Test na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium – jedyny nawet na 34 markerach DNA, 100% pewność

Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK.
Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.
Test na ojcostwo w testDNA
Pewny wynik, dzięki największej ilości badanych miejsc na DNA - nawet 34 markery!
Wykonując badanie w testDNA uzyskasz wynik zgodny z rekomendacjami PTMSiK. Poczytaj więcej na temat 34 markerów DNA… 
Certyfikowane laboratorium z 18-letnim doświadczeniem
– testy na ojcostwo wykonujemy od 18 lat. Do tej pory żaden wydany przez testDNA wynik nie został prawnie zakwestionowany!  Badania zlecają u nas sądy, prokuratura i policja z całej Polski. To dowodzi wiarygodności wydawanych ekspertyz.
Wygodny dla Ciebie sposób wykonania badania - także anonimowo!
– test ojcostwa możesz wykonać w jednej z 250 placówek. Próbkę możesz także pobrać samodzielnie, co gwarantuje dyskrecję. Zapewniamy też dojazd pielęgniarki do domu. To wszystko masz w cenie!
100% dyskrecji
– masz zapewnioną pełną dyskrecję, a test ojcostwa możesz wykonać również w formie anonimowej! Do badania przyjmujemy dowolne próbki np. włosy, szczoteczka itp. Pamiętaj, aby zebrać próbki od właściwych osób.
Gwarancja na każdą próbkę i stała cena
– u nas możesz być spokojny o swoje finanse. Podawane ceny są cenami całkowitymi. Nie doliczamy nic za niestandardowe próbki, pobranie w domu czy wysyłkę wyniku.

Testy na ojcostwo dyskretne i pewne – z każdej próbki m.in. krew, wymaz z policzka, szczoteczka do zębów, włosy i wiele innych. Pobierz próbkę do badania na ojcostwo samodzielnie w domu lub w jednej z 250 przychodni w Polsce – bez dodatkowych kosztów!

Jedynym wiarygodnym sposobem ustalenia ojcostwa jest genetyczny test na ojcostwo. Takie badanie możesz wykonać tylko na podstawie próbki pochodzącej od ojca i dziecka. To możliwe, ponieważ analizujemy nawet 34 markery DNA –  a to największa pula dostępna na rynku! Ilość badanych miejsc na DNA zwiększa pewność wyniku i minimalizuje ryzyko konieczności włączenia do badania próbki od matki. Zdarza się bowiem, że w wyniku analizy 16 a nawet 24 markerów DNA, aby wydać wiarygodny rezultat potrzebna jest próbka od matki.
>
Badanie na ojcostwo może być przeprowadzone na podstawie dowolnych próbek, np. wymazu z policzka, maszynki do golenia, włosów z cebulkami, szczoteczki do zębów, butelki, smoczka, niedopałka papierosa czy nawet nadgryzionego ciastka i inhalatora. Możesz wybrać taką próbkę, którą najłatwiej jest Ci zebrać. Wszystkie testy na ojcostwo wykonujemy do skutku bez dodatkowych opłat – każda próbka objęta jest gwarancją. Taka gwarancja sprawia, że nawet jeśli próbka, jaką nam dostarczysz będzie złej jakości kolejną możesz nam dosłać lub dowieźć bezpłatnie, a my wykonamy analizę bez żadnych dodatkowych kosztów. Ustal ojcostwo w pewny i dyskretny sposób!

Test na ojcostwo – najważniejsze informacje:

 

 

Kiedy wynik badania na ojcostwo jest pewny?

Wtedy, gdy badania na ojcostwo zostały wykonane w certyfikowanym laboratorium i zgodnie z zaleceniami instytucji zewnętrznych. Zgodne z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii potwierdzenie ojcostwa musi nastąpić z prawdopodobieństwem powyżej 99,9999%. Uzyskanie niższego prawdopodobieństwa (mniej niż 4 dziewiątki po przecinku) uniemożliwia wydanie pewnego wyniku badania na ojcostwo. Taki wynik może więc zostać zakwestionowany przez Sąd lub prokuraturę.

 

⏩ Aby móc uzyskać tak wysokie prawdopodobieństwo potwierdzenia ojcostwa, ważne jest użycie w badaniu DNA odpowiedniej liczby i jakości markerów genetycznych. Poszczególne markery DNA różnią się między sobą siłą dowodową, dlatego ważna jest zarówno ich ilość jak i jakość. Nasze laboratorium wykonuje analizy na 24 markerach DNA i bezpłatnie rozszerza je do 34 markerów DNA wtedy, kiedy jest takie wskazanie. Stąd też żaden nasz wynik nie został do tej pory prawnie podważony – przez ponad 17 lat działalności. Dowiedz się więcej dlaczego przez 17 lat żaden z wyników testu na ojcostwo nie został prawnie podważony …

 

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, badanie na ojcostwo, badania na ojcostwo, test ojcostwa, badanie DNA na ojcostwo, badania DNA na ojcostwo, test DNA na ojcostwo, testy DNA na ojcostwoTłumaczy mgr Barbara Prokurat ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa pełniący funkcję biegłego sądowego:

 

Wynik badania ojcostwa wydajemy z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Sam dokument jest ważny również za granicą. Analizujemy nawet 34 markery DNA w tym marker SE33 odznaczający się bardzo dużą polimorficznością. Dlatego udział ojca i dziecka w badaniu zazwyczaj wystarczy.

Test na ojcostwo – jaka próbka? Badanie na ojcostwo wykonasz nawet na podstawie… pestki z arbuza!

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, badanie na ojcostwo, badania na ojcostwoTesty na ojcostwo mogą być wykonane na podstawie dowolnej próbki z materiałem DNA badanej osoby – dyskretnie i wygodnie. Można przekazać nie tylko wymaz z policzka, ale też takie przedmioty jak niedopałek papierosa, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, kubek, sztućce, guma do żucia, smoczek, podpaska czy gryzaczek. Badanie DNA na ojcostwo może być wykonane też na podstawie… nadgryzionego ciastka, pestki z arbuza, lizaka czy chrupka kukurydzianego!

 

Każda próbka jest tak samo pewna do badania ojcostwa – znajduje się na niej ten sam materiał genetyczny, a analizowane w teście na ojcostwo fragmenty DNA są niezmienne. Wynik badania na ojcostwo zawsze będzie więc wiarygodny i jednoznaczny, bez względu na rodzaj przekazanej próbki. Mogą Państwo wybrać taką, którą będzie łatwo i wygodnie zebrać. Co najważniejsze, na każdą taką próbkę mają Państwo gwarancję…

Badania na ojcostwo czym jest gwarancja na próbki? Test na ojcostwo do skutku – bez dopłat

🎯 Ważne! Laboratorium wydaje pewne i jednoznaczne wyniki na próbkach, które zostały dostarczone do analizy. Zbierając materiały, konieczna jest więc pewność, że należą do właściwej osoby. W przeciwnym razie wynik może dotyczyć kogoś innego.

Każda próbka, która zostanie przekazana do badania na ojcostwo, jest objęta gwarancją. Co to tak naprawdę oznacza? Jeśli materiał z jakiegoś powodu nie będzie nadawał się do przeprowadzenia testu na ojcostwo (np. z powodu zanieczyszczenia czy mieszaniny DNA), mogą Państwo przekazać kolejny bezpłatnie. Od początku mają Państwo pewność, że cena badania na ojcostwo jest stała – za przekazanie dodatkowej próbki nie ma żadnych dopłat. Laboratorium działa do skutku, czyli aż do wydania pewnego i jednoznacznego wyniku.

Jak zrobić test na ojcostwo dyskretnie? Dbamy o dyskrecję ✅

 • Przesyłkę (z zestawem do pobrania próbek do badania ojcostwa czy wynikiem) mogą Państwo zamówić na dowolny adres, również do paczkomatu czy do naszego punktu pobraniowego. Może ona być przygotowana w sposób dyskretny, czyli bez pieczątek laboratorium ani żadnych oznaczeń, które mogłyby zdradzać jej zawartość. Pobranie próbek do badania na ojcostwo w placówce również odbywa się w sposób dyskretny – osoba z personelu medycznego nie zadaje pytań.
 • Mamy wdrożone specjalne procedury bezpieczeństwa – zawsze upewniamy się, że rozmawiamy z odpowiednią osobą – tą, która faktycznie zleciła nam test na ojcostwo. Kontaktujemy się tylko ze zleceniodawcą, wykorzystując dane z formularza zlecenia badania. Przed udzieleniem informacji na temat danego badania na ojcostwo prosimy też o podanie ustalonego wcześniej hasła bezpieczeństwa.
 • Test na ojcostwo może być wykonany bez podawania danych osobowych uczestników – anonimowo. Zamiast imion i nazwisk uczestnicy opisani będą „dziecko”, „domniemany ojciec”, „matka” (jeśli bierze udział w badaniu). Każde zlecenie i każda próbka mają swoje unikatowe numery, dlatego dane osobowe nie są potrzebne.

Gdzie zrobić test na ojcostwo? Zamów zestaw, zrób w 1 z 200 przychodni lub umów wizytę domową

Test ojcostwa mogą Państwo zrobić w naszej przychodni lub w domu

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

Informacje:

 • Dyskretna wysyłka (anonimowa koperta) kurierem, do paczkomatu, na pocztę nawet w 24h
 • Darmowa wysyłka na terenie Polski i za granicę
 • Bezpłatny kurier zwrotny po odbiór próbek
 • Zestaw w cenie badania przeznaczony dla 2-4 osób
 • 14 dni na zwrot zestawu

Umów wizytę domową lub w 1 z 200 przychodni w całej Polsce. Wizyta jest możliwa często tego samego dnia i bez kolejki. Wybierz dogodną formę dla siebie.

1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Telefon: Adres:
Tel: (23) 682 67 03 Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Tel: (29) 642 30 08 Ostrów Mazowiecka, ul. Słowackiego 6
Tel: (24) 361 74 30 Płock, ul. Dworcowa 2
Tel: (48) 386 13 08 Radom, ul. 1905 roku 20
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Tel: (25) 740 50 09 Siedlce, ul. Floriańska 57
Tel: (25) 786 66 64 Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Tel: (48) 685 64 55 Grójec, ul. Kopernika 8a
Tel: (29) 642 30 59 Ostrołęka, ul. Pileckiego 14
Tel: 22 100 50 59 Legionowo ul. Sowińskiego 4
Tel: (48) 386 14 16 Kozienice, ul. Lubelska 40
Tel: (24) 361 74 30 Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Tel: (48) 386 13 08 Radom, ul. Królowej Jadwigi 13
Tel: (22) 100 32 65 Warszawa, ul. Sienna 86
Telefon: Adres:
Tel: (32) 445 02 61 Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Tel: (32) 445 07 11 Chorzów, Ul. Batorego 19
Tel: (33) 488 02 01 Cieszyn, u. Frysztacka 20
Tel: (34) 343 01 48 Częstochowa, Al. Pokoju 44
Tel: (32) 445 06 31 Gliwice, ul. Szafirowa 18
Tel: (32) 445 06 57 Rybnik, ul. Parkowa 4a
Tel: (33) 488 03 16 Ustroń, ul. Stawowa 2A
Tel: (32) 445 05 26 Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8
Tel: (33) 488 00 84 Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Tel: (32) 445 09 77 Jastrzębie Zdrój, ul. Dworcowa 1D
Tel: (32) 760 57 87 Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Tel: (34) 343 00 49 Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Tel: (32) 442 01 71 Wodzisław Śląski, ul. Gałczyńskiego 2
Tel: (32) 445 35 66 Mikołów, Os. 30-lecia 8
Tel: (32) 722 07 37 Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Tel: (32) 445 37 31 Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Tel: (32) 445 06 57 Żory, ul.Wojska Polskiego 3C
Tel: (32) 445 02 61 Będzin, ul. Małobądzka 141
Tel: (32) 445 02 61 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 235
Tel: (32) 445 06 31 Gliwice, ul. Grodowa 1a
Tel: (32) 445 02 61 Zabrze, Plac Wolności 311
Tel: (32) 445 02 61 Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Tel: 32 718 00 90 Sosnowiec, Al. Wolności 6
Tel: (32) 445 02 61 Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Tel: (34) 343 01 48 Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Telefon: Adres:
Tel: (61) 27 941 03 Poznań, ul. Słowackiego 28
Tel: (62) 501 35 07 Kalisz, ul. Majkowska 13a
Tel: (61) 278 56 55 Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Tel: (67) 345 01 77 Piła, ul. Matwiejewa 6
Tel: (63) 220 21 65 Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Tel: (63) 220 21 88 Konin, ul. Fryderyka Chopina 23A
Tel: (62) 501 35 11 Kępno, ul. Mickiewicza 12
Tel: (62) 501 35 10 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Tel: (62) 594 05 95 Jarocin, ul. Hallera 9
Tel: (62) 501 35 10 Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Tel: (63) 220 21 65 Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Tel: (61) 278 50 80 Września, ul. Piastów 16
Tel: (61) 278 50 80 Kościan, ul. Nacławska 15
Tel: (62) 6250135 Leszno, ul. Racławicka 1a
Tel: (63) 220 21 65 Koło, ul. PCK 8
Tel: (62) 501 35 10 Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Tel: (61) 27 941 03 Poznań, ul. Braniewska 20
Telefon: Adres:
Tel: (85) 674 99 06 Białystok, ul. Dziesięciny 12
Tel: (87) 735 10 40 Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Tel: (87) 735 10 06 Augustów, ul. Chreptowicza 1
Tel: (86) 225 23 53 Grajewo, Osiedle Południe 9
Tel: (85) 871 03 05 Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Tel: (85) 674 99 06 Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Tel: (86) 225 23 53 Grajewo, ul. Kolejowa 8
TeL: (85) 733 32 22 Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Telefon: Adres:
Tel: (83) 410 20 36 Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi 2
Tel: (82) 592 20 41 Chełm, ul.Lipowa 27
Tel: (81) 451 10 20 Lublin, ul. Przyjaźni 13
Tel: (84) 534 34 00 Zamość, ul. Jasna 14
Tel: (84) 534 34 08 Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Tel: (81) 451 11 44 Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Tel. (83) 410 20 45 Parczew, ul. 11 listopada 48
Tel. (81) 451 11 75 Puławy, ul. Centralna 15
Tel: (25) 740 56 04 Łuków, ul. Sienkiewicza 7A
Tel: (84) 534 35 35 Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3
Tel: (81) 451 10 20 Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Tel: (84) 534 35 35 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Tel: (81) 451 10 20 Lublin, ul. Okopowa 3
Tel: (84) 534 34 00 Zamość, al. Jana Pawła II nr. 19
Telefon: Adres:
Tel: (56) 690 40 98 Brodnica, ul.Kopernika 8
Tel: (52) 569 11 16 Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Tel: (56) 690 40 97 Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Tel: (52) 569 10 93 Inowrocław, ul. Dworcowa 71
Tel: (56) 690 40 95 Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1
Tel: (54) 412 41 03 Włocławek, ul. Zduńska 2
Tel: (54) 421 00 07 Ciechocinek, ul. Marii Konopnickiej 37
Tel: (56) 690 41 88 Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Tel: (52) 569 10 88 Świecie, ul. Bydgoska 1
Tel: (54) 412 41 03 Lipno, ul. Kościuszki 21
Tel: (54) 412 41 03 Wielgie, Wielgie ul. Starowiejska 10
Tel: (52) 569 11 16 Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Telefon: Adres:
Tel: (18) 521 14 92 Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Tel: (18) 521 12 60 Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Tel: (18) 521 11 84 Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Tel: (33) 488 02 75 Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tel: (14) 696 00 79 Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Tel: (18) 521 10 81 Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Kościuszki 44
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Mehoffera 6
Tel: (12) 312 41 53 Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Tel. (18) 521 10 74 Zakopane, ul. Orkana 6d
Tel: (14) 696 00 79 Tarnów, ul. Goldhammera 10
Tel: (12) 444 68 60 Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Tel: (33) 488 02 75 Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Tel: (12) 444 68 60 Kraków, ul. Zdrowa 1/3
Tel: (12) 638 38 18 Kraków ,ul. Zachodnia 5/12 A
Tel: (33) 488 02 75 Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Tel: (33) 488 02 75 Bochnia, ul. Krakowska 27 A
Tel: (12) 444 68 60 Miechów, ul. Słowackiego 13
Telefon: Adres:
Tel: (52) 569 10 67 Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Tel: (58) 739 69 24 Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Tel: (58) 739 66 96 Gdańsk, ul. Subisława 24
Tel: (59) 722 84 43 Słupsk, ul. Juliusza Kossaka 22
Tel: (58) 746 34 72 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Tel: (59) 722 84 26 Czarne, Plac Wolności 10
Tel: (55) 621 23 05 Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Tel: (55) 612 93 10 Malbork, ul.Dworcowa 14
Tel: (58) 739 67 99 Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Tel: (59) 727 33 15 Człuchów, Os. Wazów 8
Tel: (58) 739 66 96 Kartuzy, ul. Sambora 21A
Tel: (59) 722 84 43 Bytów, ul. Lęborska 11
Tel: (58) 739 66 96 Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego 27
Tel: (59) 727 33 15 Ustka, ul. Mickiewicza 12
Tel: (59) 722 84 43 Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 22
Tel: (58) 739 69 24 Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Tel: (59) 722 84 43 Słupsk, ul. Zielona 8
Telefon: Adres:
Tel: (55) 621 21 99 Elbląg, ul. Nowowiejska 7
Tel: (89) 627 16 68 Olsztyn, ul. Wioślarska 4
Tel: (89) 627 12 88 Szczytno, ul. Chrobrego 10
Tel: (89) 627 13 20 Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Tel: (89) 627 13 43 Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Tel: (23) 682 23 32 Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Tel: (87) 735 13 18 Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Tel: (89) 627 16 68 Bartoszyce, u. Andrzeja Wajdy 10
Tel: (55) 621 21 99 Braniewo, ul. Żeromskiego 14a
Tel: (89) 627 13 43 Biskupiec, ul. Armii Krajowej 8
Tel: (87) 735 13 18 Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Tel: (89) 627 16 68 Olecko, 11 listopada 23
Tel: (55) 621 21 99 Elbląg, ul. Bema 80/3-4
Tel: (89) 627 13 43 Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Telefon: Adres:
Tel: (15) 816 50 20 Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, ul.Architektów 11
Tel. (15) 816 50 66 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Tel. (14) 696 06 51 Sanok, ul. Przemyska 24
Tel: (13) 444 01 02 Krosno, ul. 1000 lecia 13
Tel: (16) 736 11 17 Jarosław, ul. Poniatowskiego 53
Tel: (16) 736 11 17 Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, Pl. Wolności 17
Tel: (17) 784 00 51 Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Telefon: Adres:
Tel: (95) 783 51 55 Gorzów Wielkopolski, ul. Kombatantów
Tel: (68) 414 50 54 Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Tel: (65) 356 82 52 Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Tel: (95) 783 51 55 Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Tel: (68) 414 52 72 Żary, ul. Strzelców 10
Tel: (95) 711 70 06 Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Tel: (68) 414 50 54 Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 6A
Telefon: Adres:
Tel: (75) 610 60 29 Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Tel: (76) 745 40 29 Legnica, ul. Piekarska 7
Tel: (74) 660 62 60 Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Tel: (71) 723 00 56 Wrocław, Ul. Kunickiego 37A
Tel: (71) 723 00 56 Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Tel: (74) 660 61 88 Kłodzko, Ul. Wojska Polskiego 18
Tel: (71) 723 01 46 Bystrzyca, Ul. Chrobrego 14
Tel: (71) 723 00 56 Ślęza, ul. Przystankowa 2
Tel. (71) 723 00 56 Wrocław, ul. Trwała 7
Tel: (74) 660 62 55 Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Tel: (71) 723 73 40 Oleśnica, ul. gen. J. Hallera 25
Tel: (76) 745 43 03 Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Tel: (76) 745 40 29 Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Tel: (75) 610 60 29 Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Tel: (71) 723 00 56 Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Tel: (76) 745 40 29 Legnica, ul. Biegunowa 2
Tel: (76) 745 43 03 Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Telefon: Adres:
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Tel: (41) 241 22 19 Ostrowiec Świętokrzyski, Os. Ogrody 29
Tel: (41) 241 22 01 Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Tel: (41) 241 22 02 Końskie, ul. Południowa 1
Tel: (41) 260 80 03 Jędrzejów, ul. Małogoska 25
Tel: (41) 248 39 99 Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Tel: (41) 241 21 45 Włoszczowa, Ul. Mleczarska 11
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, ul. Śląska 13
Tel: (41) 519 652 379 Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Tel: (41) 519 652 379 Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Telefon: Adres:
Tel: (77) 547 48 08 Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Tel: (77) 547 44 60 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Tel: (77) 547 44 59 Nysa, ul. Ogrodowa 1
Tel. (77) 541 83 66 Prudnik, ul. Ogrodowa 2a
Tel: (77) 547 43 14 Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6
Tel: (77) 547 43 14 Opole, ul. Kościuszki 2
Tel: (77) 547 43 14 Opole, ul. Katowicka 55
Tel: (77) 547 43 14 Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Tel: (77) 547 43 14 Strzelce Opolskie, ul. Marka Prawego 9
Tel: (77) 547 43 14 Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Telefon: Adres:
Tel: (24) 386 21 11 Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Tel: (42) 279 72 24 Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Tel: (44) 744 13 10 Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Tel: (44) 744 12 75 Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Tel: (46) 816 61 99 Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tel: (44) 744 12 99 Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Tel: (44) 744 13 55 Bełchatów, ul. Edwardów 2A
Tel: (43) 655 74 09 Wieluń, ul J.Żubr 30
Tel: (43) 656 43 73 Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Tel: (42) 279 74 94 Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tel: (42) 279 72 24 Pabianice, ul. Warszawska 6
Tel: (42) 279 72 24 Łódź, ul. Bazarowa 9
Telefon: Adres:
Tel: (91) 852 22 36 Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68
Tel: (94) 716 60 83 Szczecinek, ul. Kilińskiego 7
Tel: (67) 345 01 36 Wałcz, ul. Piastowska 3
tel. (94) 716 63 51 Dębno, ul. Kościuszki 48
Tel. (94) 716 60 72 Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Tel. (91) 852 22 67 Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23-25
Tel: (91) 831 09 04 Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Tel: (95) 711 70 38 Myślibórz, ul. Kościelna 15
Tel: (91) 831 09 77 Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Tel: (91) 852 22 36 Goleniów, ul. Partyzantów 11
Tel: (59) 727 33 15 Sławno, ul. Chełmońskiego 9
Tel: (91) 852 28 06 Stargard, ul. Kilińskiego 3
Tel. (94) 716 60 72 Koszalin, ul. Słowackiego 4
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice, o numerze NIP: 634-282-27-48, REGON: 243413225, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 32/ 445-34-26. Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu:
1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO);
2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);
3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

🏠 Czy test na ojcostwo można zrobić w domu?

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, badanie na ojcostwo, badania na ojcostwo, test ojcostwa, badanie DNA na ojcostwo, badania DNA na ojcostwo, test DNA na ojcostwo, testy DNA na ojcostwo
Oczywiście – test na ojcostwo można śmiało wykonać bez wychodzenia z domu. Wybierz najwygodniejszą opcję dla siebie:

 

🧬 zamówienie zestawu pod wskazany adres kurierem lub do paczkomatu – otrzymujesz zestaw, pobierasz próbki (wymazy z policzka lub materiały dyskretne), odsyłasz bezpłatnym kurierem lub zanosisz do paczkomatu, odbierasz wynik on-line i/lub listownie;

🧬 umówienie wizyty domowej pielęgniarki – w dogodnym terminie pielęgniarka pobiera pod wskazanym adresem próbki;

🧬 pobranie próbek bez zestawu – pobierasz dowolne próbki, drukujesz formularz ze stron, odsyłasz bezpłatnym kurierem.

 

Ważne! Badanie na ojcostwo możesz zrobić również na kwarantannie – wystarczy, że wybierzesz opcję całkowicie bezkontaktową (zamówienie zestawu bez bezpośredniego kontaktu z kurierem lub pobranie próbek bez zestawu).

Poczytaj więcej: Jak zrobić test na ojcostwo w domu?

Na czym polega test na ojcostwo?

Test na ojcostwo jest badaniem genetycznym, w którym porównuje się materiał DNA pochodzący od dziecka oraz domniemanego ojca. W laboratorium ustalane są profile genetyczne – potocznie nazywane „genetycznymi odciskami palca”, które są dziedziczone po rodzicach (w połowie po ojcu i w połowie po matce). Każdy z nas (oprócz bliźniąt jednojajowych) ma swój unikalny profil genetyczny, który jest jego wyróżnikiem.

🧬 Standardowo ustalamy profile genetyczne składające się z 24 markerów DNA (24 miejsc na DNA) i jest to złoty standard na rynku – jako jedyni w razie potrzeby jesteśmy jednak w stanie rozszerzyć badanie BEZPŁATNIE do 34 markerów DNA. 🧬

Czy w teście na ojcostwo musi brać udział matka?

Nie ma takiej potrzeby – do wydania pewnego wyniku w zupełności wystarczą próbki dziecka i domniemanego ojca. To możliwe dzięki analizie aż 24-34 markerów DNA. Udział tylko ojca i dziecka umożliwia wydanie jednoznacznego wyniku, czyli takiego, który jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

 

Jeśli chcesz zlecić test na ojcostwo z pełną procedurą sądową, wówczas udział matki jest wymagany. W takim badaniu sprawdzane jest bowiem nie tylko ojcostwo, ale także macierzyństwo.

Ile trwa wykonanie testu na ojcostwo?

Realizacja badania (od umówienia wizyty/zamówienia zestawu do otrzymania wyniku) to tak naprawdę bardzo szybki proces. Na wizyty w przychodni czy w domu umawiamy z dnia na dzień, często nawet tego samego dnia i bez kolejek. Zestaw w przypadku złożenia zamówienia do 14:00 dnia roboczego jest wysyłany tego samego dnia, a po 14:00 – kolejnego dnia roboczego. Najczęściej jest u Pacjenta w ciągu 1-2 dni.

 

Czas oczekiwania na wynik to natomiast:

 • do 5 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium – od wszystkich osób pobierane są wymazy z policzka;
 • do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium – od minimum jednej osoby pobierana jest próbka dyskretna.

Kiedy i dlaczego warto zrobić test na ojcostwo? Najważniejsze korzyści

1. ⭐ Test na ojcostwo rozpoczęciem sprawy np. o zaprzeczenie czy ustalenie ojcostwa

Wiele osób zastanawia się, czy warto wykonać test na ojcostwo jeszcze przed rozpoczęciem sprawy w sądzie. Być może lepiej, aby to sąd skierował na test? Tak naprawdę do sądu warto zgłosić się już z gotowym wynikiem badania na ojcostwo. Dlaczego?

 • Oszczędność czasu i stresu – sądy nieczęsto kierują na badania ojcostwa, a opierają się na takich dowodach jak zeznania świadków, zdjęcia, SMS-y… To powoduje, że często potrzebnych jest kilka spraw, co trwa naprawdę długo. Przekazanie wyniku badania na ojcostwo już na pierwszej rozprawie bardzo często pozwala skrócić ten proces i szybciej wydać wyrok.
 • Oszczędność pieniędzy – wraz z coraz większą liczbą rozpraw rosną koszty sądowe, które trzeba opłacić. Im szybciej sąd wyda wyrok, tym taniej. Warto ponadto wiedzieć, że cena badania na ojcostwo zleconego przez sąd jest znacznie wyższa niż zleconego prywatnie (nawet tego z pełną procedurą sądową). Dlatego też wielu naszych pacjentów woli wykonać test na ojcostwo jeszcze zanim zgłoszą się do sądu lub prokuratury.

2. ⭐ Test na ojcostwo kiedy minął termin zaprzeczenia ojcostwa lub przed rozpoczęciem sprawy o zaprzestanie płacenia alimentów

 • Test na ojcostwo jako dowód dla prokuratury, żeby sprawa mogła się rozpocząć – bez wyników badania DNA prokurator bardzo często nie ma żadnej podstawy, aby wnieść pozew i zacząć sprawę. W wielu przypadkach zaleca wręcz prywatne wykonanie testu na ojcostwo i zgłoszenie się z rezultatem. Taki test na ojcostwo pomimo, że został wykonany na zlecenie prywatne może być wstępnym dowodem w toczącym się postępowaniu sądowym.

3. ⭐ Test na ojcostwo przed uznaniem ojcostwa w Urzędzie Stanu Cywilnego

Wielu mężczyzn decyduje się uznać ojcostwo pod wpływem impulsu: by ratować związek czy z poczucia obowiązku – mimo wątpliwości

 • Test na ojcostwo daje pewność, że podjęta decyzja jest właściwa – po uznaniu ojcostwa mężczyzna staje się ojcem prawnym dziecka, ma więc wszystkie obowiązki względem niego (również finansowe). A jeśli po uznaniu okaże się, że to nie jego dziecko? Wtedy alimenty nie zostaną zwrócone, a z każdym dniem trudniej będzie rozwiązać sprawę…Dlatego też najlepiej wykonać badanie na ojcostwo jeszcze zanim uznamy dziecko. Jeśli mężczyzna ma jakiekolwiek wątpliwości co do swojego ojcostwa to nigdy nie będzie w pełni angażował się w jego wykonanie. Test na ojcostwo może więc paradoksalnie poprawić trudną sytuację rodzinna.

4. ⭐Test na ojcostwo przypadku jakichkolwiek wątpliwości

Podejrzenie zdrady, plotka w rodzinie, brak podobieństwa między ojcem a dzieckiem, niezgodność w grupie krwi… to bardzo częste powody, dla których mężczyźni wykonuja test na ojcostwo.

 • Pewność i spokój ducha na zawszewynik testu na ojcostwo raz na zawsze rozwiewa wątpliwości i pozwala cieszyć się pewnością. Tym bardziej, że takie wątpliwości nie znikają same, a z czasem zaczynają się nasilać.

 

Co wpływa na pewność badania na ojcostwo? Wiarygodność badania gwarantują:

 • Analiza nawet 34 markerów DNA – u każdej osoby badamy od 24 do nawet 34 miejsc na DNA. To najpewniejsze badanie DNA na ojcostwo na rynku, którego rezultat jest zgodny z zaleceniem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Zobacz film z wypowiedzią eksperta…
 • Do badania na ojcostwo wykorzystujemy najwyższej jakości odczynniki– aby wynik był jednoznaczny, odczynniki muszą posiadać walidację. Niestety nie wszystkie laboratoria o tym pamiętają, czasami wykorzystując odczynniki „domowej roboty” – bez odpowiednich kontroli, co może generować błędy. W testDNA Laboratorium Sp. z o.o. korzystamy z najwyższej jakości odczynników marki PROMEGA. Dlatego nasze badania na ojcostwo są tak pewne. Przeczytaj dlaczego jakość odczynników jest tak ważna…
 • Doświadczeni specjaliści – u nas testy na ojcostwo przeprowadzają doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Są nie tylko praktykami, którzy na co dzień pracują w laboratorium, ale również biorą udział w szkoleniach, konferencjach i tworzeniu publikacji naukowych. Przeczytaj więcej o zespole laboratorium…
 • Badanie DNA na ojcostwo wykonywane 2 razy – jeśli wynik badania na ojcostwo wyklucza, że dany mężczyzna jest biologicznym ojcem danego dziecka, test wykonujemy dwa razy: z dwóch różnych próbek i przez dwa różne zespoły.
 • Potwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii). Certyfikaty laboratorium…
img
img

Czy wynik testu na ojcostwo można wykorzystać w sądzie?

✅ Tak – wynik testu na ojcostwo może być wykorzystany w sądzie, np. w sprawach o ustalenie czy zaprzeczenie ojcostwa. Test na ojcostwo do celów sądowych można zlecić bez skierowania z sądu. Wymaga ono jednak wykorzystania konkretnej procedury, obejmującej m.in. udział matki w badaniu, pobranie próbek w placówce czy dołączenie do wyniku ekspertyzy eksperta ds. ojcostwa i pokrewieństwa.
.
A jeśli badanie na ojcostwo wykonane jest bez udziału matki? W takiej sytuacji pewny wynik można uzyskać na podstawie testu prywatnego z dowolnych próbek. Co ważne – również on może zostać wykorzystany w sprawie sądowej! Czy warto jednak przedstawić taki rezultat przed sądem?

.

Oczywiście, że tak. Opinia prywatna to dokument prywatny podlegający ocenie sądu, to „umocnione” stanowisko strony procesowej. Zatem dążąc do udowodnienia swoich racji, przedstawienie przed sądem takiej opinii jest jak najbardziej stosowne. Dalej idąc właściwym byłoby podkreślić, że wnioski zawarte w tego rodzaju opinii mogą stać się podstawą poczynienia ustaleń faktycznych przez sąd w sytuacji, gdy okoliczności te zostaną przyznane przez stronę przeciwną, albo też, gdy sąd uzna je za przyznane wobec braku zaprzeczenia przez tę stronę. I tak w przypadkach opisanych powyżej sąd może uznać ten dowód (dowód z dokumentu – opinii prywatnej) jako istotny, rozstrzygający w sprawie. Natomiast w sytuacji kiedy treść opinii prywatnej jest kwestionowana przez drugą stronę procesu, a ustalenia okoliczności danej sprawy wymagają wiadomości specjalnych, to koniecznym będzie przeprowadzenie dowodu z opinii biegłego sądowego.Odpowiada adwokat mgr Ewa Rostkowska

Czy można zrobić test na ojcostwo przed narodzinami dziecka?

✅ Tak. Testy na ojcostwo są dostępne również przed narodzinami dziecka. Możesz zrobić pewne badanie już od 8 tygodnia ciąży! Tak wcześnie dostępne badanie pozwala odzyskać spokój i cieszyć się nadejściem maluszka bez niepotrzebnych nerwów. Dla wielu rodziców to również szansa lepszego przygotowania się do rodzicielstwa oraz unormowania prawnej sytuacji (np. uznania ojcostwa przed porodem).

Poczytaj więcej: Test na ojcostwo w ciąży…

Testy na ojcostwo: najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych Pacjentów.

👉Jak można zamówić test na ojcostwo?

💻 On-line przez sklep internetowy: wybierz badanie

📅 Poprzez formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę (oddzwonimy w celu potwierdzenia umówienia wizyty)

📞 Telefonicznie 796 645 008 7 dni w tygodniu

📧 Mailowo biuro@testdna.pl

💬 Na dyskretnym czacie: napisz

🏘 Gdzie można zrobić test na ojcostwo?

🏠 W DOMU:

 • próbki możesz pobrać samodzielnie, wykorzystując zamówiony wcześniej zestaw lub zebrać dowolne materiały dyskretne (np. smoczek, szczoteczkę do zębów) lub pobrać wymazy z policzka na patyczki kosmetyczne;
 • próbki do badania może pobrać pielęgniarka mobilna w domu pacjenta (Pielęgniarki, które współpracują z nami przestrzegają wszelkich zasad higieny, każda pielęgniarka mobilna jest przez nas wyposażona w jednorazową maseczkę i rękawiczki!)

🏥 W PLACÓWCE MEDYCZNEJ W CAŁEJ POLSCE

Współpracujemy z ponad 250 przychodniami w całej Polsce, umówimy Cię na pobranie próbki do badania najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Umów wizytę domową lub wizytę w placówce: formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę

🧬Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo?

W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. nie dzielimy próbek na „gorsze” i „lepsze”. Każda próbka jest tak samo dobra – musi jednak zawierać materiał DNA badanej osoby. Przykładowe próbki to oprócz wymazów z policzka np. smoczek, szczoteczka do zębów, kubek, słomka, butelka, puszka, sztućce, chusteczka z katarem czy niedopałek papierosa. Każda próbka jest objęta gwarancją – czyli jeśli z jakiegoś powodu nie będzie nadawała się do badania, można przekazać bezpłatnie kolejną. Poczytaj więcej: Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo…

📄 Jak wygląda wynik testu na ojcostwo?

Wynik badania na ojcostwo wykonywanego w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to dokument – kilkustronicowy raport. Zawiera on przede wszystkim słowną interpretację rezultatu (czyli wskazuje, z jakim prawdopodobieństwem badany mężczyzna jest ojcem badanego dziecka). Na wyniku znajdują się ponadto tabele z profilami genetycznymi uczestników, opis stanu próbek, opis wykorzystanej metody oraz podpisy i pieczątki osób przeprowadzających badanie. Zobacz przykładowy wynik…

👶 👨‍🦰 Kto musi wziąć udział w teście na ojcostwo?

Do wydania jednoznacznego wyniku potrzebne są próbki od domniemanego ojca i dziecka. Nie ma potrzeby, aby do testu był włączany materiał od matki.

Kiedy wynik testu na ojcostwo jest pewny?

Wynik testu na ojcostwo jest pewny, kiedy jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii. Potwierdzenie ojcostwa powinno wynosić ponad 99,9999% – wtedy określane jest w genetyce jako prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Wykluczenie musi być natomiast stuprocentowe (100%). W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. wydajemy właśnie tylko takie wyniki.

Czy test na ojcostwo trzeba powtarzać?

Nie – test na ojcostwo wystarczy wykonać raz w życiu, ponieważ analizowane w tym badaniu fragmenty DNA nie zmieniają się. Zdarzają się jednak sytuacje, że Pacjenci powtarzają badanie ojcostwa wcześniej wykonane w mało wiarygodnym laboratorium – zlecają je raz jeszcze, tym razem w testDNA Sp. z o.o. Sp. k., aby zyskać całkowitą pewność.

👶 Kiedy można zrobić test na ojcostwo?

Badanie na ojcostwo można zrealizować już na etapie ciąży: od 8 tygodnia (na podstawie krwi ciężarnej) albo od 15 tygodnia (na podstawie płynu owodniowego). Po narodzinach dziecka test na ojcostwo można wykonać od drugiej doby życia. Jeśli rodzina dysponuje materiałem genetycznym od domniemanego ojca, test można zlecić także po jego śmierci.

🏠 Czy test na ojcostwo można zrobić w domu?

Tak! Test na ojcostwo śmiało zrobisz w domu – samodzielnie pobierając próbki lub umawiając wizytę domową pielęgniarki.

🧬 Co się stanie, jeśli nieprawidłowo pobiorę wymaz do testu na ojcostwo?

Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste, dlatego najczęściej wykonywane jest prawidłowo. Jeśli na wymazówce nie będzie odpowiedniej ilości DNA, masz gwarancję – kolejne pobranie jest w cenie.

🙏 Czy test na ojcostwo jest bezpieczny?

Test na ojcostwo jest całkowicie bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – próbki to wymazy z policzka (których pobranie jest proste i bezbolesne) albo materiały dyskretne (np. szczoteczka do zębów, smoczek, maszynka do golenia).

🕐 Ile się czeka na wynik testu na ojcostwo?

Jeśli od wszystkich badanych osób pobrane są wymazy z policzka – wynik otrzymasz do 5 dni roboczych. Jeśli będą to natomiast próbki dyskretne lub wymazy pobrane na patyczki kosmetyczne – rezultat dostępny będzie do 10 dni roboczych.

📄 Jak otrzymam wynik testu na ojcostwo?

Wynik otrzymasz w sposób zaznaczony na formularzu zlecenia badania. Możesz otrzymać go on-line i/lub wysyłkowo bądź odebrać w wybranej przychodni.

Czy test na ojcostwo można zrobić na kwarantannie?

Tak! Test na ojcostwo zrobisz również na kwarantannie – wybierz formę całkowicie bezkontaktową.

Ile kosztuje test na ojcostwo?

To, ile kosztuje test na ojcostwo, sprawdzisz w naszym CENNIKU.

💸 Czy można opłacić badanie na raty?

Tak – koszt badania na ojcostwo można rozłożyć na raty (5-60 rat). Wystarczy zostawić swój numer telefonu, by dział finansowy skontaktował się w tej sprawie. Gwarancja kredytowa zostanie przesłana kurierem w ciągu 2 dni – nie trzeba więc udawać się do banku. Pod uwagę brane są dochody nie tylko z umowy o pracę, ale też np. umowy zlecenia, umowy o dzieło czy emerytury. Poczytaj więcej o ratach…

Czy test na ojcostwo można zrobić na NFZ?

Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa koszt badań medycznych – które mają na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta, wykrycie chorób etc. Test na ojcostwo nie należy do tego rodzaju badań – nie można go więc zrobić na NFZ.

💰 Jak zapłacić za test na ojcostwo?

Za test na ojcostwo można zapłacić w wygodny dla siebie sposób: tradycyjnym przelewem bankowym, przelewem internetowym przez system Dotpay albo przekazem pocztowym. W przypadku pobrania próbek w placówce pierwsza część opłaty (100-200 złotych – zależnie od placówki) często zostaje uiszczona na miejscu (otrzymasz stosowną informację).

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Praca w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. – zobacz jak wykonujemy testy na ojcostwo w naszym laboratorium

Test na ojcostwo w niższej cenie? Kliknij i dowiedz się od czego zależą koszty badania i jak nie dać się oszukać>>

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, badanie na ojcostwo, badania na ojcostwo, test ojcostwa, badanie DNA na ojcostwo, badania DNA na ojcostwo, test DNA na ojcostwo, testy DNA na ojcostwo

 

 

Więcej informacji:


zadzwoń teraz

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

Marcin Kliś

Marcin Kliś

Joanna Musiał

Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

Ewelina Czernachowska

Ewa Przeliorz

Ewa Przeliorz

 

4.3/5 - (113 votes)

 

Data publikacji: 11/05/2019, Data aktualizacji: 23/07/2021