Chcesz wykonać test na ustalenie ojcostwa? Pomożemy Ci!

Istnieje wiele sytuacji życiowych, w których test na ojcostwo jest bardzo pomocny. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich. Jeśli któryś z tych problemów Cię dotyczy – nie wahaj się zadzwoń do nas. Możesz liczyć na wsparcie, dyskrecję i empatyczne podejście. Nasi konsultanci mają odpowiednie przygotowanie i wiedz, że nic co ludzkie nie jest nam obce.

Zależy Ci na dyskrecji?

To zrozumiałe. Wiemy jak ważny jest to aspekt w wykonaniu testu w kierunku ustalenia ojcostwa. Mamy bardzo precyzyjne procedury zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nikt postronny nie dowie się o tym, że wykonujesz taki test a już tym bardziej nie będzie miał dostępu do Twoich danych i samego wyniku.

To Ty decydujesz, jakimi kanałami i w jakim czasie możemy się z Tobą kontaktować. Przesyłka z materiałami do pobrania może być dyskretna bez żadnych informacji o jej pochodzeniu (będzie od osoby prywatnej – pracownika naszego laboratorium) a dodatkowo możemy ją nadać do paczkomatu. Odbierzesz kiedy chcesz. Ustalisz swoje hasło, które będzie niezbędne aby potwierdzić, że rozmawiamy z właściwą osobą. Nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach.

Sam test możesz wykonać dyskretnie z każdej próbki – np. z wymazu z policzka, ale też z takich próbek jak włosy z cebulkami, szklanka, sztućce, patyczki kosmetyczne, guma do żucia i wielu innych.

Więcej na temat dyskrecji w wykonywaniu testów na ojcostwo możesz zobaczyć tutaj

Kup test na ojcostwo. Otrzymasz zestaw do pobrania próbek. Brak ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty są zawarte w cenie.


Czy wynik testu na ojcostwo może być dowodem w sądzie?

Oczywiście, że TAK. Jeżeli potrzebujesz test DNA, na ustalenie ojcostwa, którego wynik chcesz wykorzystać w sądzie, to możesz takie wykonać bez skierowania sądu – prywatnie.

Zyskasz na czasie ale też zaoszczędzisz pieniądze. Zazwyczaj testy wykonywane na zlecenie sądu jest po prostu droższe. Wykonując takie zlecenie prywatnie, Ty decydujesz o wyborze laboratorium. Wykonasz je w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Laboratorium testDNA spółka z o.o. współpracuje z sądami i cieszymy się dużym zaufaniem prokuratury. Posiadamy certyfikaty i akredytację PCA (PCA, Nr AB 1618 (Zakres akredytacji…)) potwierdzające naszą jakość. Prywatny test DNA na ojcostwo z procedurą sądową możesz zakupić tutaj.

Jeżeli nie jesteś do końca pewien, czy powinieneś wykonać test na ojcostwo z pełną procedurą sądową, czy w Twojej sprawie wystarczy bardziej dyskretna forma pobrania materiału do analizy, zadzwoń do nas. Pomożemy Ci.

Więcej o wykorzystaniu wyniku testu DNA w sądzie możesz przeczytać tutaj.


Nie chcesz płacić alimentów na nieswoje dziecko?

Nie wiesz czy płacisz alimenty na swoje dziecko? Masz wątpliwość przed zasądzeniem alimentów o ich zasadność, bo dziecko może nie być Twoje? Warto takie wątpliwości rozwiać jak najszybciej. Wielu mężczyzn robi analizę DNA dopiero po latach życia w niepewności. Nie zwlekaj. Odzyskaj spokój ducha i zrób test DNA na ojcostwo.

 

 


Masz dość plotek? Masz wątpliwości, czy jesteś ojcem?

Czasem plotka potrafi zasiać w głowie wątpliwości. Nie możesz się pozbyć uporczywych myśli o ewentualnej zdradzie?

Istnieje bardzo prosty sposób, aby sprawdzić zasadność swoich podejrzeń. Możesz to zrobić dyskretnie i nikt się nigdy nie dowie, że robiłeś test na ojcostwo. Zapewniamy Ci całkowitą poufność. Do analizy DNA możesz wykorzystać dyskretne próbki, takie jak paznokcie, włosy z cebulką, szklankę, smoczek itp.

Zadzwoń i sprawdź jak pobrać próbki lub umów wizytę online


Podejrzewasz partnerkę o zdradę? Sądzisz, że dziecko nie jest Twoje?

Dowiedziałeś się o zdradzie partnerki? A może podejrzewasz, że partnerka miała romans? Chcesz sprawdzić czy jesteś ojcem?

W takich okolicznościach ciężko się cieszyć z ojcostwa i utrzymać dobre relacje w rodzinie. Niestety takie dylematy same nie znikną. Musisz podjąć pewne działania, aby się ich pozbyć. Wykonanie testu DNA w kierunku ustalenia ojcostwa wyjaśni sprawę jednoznacznie!

Chcesz porozmawiać o analizie DNA na ojcostwo? Zadzwoń do nas! Nasi konsultanci są dostępni  7 dni w tygodniu. Pokierują Cię i powiedzą, co musisz zrobić aby szybko, dyskretnie i skutecznie uzyskać jednoznaczną odpowiedź lub umów wizytę


Test zdrady. Co to jest? Jak go wykonać i dlaczego?

Twoja partnerka lub partner zachowują się ostatnio inaczej? Pojawiły się podejrzane plamy na bieliźnie lub ubraniu? Pozbądź się niepewności i sprawdź czy nie doszło do zdrady. Rozwiejesz wątpliwości i podejmiesz decyzje oparte na faktach. Wyślij do analizy podejrzaną próbkę. Sprawdzimy czy jest tam nasienie. Zobacz więcej, zadzwoń lub kup nasz test zdrady.

Kup test zdradyKup test zdrady


Potrzebujesz uregulować sprawy majątkowe?

Chcesz napisać testament? Czeka cię postępowanie spadkowe? Nie chcesz, aby spadek trafił w niepowołane ręce?

Jeżeli masz takie dylematy warto zabezpieczyć swoje interesy. Możesz potwierdzić ojcostwo lub sprawdzić pokrewieństwo. Testy DNA to potwierdzą i będziesz miał pewność, że Twój majątek zabezpieczy Twoich najbliższych.

Skontaktuj się z nami i nakreśl co chcesz uzyskać. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i i pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie tel: 665 761 161


Masz inną grupę krwi niż dziecko i chcesz sprawdzić, kto jest ojcem?

Zestawienie ze sobą grup krwi w żadnym przypadku nie potwierdzi ojcostwa, a tylko w niektórych wstępnie je wykluczy. Inna grupa krwi nie zawsze (a właściwie rzadko) oznacza brak pokrewieństwa. Pewne sprawdzenie ojcostwa jest możliwe tylko na podstawie testu DNA.

W teście genetycznym na ojcostwo laboratorium ustala tzw. profile genetyczne, czyli „genetyczne odciski palca”. Są one dla każdego człowieka unikatowe, więc mogą być wyróżnikiem danej osoby. Profil ten dziedziczy się po rodzicach: pół na pół po matce i ojcu.

Przeprowadzając test DNA najpierw należy pobrać próbki. Jako próbki możesz wykorzystać zarówno wymazy z policzka jak i krew czy tak zwane  mikroślady (np. używany smoczek czy włosy z cebulkami).

Masz dodatkowe pytania? Chcesz mieć pewność? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.


Pismo do prokuratury o zaprzeczenie ojcostwa? Urodzenie dziecka w trakcje trwania rozwodu? lub do 300 dni po ustaniu małżeństwa?

Jeżeli upłynął termin złożenia pozwu o zaprzeczenie ojcostwa nie oznacza to, że sprawa jest już zamknięta. Prokurator zawsze może złożyć taki wniosek do sądu. Aby prokurator mógł podjąć działanie, niezbędny może okazać się wynik testu na ojcostwo.

Jeżeli nie wiesz jak wykonać taki test skontaktuj się z nami. Damy Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz. Umów się online.

 


Po latach była partnerka poinformowała Cię, że jesteś ojcem?

Ustalenie ojcostwa po latach jest możliwe w każdym wieku, ponieważ DNA człowieka jest niezmienne.

Ustalenie ojcostwa nie jest tym samym co uznanie ojcostwa. Uznanie jest dobrowolnym oświadczeniem, że jest się ojcem dziecka. Test DNA może potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Taki wynik jest jednoznacznym dowodem w sprawie o ustalenie ojcostwa. Wykonanie testu prywatnie może znacznie skrócić postępowanie sądowe, a jeżeli sąd skieruje na sprawdzenie ojcostwa, to najprawdopodobniej będzie ono dużo droższe niż wykonane takie zlecenie prywatnie.

Zamów test na ojcostwo. Jak masz wątpliwości nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania. Pomagamy naszym klientom już od 20 lat.


Partnerka jest w ciąży i chcesz potwierdzić, że jesteś ojcem?

Czy można ustalić ojcostwo w czasie ciąży? Oczywiście, że tak. Już od 8 tygodnia ciąży można sprawdzić ojcostwo. Wystarczy pobrać krew ciężarnej kobiety (we krwi matki jest wolne DNA płodu) oraz próbki od domniemanego ojca i poddać analizie.

Nierzadko weryfikacja na tak wczesnym etapie pozwala rozwiązać mnóstwo problemów. Można uregulować sytuację prawną rodziny, odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa, poprawić relacje pomiędzy kobietą i mężczyzną etc…

Nie musisz czekać do narodzin dziecka. Zadzwoń i zamów online.

Skontaktuj się z nami – wspólnie znajdziemy rozwiązanie

Niezależenie od tego czy dotyczy Cię jedno z powyższych pytań lub zmagasz się z jakimkolwiek innym problemem czy też wątpliwościami, w naszym laboratorium dostaniesz jednoznaczny wynik testu na ojcostwo. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać. Przeczytaj do końca lub od razu zadzwoń do naszych konsultantów. Konsultanci są dostępni 7 dni w tygodniu. Zadzwoń Jesteśmy po to, aby Ci pomóc wybrać, które rozwiąże Twój problem.

 

 


Przeprowadzimy Cię przez cały proces

Podpowiemy jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne. Prawdopodobnie przeczytałeś już całą masę przeróżnych poradników, forów czy też grup na Social Mediach.

Jeżeli do tej pory nikt nie dał Ci gotowego rozwiązania i nie wiesz co i jak dalej zrobić – wystarczy, że wykonasz jeden krok.

Zadzwoń i przekonaj się, że możemy Ci pomóc. tel: 665 761 161


Szkoda Twojego czasu i pieniędzy

Rodzajów testów, a właściwie rodzajów pobrań, próbek i procedur jest sporo. Właściwe zrozumienie Twojego problemu może okazać się kluczowe przy wyborze testu na ojcostwo. Każdy ma trochę inny problem a zawsze sprawa jest złożona. Zazwyczaj mocno skomplikowana. Samemu ciężko będzie podjąć właściwą decyzję. Od 20 lat zajmujemy się testami na ojcostwo. Doskonale rozumiemy jak trudna decyzja jest przed Tobą.

Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc.

Próbki DNA możesz pobrać w dowolnym miejscu w Polsce a także za granicą. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Wyślesz próbki do laboratorium a wynik będzie czekał na Ciebie w panelu klienta.

Kup test na ojcostwo. Otrzymasz zestaw do pobrania próbek. Brak ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty są zawarte w cenie.


Gdzie wykonasz test na ojcostwo?

Wykonaj test w swoim domu lub gdziekolwiek chcesz. Nie musisz przychodzić do punktu pobrań aby pobrać próbki. Możesz samodzielnie pobrać wymaz u siebie w domu lub zebrać tzw. mikroślady (więcej o mikrośladach przeczytasz tutaj: https://www.testdna.pl/mikroslady-niestandardowy-material-do-analizy-dna/).

  • Pielęgniarka mobilna – może też przyjechać do Ciebie pielęgniarka mobilna aby pobrać próbki.
  • Punkt pobrań – mamy ponad 200 punktów pobrań w całej Polsce. Możemy umówić wizytę w placówce w dogodnym dla Ciebie terminie. Wybierz miejsce, zadzwoń do nas, powiedz gdzie mieszkasz i znajdziemy najbliższy punkt pobrań dla Ciebie.
  • Sklep online i infolinia – możesz zamówić przez Internet lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbek jest w cenie. Bezpłatnie i dyskretnie dostarczymy taki zestaw do Ciebie. Pobierz wymaz lub pobierz próbki dyskretne i prześlij je do nas. Koszty odesłania próbek, również są w cenie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Tylko Ty masz dostęp do wyniku.

Często słyszymy, że nasi klienci nie chcą aby osoby postronne widziały, że poszukują informację w zakresie ustalenia ojcostwa. Doskonale to rozumiemy.
Możesz umówić rozmowę z konsultantem w dogodnym dla Ciebie terminie, skorzystać z bezpłatnego czatu (zawsze rozmawiasz z konsultantem, nigdy z botem).   


Chcesz szybko, dobrze i bez nieprzewidzianych kosztów uzyskać jednoznaczną odpowiedź?

W przypadku tak poważnej decyzji, jak potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa, bardzo ważne jest abyś miał pewność, że wynik zostanie wykonany prawidłowo w najlepszym miejscu bez zbędnych kosztów. To właśnie zapewniamy naszym klientom. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i dobieramy możliwie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Poza olbrzymim doświadczeniem, posiadamy akredytacje i certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje. Co roku przechodzimy audyty i odnawiamy certyfikaty. Jako nieliczne laboratorium w Polsce mamy certyfikaty umożliwiające współpracę z kryminalistyką i sądownictwem.

Jak się z nami skontaktować?

To najprostsza rzecz jaką możesz, a nawet powinieneś zrobić. Konsultanci medyczni są dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Nawet w weekendy i święta. W dni robocze w godzinach 7-19 a weekendy i święta 9-17

tel: 665 761 161

Naszym celem jest zamienić Twój problem w rozwiązanie. Jak to sprawdzić? Po prostu zadzwoń do naszych konsultantów i przekonaj się sam.


Decyzja o sprawdzeniu ojcostwa zapewne nie jest łatwa.

Warto więc wybrać sprawdzone laboratorium oraz taki test, który dostarczy Ci wynik bez dodatkowych dopłat, szybko i dyskretnie. Taki, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań.

Konsultanci medyczni pomogą Ci i podpowiedzą optymalne rozwiązanie. Robimy to już od 20 lat.

 

Kup test na ojcostwo. Otrzymasz zestaw do pobrnia próbek. Brak ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty są zawarte w cenie.

Umów badanie

1. Wybierz badanie rozwiń

Badania ojcostwa i pokrewieństwa:

2. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

3. Wybierz przychodnię rozwiń

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Kopernika 8a
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Warszawa, ul. Sienna 86
Warszawa Kabaty, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55
Warszawa, Wrocławska 21a/7
Radom, ul. Andrzeja Struga 19/21
Ożarów Mazowiecki, ul. Romana Dmowskiego 39
Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 11
Piaseczno, ul. Puławska 34
Warszawa, ul. Kobielska 23
Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Warszawa, ul. Rozłogi 18
Piaseczno, Aleja Kalin 55/7
Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Warszawa, ul. Sarmacka 17/119
Warszawa, ul. Pańska 96/203
Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Hipolitów, ul. Warszawska 63
Płock, ul Rajmunda Rembielińskiego 10a
Sulejówek, ul. 11 Listopada 87
Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Płońsk, ul. Młodzieżowa 31/N
Warszawa, ul. Adama Branickiego 12
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. St. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Będzin, ul. Małobądzka 141
Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Częstochowa, Wieluńska 28
Częstochowa, Aleja Wolności 14
Strumień, ul. Wspólna 2
Żywiec, ul. Dworcowa 22
Racibórz, ul. Sienkiewicza 3A
Kłobuck, ul. Staszica 28
Częstochowa, ul. Kordeckiego 56
Adres:
Poznań, ul. Słowackiego 28
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Matwiejewa 6
Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Kępno, ul. Mickiewicza 12
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Leszno, ul. Racławicka 1a
Koło, ul. PCK 8
Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Poznań, ul. Braniewska 20
Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Kalisz ul. Wyszyńskiego 36
Godziesze Wielkie, ul. Kaliska 2
Stęszew, ul. Łukasiewicza 1
Gniezno, ul. Wolności 4a
Konin, ul. Wiechowicza 4
Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Poznań, ul. Grunwaldzka 156
Zagórów, ul. Duży Rynek 4
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Włocławek, ul. Zduńska 2
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Lipno, ul. Kościuszki 21
Wielgie, ul. Starowiejska 10
Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Toruń, ul. Watzenrodego 15A
Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Adres:
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6d
Tarnów, ul. Goldhammera 10
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Miechów, ul. Słowackiego 13
Kraków, ul. Zacisze 6
Trzebinia, ul. Kopernika 25
Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 11
Kraków, ul. Zachodnia 5/12 A
Skawina, ul. Nad Wodą 4
Adres:
Chełm, ul.Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Lublin, ul. Okopowa 3
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zamość, ul. Bolesława Prusa 2
Lubartów, ul. Cicha 1
Adres:
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Człuchów, Os. Wazów 8
Kartuzy, ul. Sambora 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Gdańsk, ul. Kombatantów 4/22
Chojnice, ul. Młodzieżowa 35
Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Gdańsk, ul. Opolska 5
Adres:
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Legnica, ul. Biegunowa 2
Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Wałbrzych, ul. Wysockiego 24-24 A
Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Kłodzko, ul. Spółdzielcza 4
Kłodzko, ul. Rodzinna 101
Wrocław, ul. Gagarina 110
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Końskie, ul. Południowa 1
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Sandomierz, ul. Mickiewicza 23
Adres:
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Opole, ul. Kościuszki 2
Opole, ul. Katowicka 55
Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Brzeg, ul. Herberta 1
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tomaszów Mazowiecki, ul. Strzelecka 12
Pabianice,
Adres:
Rzeszów, ul.Architektów 11
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Sanok ul. Witkiewicza 5
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Leżajsk, ul. Opalińskiego 24
Adres:
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Olecko, 11 listopada 23
Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Markusy 66
Toruń, ul. S. Srebrnego 1
Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Ełk, ul. Toruńska 10
Giżycko, Żeglarska 6/7u
Adres:
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Białystok, ul. Parkowa 14/84
Adres:
Wałcz, ul. Piastowska 3
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Koszalin, ul. Niepodległości 44-48
Świnoujście, ul. Grunwaldzka 21
Szczecinek, ul. Spółdzielcza 8
Pyrzyce, ul. Księcia Bogusława X /23
Szczecin, ul. Wyszyńskiego 42
Adres:
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zielona Góra, ul. Jedności 59
Zielona Góra, ul. Chrobrego 20a
Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Babimost, Gagarina 18
Nowa Sól, ul. Kościuszki 1d
Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia 15/9
Zielona Góra, ul. Świętej Kingi 6
Sulechów, al. Niepodległości 15
Żary, ul. Moniuszki 2
4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice, o numerze REGON: 243413225, NIP: 634-282-27-48, KRS: 0001091570, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu:
1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO);
2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);
3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Na wizytę możesz umówić się za pośrednictwem powyższego formularza przez całą dobę. Wypełnij go i poczekaj na kontakt ze strony konsultanta*.

*kontakt nastąpi maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.


Zobacz jak oceniają nas pacjenci:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Wszystkie artykuły
Back to Top