesłać domowy zestaw do pobrania próbek DNA, a następnie próbki odebrać od Państwa darmowym kurierem. Po drugie: mogą Państwo zgłosić się do jednego z naszych punktów pobrań blisko miejsca zamieszkania. Na miejscu wykwalifikowana osoba w miłej atmosferze pobierze od Państwa wymazy z policzka. I wreszcie po trzecie: mogą Państwo zrobić badanie ojcostwa praktycznie z każdej próbki – nawet najbardziej nietypowej. Więcej na temat próbek nietypowych …

Gdzie zrobić badanie ojcostwa? W naszej przychodni lub w domu

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

badania ojcostwa, badanie ojcostwa

W zestawie:

 • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
 • instrukcja pobrania próbek
 • formularz zlecenia badania ojcostwa
 • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
 • blankiet do zapłaty za badanie

 

Pewność badania ojcostwa gwarantują Państwu:

 • Badanie 34 markerów DNA – analiza tylu markerów DNA u każdego uczestnika zapewnia jednoznaczny wynik. Badanie ojcostwa wykonywane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. pozwala potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo zgodnie z zaleceniem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Zobacz film z wypowiedzią eksperta…
 • Wysokiej jakości odczynniki – aby wynik badania był jednoznaczny, wykorzystywane odczynniki muszą być poddawane walidacji. Zdarza się jednak, że niektóre laboratoria pracują na odczynnikach „domowej roboty”, które bez dokładnej kontroli mogą wiązać się z wystąpieniem błędów w analizie. My pracujemy na najwyższej jakości odczynnikach firmy PROMEGA. Przeczytaj dlaczego jakość odczynników jest tak ważna…
 • Doświadczeni specjaliści – w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. badania ojcostwa wykonywane są przed specjalistów. Mają oni długi staż praktyczny, a także uczestniczą w przygotowaniu publikacji naukowych, konferencjach i szkoleniach.
 • Badanie ojcostwa wykonywane 2 razy – gdy rezultat badania ojcostwa wyklucza, że dany mężczyzna to biologiczny ojciec danego dziecka, test przeprowadzany jest drugi raz (przez drugi zespół i na drugiej próbce). Żaden z naszych wyników nie był nigdy prawnie podważony.
 • Certyfikaty i akredytacja laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. regularnie bierze udział w zewnętrznych kontrolach jakości. Efektem jest uzyskanie akredytacji PCA oraz wielu certyfikatów, m.in. GEDNAP i ISFG. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność bezstronności i niezależności w działaniu, a także wysokiej jakości wykonywanych analiz. Certyfikaty laboratorium…
badania ojcostwa, badanie ojcostwabadania ojcostwa, badanie ojcostwabadania ojcostwa, badanie ojcostwa

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Praca w naszym laboratorium

badania ojcostwa, badanie ojcostwa

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

Data publikacji: 10.11.2014
Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019

Data publikacji: 10/11/2014, Data aktualizacji: 07/10/2019