Badanie na ojcostwo – co robimy, aby dać Państwu pewny wynik

 

pewne badanie na ojcostwo, pewne badania na ojcostwo

Badanie na ojcostwo realizowane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. może potwierdzić na ponad 99,9999%, że mężczyzna jest ojcem dziecka lub w 100% wykluczyć możliwość pokrewieństwa między badanymi osobami. Uzyskując taki wynik laboratorium spełnia wymagania Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

 

Badanie na ojcostwo w laboratorium z akredytacją PCA

 

Zdobycie akredytacji wymagało ze strony laboratorium ogromnego nakładu pracy i zajęło ponad rok. Akredytacja ta jest świadectwem profesjonalizmu pracowników laboratorium w zakresie prowadzonych analiz. Potwierdza, że wszystkie czynności laboratoryjne prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak PN-EN ISO/IEC 17025. Dzięki tej akredytacji wyniki badań, które wystawia laboratorium są respektowane przez polskie sądy oraz za granicą. Dla Państwa jest to natomiast gwarancja, że badanie na ojcostwo jest pewne, a wynik jednoznaczny.

 

Badanie na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium

 

Aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług testDNA Laboratorium Sp. z o.o. nieustannie ubiega się o certyfikaty z polskich i zagranicznych instytucji. Laboratorium posiada certyfikaty German DNA Profiling Group (GEDNAP) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG). Jest również członkiem programu Rzetelna Firma. Co roku Laboratorium uczestniczy też w przynajmniej 3 badaniach biegłości badań.

 

Badanie na ojcostwo z analizą 24 markerów DNA

 

To obecnie najszersze badanie na ojcostwo dostępne na rynku. Analiza 24 markerów DNA (zamiast minimalnej liczby 16) może okazać się niezbędna do otrzymania pewnego wyniku, np. gdy badanie na ojcostwo obywa się z udziałem 2 osób – ojca i dziecka.

 

Badanie na ojcostwo prowadzone na najnowocześniejszej aparaturze

 

I najlepszej jakości odczynnikach laboratoryjnych firmy PROMEGA. Co 4 miesiące w laboratorium sprawdzane jest też czy sekwenatory działają poprawnie.  Ponadto laboratorium korzysta z autorskiego oprogramowania do obliczeń statystycznych i ewidencji zleceń. Dzięki temu testy na ojcostwo, które Państwo zlecają w laboratorium przebiegają szybko i sprawnie, a Państwo mogą liczyć na profesjonalną obsługę.

 

Badanie na ojcostwo – kompleksowa oferta i miła obsługa

 

Badanie na ojcostwo w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. mogą Państwo zrealizować na potrzeby własne oraz na potrzeby procesu sądowego. Ojcostwo ustalane jest również w ciąży, już od 8 tygodnia. Laboratorium analizuje wiele różnych rodzajów próbek. Oprócz wymazów z policzka mogą to być włosy, szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, zużyta chusteczka higieniczna i wiele, wiele innych. Próbki mogą Państwo pobrać samodzielnie w domu lub w przychodni. Realizując badanie na ojcostwo pracownicy laboratorium dbają o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych – nie przekazują żadnych informacji, zanim nie upewnią się, że rozmawiają z odpowiednią osobą. Odpowiadają również na wszelkie pytania dotyczące testów na ojcostwo za pośrednictwem bezpłatnej infolinii. We wszystkich swoich działaniach pracownicy laboratorium dokładają wszelkich starań, aby korzystając z ich usług czuli się Państwo usatysfakcjonowani.

Data publikacji: 14/09/2016, Data aktualizacji: 26/09/2019