Informacja prasowa z dnia 16-03-2018

Kolejne certyfikaty ISFG dla testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

kolejne certyfikaty ISFG

Już po raz kolejny testDNA Laboratorium Sp. z o.o. otrzymało prestiżowe certyfikaty ISFG wydawane przez International Society for Forensic Genetics – Międzynarodowe Stowarzyszenie Genetyki Sądowej. Potwierdzają one jakość realizowanych badań na ojcostwo. Certyfikat ISFG jest jednym z najważniejszych, przyznawanym tylko nielicznym laboratoriom.

Certyfikat ISFG – najwyższa jakość przeprowadzanych analiz

Uzyskane certyfikaty ISFG za genotypowanie i analizę statystyczną pozwalają mieć pewność, że badania na ojcostwo realizowane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. są wykonywane w prawidłowy sposób.

 

Są również gwarancją najwyższej jakości i niezawodności wykonywanych testów oraz rzetelności i niezależności w działaniu. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. otrzymuje certyfikaty ISFG cyklicznie, regularnie poddając się kontroli jakości w kierunku realizowanych badań na ojcostwo.

International Society for Forensic Genetics

To międzynarodowa instytucja o uznanym na całym świecie autorytecie, której celem jest promocja i szerzenie wiedzy naukowej w zakresie analiz genetycznych na potrzeby medycyny sądowej. Międzynarodowe Stowarzyszenie Genetyki Sądowej istnieje już od 1968 roku i zrzesza członków z ponad 60 krajów.

 

Kontakt: tel. 32 44 534 26, kom. 570 070 054 | Więcej informacji: www.testDNA.pl

Certyfikaty można zobaczyć tutaj: www.testdna.pl/certyfikaty

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618 (Zakres akredytacji…). Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 15 lat.

 

 Pobierz komunikat w formacie PDF

Data publikacji: 16/03/2018, Data aktualizacji: 27/12/2021