Jak wygląda płatność za badanie DNA?

dowiedz_sie_co_kazdy_nasz_pacjent3Ponieważ gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo finansowe,  sposób regulowania płatności za badania DNA jest bardzo prosty. Przede wszystkim u nas nie płacą Państwo z góry za całe badanie DNA!  Zamawiając zestaw do pobrania próbek mogą Państwo też zrezygnować z badania w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny, my z kolei zwracamy całość poniesionych kosztów!
.

Jak podzielona jest opłata?

  • Pierwszą część regulują Państwo po pobraniu próbek w placówce (100-200 zł) lub listonoszowi czy kurierowi przy dostarczeniu przesyłki (77 zł). Jest to traktowane zawsze jako pierwsza wpłata za badanie.
  • Drugą część już za analizę DNA płacą Państwo na konto laboratorium do dwóch dni roboczych od momentu odesłania próbek lub ich pobrania w placówce. Jeśli woleliby Państwo zapłacić za badanie przy odbiorze wyniku (za pobraniem) prosimy o poinformowanie o tym konsultantów.

.

Badania DNA na raty

raty_02Nasi pacjenci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego, który daje Państwu możliwość zapłaty za badania w miesięcznych ratach. Sama procedura zlecenia badania na raty jest bardzo prosta – zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej, a umowa kredytowa przesyłana jest kurierem. Cała procedura przyznawania kredytu trwa nie dłużej jak 2-3 dni.

.

Formy płatności

Opłatę za badanie można uregulować w jeden z następujących sposobów:

  • Przy odbiorze przesyłki z zestawem
  • Przelew wykonany w banku lub na poczcie
  • Wpłata przez internet poprzez system dotpay 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

 

 

Data publikacji: 17/06/2015, Data aktualizacji: 14/09/2016