Dla pacjenta

dla pacjenta

Aby przybliżyć temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa, przygotowaliśmy bezpłatne materiały informacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikami oraz filmem instruktażowym o testach ojcostwa. Znajdziesz tu również odpowiedzi na najczęściej  zadawane pytania, a także ciekawe artykuły dotyczące badań genetycznych. Ponadto, znajdziesz tu lokalne oddziały testDNA. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu!

.

Lokalne oddziały

Tu znajdziesz informacje o badaniu ojcostwa w Twoim mieście. W lokalnym oddziale skorzystasz z usługi pobrania próbek do badania ojcostwa, zakupisz zestaw do samodzielnego pobrania próbek w domu, a także zostawisz pobrane próbki.  Sprawdź na mapie lub skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Wizyty umawiamy szybko – zadzwoń i zarezerwuj termin!

Czytaj dalej


poradniki Bezpłatne poradniki

Przygotowaliśmy poradniki, z których dowiesz się m.in. który test na ojcostwo wybrać, jak przygotować się do pobrania probek w placówce medycznej, jak pobrać próbkę od dziecka do testu ojcostwa i jak ustalić biologiczne ojcostwo w czasie ciąży. Zapraszamy też do obejrzenia filmu instruktażowego “Jak prawidłowo pobrać póbki do badania ojcostwa”.

Czytaj dalej


Najczęściej zadawane pytania o testy na ojcostwo Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Przeczytasz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące testów DNA na ojcostwo: Czy wynik testu na ojcostwo  jest pewny? Na czym polegają testy ojcostwa? Co dzieje się z próbkami DNA w laboratorium? Czy wykonanie testu ojcostwa jest bolesne? Czy wiek osób badanych ma znaczenie? Jak długo oczekuje się na wynik testu ojcostwa? I wiele innych – zapraszamy!

Czytaj dalej


Baza wiedzy o testach ojcostwa Baza wiedzy

Tu prezentujemy szczegółowe informacje na temat jakości wykonywanych analiz w laboratorium, systemu kontroli badań  DNA i dyskrecji na każdym etapie badania ojcostwa.  Znajdziesz tu także opis usług dodatkowych takich jak Badanie DNA Dedektyw, Club DNA, pomoc psychologiczna i genealogia genetyczna.

Czytaj dalej

.


Ceikawostki - genetyka Artykuły i ciekawostki

Czy wiesz jakie jest zastosowanie testów genetycznych w kryminalistyce? Zastanawiasz się, który test na ojcostwo jest lepszy – tańszy czy droższy? Szukasz informacji na temat terapii genowej rzadkich chorób? Zapraszamy do przeczytania najnowyszych wiadomości ze świata genetyki oraz ciekawostek dotyczących badań DNA w kierunku ustalenia ojcostwa.

Czytaj dalej


UWAGI O SERWISIE

Państwa opinie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Można przesłać je do nas za pośrednictwem formularza. Formularz >>

 

Wszystkie artykuły
Back to Top