Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pewność badania potwierdzona przez polskie Sądy

01BSkoro czytają Państwo tę stronę, to zapewne zależy Państwu na pewnym i jednoznacznym wyniku badania DNA. Wybierając testDNA Laboratorium Sp. z o.o.mają to Państwo zagwarantowane. Nad jakością badań czuwa zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in podczas pracy w Zakładzie Medycyny Sądowej, w laboratoriach kryminalistycznych oraz uznanych ośrodkach zagranicznych.

.

O pewności wydawanych wyników świadczą również referencje uzyskane z Sądów. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. współpracuje z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie wykonuje również badania dla prokuratury czy detektywów. Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie zakwestionowany.

Referencje z Sądów

02 01

 

 

Eksperci testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

ekspert testDNA

Dr Paulina Wolańska-Nowak

Dr Paulina Wolańska-Nowak: biolog z wieloletnim stażem w Pracowni Hemogenetyki Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, gdzie jako biegły opracowywała ekspertyzy zakresu ustalania ojcostwa i pokrewieństwa oraz identyfikacji osobniczej. Współautor ponad 40 publikacji naukowych z dziedziny genetyki sądowej opublikowanych w liczących się magazynach naukowych. Brała czynny udział w wielu prestiżowych projektach międzynarodowych m.in. grancie naukowym mającym na celu określenie zastosowania sieci Bayesowskich w kryminalistyce. Dokonywała odczytu referatów naukowych podczas wielu konferencji międzynarodowych oraz podczas zjazdów Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Jest współautorem książki „Badania DNA  dla celów sądowych” cytowanej również na łamach wydawnictwa „Palestra”. Od 2013 r. pełni funkcję wykładowcy w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.
.
.
>

ekspert testDN A

Mgr Barbara Prokurat

Mgr Barbara Prokurat: biotechnolog od lat związana z laboratorium testDNA. Od 2012r. pełni rolę biegłego sądowego z zakresu ustalania ojcostwa i pokrewieństwa biologicznego w okręgu Sądu Okręgowego w Katowicach. Regularnie opracowuje ekspertyzy na zlecenie polskich sądów i prokuratury oraz policji. Absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją Genetyka Molekularna. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie Jednostkami Zdrowia Publicznego” Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Po zakończeniu studiów została zaproszona do opracowania publikacji przeznaczonej dla studentów tegoż kierunku. Obecnie zajmując stanowisko dyrektora ds. operacyjnych nadzoruje uczestnictwo w wielu międzynarodowych programach kontroli jakości badań wykonywanych przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. Jest także pełnomocnikiem zarządu obejmującym swoim zakresem przygotowanie i nadzór nad wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO/IEC 17025, regulującej pracę laboratoriów badawczych.

.

.

.

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Alek­san­dra Jezela-Stanek

Prof. nadzw. dr hab n. med. Alek­san­dra Jezela-Stanek – specjalista genetyki klinicznej, do 2015 roku adiunkt w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, aktualnie współpracownik i konsultant. Związana ze Śląskiem i katowickim Laboratorium genetycznym testDNA sp. z o. o, gdzie przyjmuje pacjentów w ramach Poradni Genetycznej.

Od blisko 15 lat specjalizuje się w diagnozowaniu przyczyn, leczeniu oraz profilaktyce wad wrodzonych, zaburzeń rozwoju oraz niepowodzeń ciąży. Współpracuje z renomowanymi ośrodkami genetyki klinicznej w Polsce i na świecie dzięki czemu w ramach konsultacji jest w stanie zalecić wykonanie badania w ośrodku referencyjnym dla danego schorzenia.

Członek polskich i międzynarodowych towarzystw i stowarzyszeń naukowych, m. In. European Society of Human Genetics (Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka), a także Sekcji Dysmorfologii i Sekcji Diagnostyki Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Autorka i współautorka ponad 100 prac naukowych i artykułów w czasopismach, ceniona w środowisku pacjentów i lekarzy.

.

.

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć – Specjalista położnictwa i ginekologii. Przeprowadza konsultacje z zakresu diagnostyki wad płodu oraz ultrasonografii ginekologicznej. Wykonuje badania rozstrzygające (szczególnie biopsję kosmówki, amniopunkcję, kordocentezę).

Współpracuje m.in. z cenionym krakowskim laboratorium cytogenetycznym Kariogen. Pracował jako lekarz specjalista (Specialist Registrar) w Oddziale Medycyny Płodowej (Centre of Fetal Care), Imperial College Healthcare, Queen Charlote’s and Chelsea Hospital, Londyn, Wielka Brytania (2008-2009r.). Jest autorem i współautorem autorem 18 publikacji w zakresie położnictwa, ginekologii i ultrasonografii. Współautor opracowania technicznego nowatorskiej metody badania serca płodu w pierwszym trymestrze ciąży w trybie STIC color.

 

 

banner2

CERTYFIKATY-JAKOSCI

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

..

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.