Dla pacjenta

Aby przybliżyć temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa, przygotowaliśmy bezpłatne materiały informacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikami oraz filmem instruktażowym o testach ojcostwa. Znajdziesz tu również odpowiedzi na najczęściej  zadawane pytania, a także ciekawe artykuły dotyczące badań genetycznych. Ponadto, znajdziesz tu lokalne oddziały testDNA. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu!

.

Lokalne oddziały

Tu znajdziesz informacje o badaniu ojcostwa w Twoim mieście. W lokalnym oddziale skorzystasz z usługi pobrania próbek do badania ojcostwa, zakupisz zestaw do samodzielnego pobrania próbek w domu, a także zostawisz pobrane próbki.  Sprawdź na mapie lub skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Wizyty umawiamy szybko – zadzwoń i zarezerwuj termin!

Czytaj dalej


poradniki Bezpłatne poradniki

Przygotowaliśmy poradniki, z których dowiesz się m.in. który test na ojcostwo wybrać, jak przygotować się do pobrania probek w placówce medycznej, jak pobrać próbkę od dziecka do testu ojcostwa i jak ustalić biologiczne ojcostwo w czasie ciąży. Zapraszamy też do obejrzenia filmu instruktażowego “Jak prawidłowo pobrać póbki do badania ojcostwa”.

Czytaj dalej


Najczęściej zadawane pytania o testy na ojcostwo Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Przeczytasz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące testów DNA na ojcostwo: Czy wynik testu na ojcostwo  jest pewny? Na czym polegają testy ojcostwa? Co dzieje się z próbkami DNA w laboratorium? Czy wykonanie testu ojcostwa jest bolesne? Czy wiek osób badanych ma znaczenie? Jak długo oczekuje się na wynik testu ojcostwa? I wiele innych – zapraszamy!

Czytaj dalej


Baza wiedzy o testach ojcostwa Baza wiedzy

Tu prezentujemy szczegółowe informacje na temat jakości wykonywanych analiz w laboratorium, systemu kontroli badań  DNA i dyskrecji na każdym etapie badania ojcostwa.  Znajdziesz tu także opis usług dodatkowych takich jak Badanie DNA Dedektyw, Club DNA, pomoc psychologiczna i genealogia genetyczna.

Czytaj dalej

.


Ceikawostki - genetyka Artykuły i ciekawostki

Czy wiesz jakie jest zastosowanie testów genetycznych w kryminalistyce? Zastanawiasz się, który test na ojcostwo jest lepszy – tańszy czy droższy? Szukasz informacji na temat terapii genowej rzadkich chorób? Zapraszamy do przeczytania najnowyszych wiadomości ze świata genetyki oraz ciekawostek dotyczących badań DNA w kierunku ustalenia ojcostwa.

Czytaj dalej


Uwagi o serwisie

Państwa opinie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Można przesłać je do nas za pośrednictwem formularza. Formularz >>

 .


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

Napisz do nas:

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz