Gwiazdy na diecie zgodnej z DNAGwiazdy na diecie zgodnej z DNA

Życie w świetle jupiterów jest niezwykle trudne. Od gwiazd wymaga się wręcz perfekcyjnego wyglądu. Pod ostrzałem opinii publicznej znajdują się przede wszystkim aktorzy i prezenterzy telewizyjni. O zmarszczkach i nadmiernych kilogramach nie może być mowy, na pewno nie w show biznesie! Kiedy przeglądam kolorowe czasopisma lub oglądam telewizję nie raz przychodzi mi do głowy pytanie: Jak aktorkom czy piosenkarkom udaje się zachować szczupłą sylwetkę?

Niektóre twierdzą, że nie muszą robić nic, gdyż urodę zawdzięczają naturze. Nie dajmy się temu zwieść! Ich sekretem okazuje się bowiem odpowiednio dopasowana, lecz często bardzo restrykcyjna dieta.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o nowo odkrytych dietach-cud, które mają w szybki i efektywny sposób pomóc w pozbyciu się nadmiernego tłuszczyku. Dieta kopenhaska, Dukana, dieta zgodna z grupą krwi – można by tak wymieniać w nieskończoność… Hitem stała się ostatnio również tzw. dieta DNA. Na czym ona polega i kto z niej korzysta?

Dieta DNA, zwana inaczej dietą genetyczną, jest chyba jedną z najbardziej indywidualnych diet na świecie. Opiera się ona na założeniu, że to co jemy powinno być zgodne z naszym kodem genetycznym. Naukowcy opracowali zatem specjalne badanie DNA, na podstawie którego można przygotować plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Przestrzeganie diety zgodnej z kodem genetycznym ma nie tylko ułatwić nam odchudzanie, ale też uchronić przed groźnymi chorobami.

Które gwiazdy na diecie DNA

W gronie gwiazd, które zdecydowały się na dietę DNA znalazła się m. in. Agnieszka Szulim – dziennikarka prowadząca programy „Na językach” oraz „Stylowy Magazyn”. W jadłospisie Agnieszki dominują ryby, kasze, warzywa i owoce. Podobną dietę stosuje również piosenkarka Edyta Górniak. Na jej talerzu nie znajdziemy czerwonego mięsa czy serów, a grillowane i pieczone warzywa. Jednym zdaniem: samo zdrowie! Kolejną zwolenniczką tej nowatorskiej metody okazała się Katarzyna Cichopek – aktorka znana z serialu „M jak Miłość”. Kasia wykonała specjalny test genetyczny o nazwie Genodiet, którego rezultat pozwolił na opracowanie indywidualnego planu żywienia. Na genodietę przeszła ponadto jurorka programu „Top Model” Joanna Krupa. Badanie wykazało, że powinna ona unikać węglowodanów, a spożywać za to więcej białek i produktów bogatych w witaminę D. Modzie uległa także aktorka Anna Dereszowska, która badaniu genotypu poddała się wraz z córką. Dieta DNA cieszy się równie ogromną popularnością wśród celebrytów zza oceanu. Podobno stosuje ją nawet sama Jessica Alba.

Uwaga! Przedstawiony materiał ma charakter wyłącznie informacyjny – nie wykonujemy opisanego wyżej badania.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą testów DNA!


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Data publikacji: 25/05/2015