Badanie ojcostwa w certyfikowanym laboratorium badań DNA – nawet 34 markery (jedyna taka oferta)

Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK.
Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.
Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK. Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
– test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.

Badanie ojcostwa z dowolnej próbki – wymaz z policzka, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce i wiele innych ✅ GWARANCJA na każdą próbkę.

Badanie na ojcostwo na podstawie próbki DNA to jedno z tych badań, które wykonujecie Państwo tylko raz w życiu. Dlatego też to bardzo ważne, aby uzyskany wynik był pewny i niepodważalny. Być może w tej chwili myślicie Państwo o ustaleniu ojcostwa tylko dla własnego spokoju. Nie wyklucza to jednak tego, że w przyszłości będą Państwo chcieli wykorzystać wynik również jako dowód w prokuraturze czy w sądzie ✅ Dlatego ważne, aby badanie ojcostwa było wykonane w pewnym i certyfikowanym laboratorium.

 

⭐ Odzyskaj spokój na całe życie, unormuj swoją prawną sytuację, zadbaj o relacje z bliskimi. Badanie ojcostwa zrobisz z dowolnej próbki, np. wymazu z policzka, smoczka, maszynki do golenia. Wystarczą próbki od ojca i dziecka, aby uzyskać jednoznaczny wynik.

 

🏠 Zrób badanie wygodnie w domu lub umów wizytę w jednej z ponad 250 przychodni. Domowe i bezkontaktowe badania dostępne są również, jeśli przebywasz na kwarantannie.

 

Badania ojcostwa – najważniejsze informacje:

 1. Jak wygląda wynik badania ojcostwa?
 2. Jakie próbki nadają się do badania ojcostwa?
 3. Dyskrecja i poufność badania ojcostwa 
 4. Jak zrobić badanie ojcostwa?
 5. Gdzie zrobić badanie ojcostwa?
 6. Kiedy warto zrobić badanie ojcostwa?
 7. Pewność badania ojcostwa

Jak wygląda wynik badania ojcostwa?

Wynik badania na ojcostwo wykonanego w naszym laboratorium zawiera profile genetyczne badanych osób, słowną interpretację wyniku a także materiały objaśniające, z których dowiecie się Państwo jak zostało wykonane badanie oraz jak interpretować uzyskany wynik. Na każdym dokumencie znajdują się również podpisy elektroniczne osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem ich uprawnień. Numery uprawnień można sprawdzić w bazie diagnostów laboratoryjnych. Dodatkowo każdy wynik wysyłany drogą listowną posiada hologram, który potwierdza jego oryginalność.

Zobacz 11 ważnych informacji, jakie zawiera wynik badania ojcostwa >>

Czasami pacjenci obawiają się, że nie będą rozumieli otrzymanego wyniku. W tym przypadku obawa ta jest niepotrzebna ponieważ z jednej strony staramy się tak przedstawić wynik, aby był on zrozumiały dla każdego, a z drugiej zawsze służymy Państwu pomocą. Można do nas zadzwonić, a my objaśnimy Państwu wynik w prosty i przystępny sposób.

.

 badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwomgr Barbara Prokurat ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa pełniący funkcję biegłego sądowego – Wynik badania ojcostwa wydajemy z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Sam dokument jest ważny również za granicą. Analizujemy nawet 34 markery DNA w tym marker SE33 odznaczający się bardzo dużą polimorficznością. Dlatego udział ojca i dziecka w badaniu zazwyczaj wystarczy.
badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwo

Jakie próbki nadają się do badania ojcostwa?

Badanie ojcostwa zrobisz u nas nie tylko na podstawie wymazów z policzka. Z powodzeniem badaliśmy nawet trzydziestoletnie próbki! Przekaż po prostu taki materiał, jaki jest Ci najwygodniej i najprościej zebrać od badanych osób. Mogą to być na przykład:

 

 • maszynka do golenia,
 • smoczek, gryzaczek,
 • butelka/puszka po napoju,
 • niedopałek papierosa,
 • chusteczka z katarem/krwią,
 • szczoteczka do zębów,
 • maszynka do golenia,
 • kubek, szklanka, kieliszek,
 • sztućce,
 • plaster z krwią,
 • pasek z glukometru,
 • patyczek z loda/lizaka,
 • nadmuchany balon,
 • nadgryzione ciastko.

⏩ Pamiętaj! Każda próbka jest równie pewna, ponieważ analizowane fragmenty DNA są identyczne w każdej komórce ciała. Co więcej – każda próbka jest dodatkowo objęta gwarancją, więc gdyby z jakiegoś powodu nie nadawała się do badania, możesz bezpłatnie przesłać kolejną.

🎯 Ważne! Laboratorium wydaje pewne i jednoznaczne wyniki na próbkach, które zostały dostarczone do analizy. Zbierając materiały, konieczna jest więc pewność, że należą do właściwej osoby. W przeciwnym razie wynik może dotyczyć kogoś innego.

Dyskrecja i poufność kontaktu – jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji badania ojcostwa?

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwoWiększość naszych pacjentów odpowiada „bardzo”.  Dlatego macie ją Państwo zagwarantowane. Badanie ojcostwa mogą Państwo zlecić zarówno z danymi osobowymi, jak bez ich podawania (anonimowo).

 

Do badania może zostać przekazana właściwie każda próbka – nie tylko wymazy z policzka, ale także sztućce, butelka po napoju, włosy z cebulkami, niedopałki papierosów, maszynka do golenia, nadgryzione ciastko, guma do żucia i wiele innych. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna. Co więcej – każda próbka zostaje objęta gwarancją. Co to znaczy dla Państwa? Nawet gdyby dany materiał był np. zanieczyszczony albo złej jakości, mogą Państwo dostarczyć kolejny, a laboratorium zbada ją bezpłatnie.

 

✅ O Państwa dyskrecję dbamy także podczas przesyłki zestawów do pobrania próbek oraz wyników. Kontaktujemy się wyłącznie na numery telefonów i adresy e-mailowe zamieszczone w formularzu zlecenia badania, a laboratorium w pierwszym kontakcie nigdy nie potwierdza, że badanie ojcostwa zostało zlecone przez danego pacjenta. Przeczytaj, jak chronione są Twoje dane

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwoJak zrobić badanie ojcostwa? Łatwo, wygodnie, bezpiecznie dla dziecka

Dajemy Państwu wiele możliwości wykonania badania ojcostwa, które sprawiają, że staje się ono bardzo łatwe.

 

Po pierwsze: możemy Państwu przesłać domowy zestaw do pobrania próbek DNA (kurierem, do paczkomatu), a następnie próbki odebrać od Państwa darmowym kurierem.

 

Po drugie: mogą Państwo zgłosić się do jednego z naszych punktów pobrań blisko miejsca zamieszkania. Na miejscu wykwalifikowana osoba w miłej atmosferze pobierze od Państwa wymazy z policzka. I wreszcie po trzecie: mogą Państwo zrobić badanie ojcostwa praktycznie z każdej próbki – nawet najbardziej nietypowej. Więcej na temat próbek nietypowych …

 

Po trzecie: posiadamy bazę wykwalifikowanych pielęgniarek, które mogą podjechać do domu pod wskazany adres i pobrać próbki w warunkach domowych. To świetne rozwiązanie szczególnie w przypadku bardzo małych dzieci.

Gdzie zrobić badanie ojcostwa? W naszej przychodni lub w domu

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwo

W zestawie:

 • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
 • instrukcja pobrania próbek
 • formularz zlecenia badania ojcostwa
 • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
 • blankiet do zapłaty za badanie

Badanie ojcostwa zrobisz w jedne z 200 przychodni w Polsce lub podczas wizyty domowej pielęgniarki. Wystarczy, że zadzwonisz lub zarejestrujesz się poprzez formularz on-line.

1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Telefon: Adres:
Tel: (23) 682 67 03 Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Tel: (29) 642 30 08 Ostrów Mazowiecka, ul. Słowackiego 6
Tel: (24) 361 74 30 Płock, ul. Dworcowa 2
Tel: (48) 386 13 08 Radom, ul. 1905 roku 20
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Tel: (25) 740 50 09 Siedlce, ul. Floriańska 57
Tel: (25) 786 66 64 Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Tel: (48) 685 64 55 Grójec, ul. Kopernika 8a
Tel: (29) 642 30 59 Ostrołęka, ul. Pileckiego 14
Tel: 22 100 50 59 Legionowo ul. Sowińskiego 4
Tel: (48) 386 14 16 Kozienice, ul. Lubelska 40
Tel: (24) 361 74 30 Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Tel: (48) 386 13 08 Radom, ul. Królowej Jadwigi 13
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Sienna 86
Telefon: Adres:
Tel: (32) 445 02 61 Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Tel: (32) 445 07 11 Chorzów, Ul. Batorego 19
Tel: (33) 488 02 01 Cieszyn, u. Frysztacka 20
Tel: (34) 343 01 48 Częstochowa, Al. Pokoju 44
Tel: (32) 445 06 31 Gliwice, ul. Szafirowa 18
Tel: (32) 445 06 57 Rybnik, ul. Parkowa 4a
Tel: (33) 488 03 16 Ustroń, ul. Stawowa 2A
Tel: (32) 445 05 26 Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8
Tel: (33) 488 00 84 Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Tel: (32) 445 09 77 Jastrzębie Zdrój, ul. Dworcowa 1D
Tel: (32) 760 57 87 Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Tel: (34) 343 00 49 Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Tel: (32) 442 01 71 Wodzisław Śląski, ul. Gałczyńskiego 2
Tel: (32) 445 35 66 Mikołów, Os. 30-lecia 8
Tel: (32) 722 07 37 Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Tel: (32) 445 37 31 Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Tel: (32) 445 06 57 Żory, ul.Wojska Polskiego 3C
Tel: (32) 445 02 61 Będzin, ul. Małobądzka 141
Tel: (32) 445 02 61 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 235
Tel: (32) 445 06 31 Gliwice, ul. Grodowa 1a
Tel: (32) 445 02 61 Zabrze, Plac Wolności 311
Tel: (32) 445 02 61 Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Tel: 32 718 00 90 Sosnowiec, Al. Wolności 6
Tel: (32) 445 02 61 Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Tel: (34) 343 01 48 Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Telefon: Adres:
Tel: (61) 27 941 03 Poznań, ul. Słowackiego 28
Tel: (62) 501 35 07 Kalisz, ul. Majkowska 13a
Tel: (61) 278 56 55 Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Tel: (67) 345 01 77 Piła, ul. Matwiejewa 6
Tel: (63) 220 21 65 Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Tel: (63) 220 21 88 Konin, ul. Fryderyka Chopina 23A
Tel: (62) 501 35 11 Kępno, ul. Mickiewicza 12
Tel: (62) 501 35 10 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Tel: (62) 594 05 95 Jarocin, ul. Hallera 9
Tel: (62) 501 35 10 Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Tel: (63) 220 21 65 Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Tel: (61) 278 50 80 Września, ul. Piastów 16
Tel: (61) 278 50 80 Kościan, ul. Nacławska 15
Tel: (62) 6250135 Leszno, ul. Racławicka 1a
Tel: (63) 220 21 65 Koło, ul. PCK 8
Tel: (62) 501 35 10 Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Tel: (61) 27 941 03 Poznań, ul. Braniewska 20
Telefon: Adres:
Tel: (85) 674 99 06 Białystok, ul. Dziesięciny 12
Tel: (87) 735 10 40 Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Tel: (87) 735 10 06 Augustów, ul. Chreptowicza 1
Tel: (86) 225 23 53 Grajewo, Osiedle Południe 9
Tel: (85) 871 03 05 Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Tel: (85) 674 99 06 Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Tel: (86) 225 23 53 Grajewo, ul. Kolejowa 8
TeL: (85) 733 32 22 Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Telefon: Adres:
Tel: (83) 410 20 36 Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi 2
Tel: (82) 592 20 41 Chełm, ul.Lipowa 27
Tel: (81) 451 10 20 Lublin, ul. Przyjaźni 13
Tel: (84) 534 34 00 Zamość, ul. Jasna 14
Tel: (84) 534 34 08 Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Tel: (81) 451 11 44 Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Tel. (83) 410 20 45 Parczew, ul. 11 listopada 48
Tel. (81) 451 11 75 Puławy, ul. Centralna 15
Tel: (25) 740 56 04 Łuków, ul. Sienkiewicza 7A
Tel: (84) 534 35 35 Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3
Tel: (81) 451 10 20 Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Tel: (84) 534 35 35 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Tel: (81) 451 10 20 Lublin, ul. Okopowa 3
Tel: (84) 534 34 00 Zamość, al. Jana Pawła II nr. 19
Telefon: Adres:
Tel: (56) 690 40 98 Brodnica, ul.Kopernika 8
Tel: (52) 569 11 16 Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Tel: (56) 690 40 97 Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Tel: (52) 569 10 93 Inowrocław, ul. Dworcowa 71
Tel: (56) 690 40 95 Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1
Tel: (54) 412 41 03 Włocławek, ul. Zduńska 2
Tel: (54) 421 00 07 Ciechocinek, ul. Marii Konopnickiej 37
Tel: (56) 690 41 88 Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Tel: (52) 569 10 88 Świecie, ul. Bydgoska 1
Tel: (54) 412 41 03 Lipno, ul. Kościuszki 21
Tel: (54) 412 41 03 Wielgie, Wielgie ul. Starowiejska 10
Tel: (52) 569 11 16 Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Telefon: Adres:
Tel: (18) 521 14 92 Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Tel: (18) 521 12 60 Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Tel: (18) 521 11 84 Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Tel: (33) 488 02 75 Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tel: (14) 696 00 79 Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Tel: (18) 521 10 81 Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Kościuszki 44
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Mehoffera 6
Tel: (12) 312 41 53 Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Tel. (18) 521 10 74 Zakopane, ul. Orkana 6d
Tel: (14) 696 00 79 Tarnów, ul. Goldhammera 10
Tel: (12) 444 68 60 Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Tel: (33) 488 02 75 Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Zdrowa 1/3
Tel: (12) 638 38 18 Kraków ,ul. Zachodnia 5/12 A
Tel: (33) 488 02 75 Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Tel: (33) 488 02 75 Bochnia, ul. Krakowska 27 A
Tel: (12) 444 68 60 Miechów, ul. Słowackiego 13
Telefon: Adres:
Tel: (52) 569 10 67 Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Tel: (58) 739 69 24 Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Tel: (58) 739 66 96 Gdańsk, ul. Subisława 24
Tel: (59) 722 84 43 Słupsk, ul. Juliusza Kossaka 22
Tel: (58) 746 34 72 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Tel: (59) 722 84 26 Czarne, Plac Wolności 10
Tel: (55) 621 23 05 Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Tel: (55) 612 93 10 Malbork, ul.Dworcowa 14
Tel: (58) 739 67 99 Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Tel: (59) 727 33 15 Człuchów, Os. Wazów 8
Tel: (58) 739 66 96 Kartuzy, ul. Sambora 21A
Tel: (59) 722 84 43 Bytów, ul. Lęborska 11
Tel: (58) 739 66 96 Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego 27
Tel: (59) 727 33 15 Ustka, ul. Mickiewicza 12
Tel: (59) 722 84 43 Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 22
Tel: (58) 739 69 24 Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Tel: (59) 722 84 43 Słupsk, ul. Zielona 8
Telefon: Adres:
Tel: (55) 621 21 99 Elbląg, ul. Nowowiejska 7
Tel: (89) 627 16 68 Olsztyn, ul. Wioślarska 4
Tel: (89) 627 12 88 Szczytno, ul. Chrobrego 10
Tel: (89) 627 13 20 Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Tel: (89) 627 13 43 Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Tel: (23) 682 23 32 Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Tel: (87) 735 13 18 Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Tel: (89) 627 16 68 Bartoszyce, u. Andrzeja Wajdy 10
Tel: (55) 621 21 99 Braniewo, ul. Żeromskiego 14a
Tel: (89) 627 13 43 Biskupiec, ul. Armii Krajowej 8
Tel: (87) 735 13 18 Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Tel: (89) 627 16 68 Olecko, 11 listopada 23
Tel: (55) 621 21 99 Elbląg, ul. Bema 80/3-4
Tel: (89) 627 13 43 Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Telefon: Adres:
Tel: (15) 816 50 20 Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, ul.Architektów 11
Tel. (15) 816 50 66 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Tel. (14) 696 06 51 Sanok, ul. Przemyska 24
Tel: (13) 444 01 02 Krosno, ul. 1000 lecia 13
Tel: (16) 736 11 17 Jarosław, ul. Poniatowskiego 53
Tel: (16) 736 11 17 Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, Pl. Wolności 17
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Telefon: Adres:
Tel: (95) 783 51 55 Gorzów Wielkopolski, ul. Kombatantów
Tel: (68) 414 50 54 Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Tel: (65) 356 82 52 Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Tel: (95) 783 51 55 Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Tel: (68) 414 52 72 Żary, ul. Strzelców 10
Tel: (95) 711 70 06 Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Tel: (68) 414 50 54 Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 6A
Telefon: Adres:
Tel: (75) 610 60 29 Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Tel: (76) 745 40 29 Legnica, ul. Piekarska 7
Tel: (74) 660 62 60 Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Tel: (71) 723 00 56 Wrocław, Ul. Kunickiego 37A
Tel: (71) 723 00 56 Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Tel: (74) 660 61 88 Kłodzko, Ul. Wojska Polskiego 18
Tel: (71) 723 01 46 Bystrzyca, Ul. Chrobrego 14
Tel: (71) 723 00 56 Ślęza, ul. Przystankowa 2
Tel. (71) 723 00 56 Wrocław, ul. Trwała 7
Tel: (74) 660 62 55 Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Tel: (71) 723 73 40 Oleśnica, ul. gen. J. Hallera 25
Tel: (76) 745 43 03 Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Tel: (76) 745 40 29 Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Tel: (75) 610 60 29 Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Tel: (71) 723 00 56 Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Tel: (76) 745 40 29 Legnica, ul. Biegunowa 2
Tel: (76) 745 43 03 Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Telefon: Adres:
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Tel: (41) 241 22 19 Ostrowiec Świętokrzyski, Os. Ogrody 29
Tel: (41) 241 22 01 Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Tel: (41) 241 22 02 Końskie, ul. Południowa 1
Tel: (41) 260 80 03 Jędrzejów, ul. Małogoska 25
Tel: (41) 248 39 99 Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Tel: (41) 241 21 45 Włoszczowa, Ul. Mleczarska 11
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, ul. Śląska 13
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Tel: (41) 519 652 379 Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Telefon: Adres:
Tel: (77) 547 48 08 Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Tel: (77) 547 44 60 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Tel: (77) 547 44 59 Nysa, ul. Ogrodowa 1
Tel. (77) 541 83 66 Prudnik, ul. Ogrodowa 2a
Tel: (77) 547 43 14 Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6
Tel: (77) 547 43 14 Opole, ul. Kościuszki 2
Tel: (77) 547 43 14 Opole, ul. Katowicka 55
Tel: (77) 547 43 14 Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Tel: (77) 547 43 14 Strzelce Opolskie, ul. Marka Prawego 9
Tel: (77) 547 43 14 Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Telefon: Adres:
Tel: (24) 386 21 11 Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Tel: (42) 279 72 24 Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Tel: (44) 744 13 10 Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Tel: (44) 744 12 75 Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Tel: (46) 816 61 99 Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tel: (44) 744 12 99 Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Tel: (44) 744 13 55 Bełchatów, ul. Edwardów 2A
Tel: (43) 655 74 09 Wieluń, ul J.Żubr 30
Tel: (43) 656 43 73 Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Tel: (42) 279 74 94 Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tel: (42) 279 72 24 Pabianice, ul. Warszawska 6
Tel: (42) 279 72 24 Łódź, ul. Bazarowa 9
Telefon: Adres:
Tel: (91) 852 22 36 Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68
Tel: (94) 716 60 83 Szczecinek, ul. Kilińskiego 7
Tel: (67) 345 01 36 Wałcz, ul. Piastowska 3
tel. (94) 716 63 51 Dębno, ul. Kościuszki 48
Tel. (94) 716 60 72 Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Tel. (91) 852 22 67 Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23-25
Tel: (91) 831 09 04 Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Tel: (95) 711 70 38 Myślibórz, ul. Kościelna 15
Tel: (91) 831 09 77 Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Tel: (91) 852 22 36 Goleniów, ul. Partyzantów 11
Tel: (59) 727 33 15 Sławno, ul. Chełmońskiego 9
Tel: (91) 852 28 06 Stargard, ul. Kilińskiego 3
Tel. (94) 716 60 72 Koszalin, ul. Słowackiego 4
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice, o numerze NIP: 634-282-27-48, REGON: 243413225, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 32/ 445-34-26. Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu:
1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO);
2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);
3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Kiedy warto zrobić badanie ojcostwa?

 1. Badanie ojcostwa przed rozpoczęciem sprawy np. o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa

Wielu Pacjentów zadaje sobie pytanie, czy badanie ojcostwa warto zrealizować jeszcze zanim sprawa w sądzie się rozpocznie. Może najlepiej, aby sąd skierował na takie badanie? Tak naprawdę warto w sądzie pojawić się już z wynikiem badania ojcostwa. Dlaczego?

 

Oszczędność czasu i nerwów – wbrew pozorom sądy wcale często nie kierują na badania ojcostwa. Częściej opierają swoje wyroki o inne dowody, np. zdjęcia, zeznania świadków czy wiadomości. Nierzadko wymaga to więc większej liczby spraw, co wydłuża cały proces. Przedstawienie już na pierwszej rozprawie wyniku badania DNA nierzadko pozwala na szybsze wydanie wyroku.

 

Oszczędność pieniędzy – im więcej spraw, tym większe koszty sądowe, im szybciej zostanie więc wydany wyrok, tym mniej trzeba będzie zapłacić. Warto również zdawać sobie sprawę, że jeżeli sąd zdecyduje się jednak na zlecenie badania genetycznego, być może jego koszt będzie wyższy (a ponadto – takie badania najczęściej opłacają strony).

 

 1. Badanie ojcostwa, gdy termin zaprzeczenia ojcostwa minął lub przed rozpoczęciem sprawy o zaprzestanie płacenia alimentów

✅ Wynik badania ojcostwa jako dowód dla prokuratury do rozpoczęcia sprawy – jeżeli wyniki badań genetycznych nie zostaną przedstawione, prokurator bardzo często odmawia wszczęcia postępowania. Nierzadko jego zaleceniem jest właśnie wykonanie badania ojcostwa i zgłoszenie się z jego wynikiem.

 1. Badanie ojcostwa przed uznaniem ojcostwa w Urzędzie Stanu Cywilnego

Dla wielu mężczyzn uznanie ojcostwa jest sposobem na ratowanie związku mimo wątpliwości.

 

✅ Wynik badania ojcostwa to pewność, że podjęta decyzja jest właściwa – gdy mężczyzna uzna ojcostwo, staje się prawnym ojcem dziecko. A to wiąże się z wieloma obowiązkami, także tymi finansowymi. Jeżeli po uznaniu ojcostwa okaże się, że to wcale nie jego dziecko, z każdym rokiem sprawa będzie coraz trudniejsza do rozwiązania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości na tym etapie warto zrobić badanie i podjąć słuszną decyzję.

 

 1. Badanie ojcostwa w przypadku jakichkolwiek wątpliwości

Plotka, podejrzenie niewierności, niezgodność w grupie krwi, brak podobieństwa dziecka do ojca… Tego typu powody bardzo często wywołują ziarno niepewności.

 

✅ Spokój ducha i pewność do końca życia – wynik badania ojcostwa już na zawsze pozwala rozwiać wątpliwości i daje szansę na spokojne życie. To ważne tym bardziej dlatego, że wątpliwości nasilają się z czasem – nigdy nie znikają same.

Pewność badania ojcostwa gwarantują Państwu:

 • Badanie 34 markerów DNA – analiza tylu markerów DNA u każdego uczestnika zapewnia jednoznaczny wynik. Badanie ojcostwa wykonywane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. pozwala potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo zgodnie z zaleceniem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Zobacz film z wypowiedzią eksperta…
 • Wysokiej jakości odczynniki – aby wynik badania był jednoznaczny, wykorzystywane odczynniki muszą być poddawane walidacji. Zdarza się jednak, że niektóre laboratoria pracują na odczynnikach „domowej roboty”, które bez dokładnej kontroli mogą wiązać się z wystąpieniem błędów w analizie. My pracujemy na najwyższej jakości odczynnikach firmy PROMEGA. Przeczytaj dlaczego jakość odczynników jest tak ważna…
 • Doświadczeni specjaliści – w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. badania ojcostwa wykonywane są przed specjalistów. Mają oni długi staż praktyczny, a także uczestniczą w przygotowaniu publikacji naukowych, konferencjach i szkoleniach.
 • Badanie ojcostwa wykonywane 2 razy – gdy rezultat badania ojcostwa wyklucza, że dany mężczyzna to biologiczny ojciec danego dziecka, test przeprowadzany jest drugi raz (przez drugi zespół i na drugiej próbce). Żaden z naszych wyników nie był nigdy prawnie podważony.
 • Potwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii). Certyfikaty laboratorium…
img
img

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Praca w naszym laboratorium

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwo

.


zadzwoń teraz

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

Marcin Kliś

Marcin Kliś

Joanna Musiał

Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

Ewelina Czernachowska

Ewa Przeliorz

Ewa Przeliorz
4.7/5 - (19 votes)
Data publikacji: 10/11/2014, Data aktualizacji: 23/07/2021