Jak wygląda płatność za badanie DNA?

płatność za badanie dna, płatność za test dna, opłata za badania dna, jak opłacić badanie DNAPonieważ gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo finansowe,  sposób regulowania płatności za badania DNA jest bardzo prosty. Przede wszystkim u nas nie płacą Państwo z góry za całe badanie DNA!  Zamawiając zestaw do pobrania próbek mogą Państwo też zrezygnować z badania w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny, my z kolei zwracamy całość poniesionych kosztów!
.

Jak podzielona jest opłata?

  • Pierwszą część regulują Państwo po pobraniu próbek w placówce (100-200 zł) lub listonoszowi czy kurierowi przy dostarczeniu przesyłki (77 zł). Jest to traktowane zawsze jako pierwsza wpłata za badanie.
  • Drugą część już za analizę DNA płacą Państwo na konto laboratorium do dwóch dni roboczych od momentu odesłania próbek lub ich pobrania w placówce. Jeśli woleliby Państwo zapłacić za badanie przy odbiorze wyniku (za pobraniem) prosimy o poinformowanie o tym konsultantów.

.

Badania DNA na raty

Nasi pacjenci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego, który daje Państwu możliwość zapłaty za badania w miesięcznych ratach. Sama procedura zlecenia badania na raty jest bardzo prosta – zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej, a umowa kredytowa przesyłana jest kurierem. Cała procedura przyznawania kredytu trwa nie dłużej jak 2-3 dni.

.

Formy płatności

Opłatę za badanie można uregulować w jeden z następujących sposobów:

  • Przy odbiorze przesyłki z zestawem
  • Przelew wykonany w banku lub na poczcie
  • Wpłata przez internet poprzez system dotpay 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

 

 

Data publikacji: 17/06/2015, Data aktualizacji: 18/10/2019