Pewne, dyskretne testy na ojcostwo z każdej próbki

analiza ojcostwa, analizy ojcostwaTest ojcostwa z włosów, szklanki, szczoteczki do zębów itp.
Test ojcostwa mogą Państwo wykonać praktycznie z każdej próbki.  Do badania przydatne są np. włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, guma do żucia, szklanki, sztućce, smoczki, gryzaki, butelki i puszki po napojach oraz wiele innych próbek, do których mają Państwo swobodny dostęp. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna ponieważ nasze DNA jest niezmienne bez względu na to skąd zostało pobrane. Jeśli nie wiedzą Państwo, czy dana próbka będzie dobra do badania wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

Test ojcostwa – pewność badania

Pacjenci często słyszą, że test na ojcostwo najlepiej wykonać na podstawie wymazu z policzka. Faktycznie taka próbka jest najłatwiejsza w analizie, wymaga mniejszej ilości odczynników i mniej specjalistycznego sprzętu. To właśnie dlatego laboratoria tak chętnie ją polecają. Dla testDNA Laboratorium Sp. z o.o., tak naprawdę każda próbka jest tak samo dobra. Laboratorium ma 15 lat doświadczenia w badaniach DNA oraz specjalistów wywodzących się z Zakładu Medycyny Sądowej, dla których analiza próbek innych niż wymaz to codzienność. To właśnie dlatego jest w stanie zagwarantować Państwu pewny wynik testu ojcostwa bez względu na dostarczony do badania materiał.

.

analiza ojcostwa, analizy ojcostwa

Jak laboratorium dba o Państwa dyskrecję?

analiza ojcostwa, analizy ojcostwaWszystkim naszym pacjentom laboratorium gwarantuje dyskrecję. Jest to możliwe dzięki wewnętrznym procedurom pracy. W jaki sposób laboratorium dba o poufność Państwa zleceń? Po pierwsze badania prywatne mogą Państwo zlecać anonimowo – bez podawania danych osób badanych. Po drugie laboratorium kontaktuje się z Państwem wyłącznie na autoryzowane numery telefonów i adresy e-mailowe i nigdy nie potwierdzamy, że w laboratorium zostało zlecone dane badanie. Po trzecie korespondencja kierowana jest do Państwa w dyskretny sposób – bez pieczątek i danych laboratorium.

analiza ojcostwa, analizy ojcostwaTe próbki „mikrośladowe” mogą posłużyć do badania DNA

Laboratorium bada praktycznie każdą próbkę. Testy ojcostwa laboratorium realizowało nawet z fragmentów ciastek czy mocno zabrudzonych jedzeniem sztućców. Zobacz, jakie inne nietypowe przypadki badano w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. …

.

Do badania na ojcostwo mogą posłużyć m.in. takie próbki jak: włosy z cebulkami (włosy ucięte są bezużyteczne), plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zębów, chusteczka do nosa z wydzieliną z nosa, woskowina pozostawiona na patyczku do czyszczenia uszu, maszynka do golenia, pasek z glukometru, niedopałek papierosa, guma do żucia, paznokcie, podpaska lub tampon, smoczek/gryzak, sztućce, butelka lub puszka, słomka, szklanka, kubek itp. Mogą Państwo przesłać nam wiele próbek, a my wybierzemy tę najlepszą.

Pewność badania DNA gwarantują Państwu:

  • Badanie nawet 34 markerów DNA u każdej osoby – analiza takiej liczby markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Przeczytaj więcej o 34 markerach DNA…
  • Profile genetyczne – wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy, m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku oraz informacje o jednostce wykonującej test. Zobacz, jak wygląda przykładowy wynik badania ojcostwa…
  • Badanie realizowane przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem: osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych.
  • Badanie wykonywane 2 razy – każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo, testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wykonuje dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły. To daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden wynik nie został do tej pory prawnie podważony.
  • Test wykonywany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących, pracuje na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodność wyników w testach na ojcostwo w programie biegłości Collaborative Testing Services (CTS) posiadającym akredytację ISO/IEC 17043:2010 i organizowanym przez amerykańskie stowarzyszenie powiązane z Narodowym Instytutem Standardów i Technologii (National Institute of Standard and Technology). Certyfikaty laboratorium…
analiza ojcostwa, analizy ojcostwaanaliza ojcostwa, analizy ojcostwaanaliza ojcostwa, analizy ojcostwa

Test ojcostwa – domowy zestaw do pobrania próbek

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

  • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
  • instrukcja pobrania próbek
  • formularz zlecenia badania
  • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
  • blankiet do zapłaty za badanie

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Praca w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

banner2

.

 

Dodatkowe informacje:

1. Jak prawidłowo zabezpieczyć próbkę do badania

2. Jak opłacić badanie

3. Formularz badania z mikrośladu

4. Nietypowe przypadki, jakie badaliśmy

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
.

 

Data publikacji: 12/05/2015, Data aktualizacji: 07/10/2019