testDNA- co warto o nas wiedzieć?

testDNA zostało utworzone przez specjalistów o doświadczeniu międzynarodowym. Połączenie doświadczenia i wiedzy różnych środowisk pozwoliło stworzyć firmę, która:

  • Posiada know-how z zakresu łączenia biotechnologii z biznesem
  • Ma możliwości rozwoju i lokalizacji na polskim rynku nowych produktów z zakresu biotechnologii
  • Jest elastyczna w dostosowywaniu się do potrzeb partnerów biznesowych
  • Dysponuje siecią dystrybucji oraz kanałami promocyjnymi do poszczególnych grup docelowych
  • Dysponuje doskonałymi systemami obsługi klienta końcowego

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu diagnostyki DNA w tym analizy pokrewieństwa, profilowania DNA, oznaczania wirusów i bakterii, wykrywania mutacji genetycznych oraz oznaczania czynników wpływających na rozwój jednostek chorobowych u ludzi.

Gwarantujemy najwyższą jakość analizy molekularnej oraz właściwą obróbkę statystyczną wyników. Czynnikiem wyróżniającym testDNA na polskim rynku jest wyjątkowa obsługa klienta. Dzięki doświadczeniu zespołu zdobytemu na rynkach europejskich spółka oferuje usługi doskonale dostosowane do potrzeb klienta: pewne, poufne i elastyczne.

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo lekarzami poszukującymi testów medycznych dla swoich pacjentów, przedstawicielami laboratorium szukającymi partnera do lokalizacji nowego produktu na polskim rynku, czy też osobami prywatnymi poszukującymi dyskretnej informacji o pokrewieństwie (np.: ojcostwo), konsultanci testDNA są zawsze gotowi doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez e-mail, telefon lub gwarantujący pełną anonimowość i poufność czat. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Data publikacji: 15/05/2015