Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów?

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Cieszymy się, że każdego dnia otrzymujemy od Państwa tak wiele pozytywnych opinii.

Dziękuję za przesłanie wyniku badań. Jest mi bardzo milo korzystać z Państwa usług.

Laboratorium godne polecenia ze względu na solidność wykonywanych badań , możliwość stałego kontaktu z konsulnantem medycznym -cenie sobie fachowość oraz uprzejmość personelu, terminowe i bezinwazyjne wykonanie badania. Dziękuje za poradę lekarską oraz dietetyczną dołączoną do wyniku badania.
Z wyrazami szacunku mama pacjenta.

 

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 3 sierpnia 2017, 23:01:33
.

Cieszę się, że wybrałam to labolatorium i tę firmę. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Od samego początku wszyscy pracownicy i konsultanci byli bardzo mili i pomocni. Chętnie polecę stronę testDNA.pl znajomym.

Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej opinii na stronie internetowej.

Z poważaniem, Dominika Murawska.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 2 sierpnia 2017, 09:23:28

 

Trafiłam do Waszego Laboratorium po raz drugi i jestem mega zadowolona . Wyczerpujące informacje na dany temat. Miły kontakt – można w każdej chwili zadzwonić z pytaniami .
Wygodne pobieranie próbek w domu, ze zrozumiałymi instrukcjami.
Fajne jest to że wyniki otrzymuje się w dwóch postaciach – Mailowym i listowym .
Dziękuję za wszytskie badania z jakimi się zgłosiłam.
Wasze laboratorium jest bardzo pomocne dla ludzi borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi i nie tylko .
Jeszcze raz bardzo dziękuję
Pozdrawiam
Mama pacjenta i pacjentka – Monika,

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 17:00:33

„Pomimo początkowych problemów z dodzwonieniem się na infolinię (telefon ciągle zajęty i za to odejmuję gwiazdkę) jestem bardzo zadowolona z realizacji badania w tym laboratorium. Dostałam indywidualny numer konsultantki i wiedziałam już do kogo mam dzwonić. Polecam wszystkim badania w tym laboratorium.”

Ewelina Podsiadło

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 14:50:17

„Skorzystałam z usług laboratorium, otrzymałam fachową poradę przed wykonaniem badania. Próbki przyszły bardzo szybko. W cenie badania jest wliczony kurier, który odbiera przeprowadzone badania z każdego miejsca. Na wyniki badania czekałam tylko 14 dni. Otrzymałam maila z informacjami jak również wszystkie niezbędne informacje drogą pocztową. Poza tym przemiła Pani zatelefonowała do mnie w celu omówienia wyniku. Naprawdę polecam gorąco laboratorium.”

pozdrawiam/Klaudia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 14:43:18

„System zamówień online był dla mnie mało jasny i to jedyny mankament badania. Gdyby go Państwo dopracowali byłabym na 100% zadowolona 🙂 Samo badanie szybko i bez problemów. Mój lekarz był zaskoczony tak dużym zakresem badanych genów.

pozdrawiam / Kornelia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

„Wlasnie rozmawiałam z konsultantką ze stronki testdna.pl. Jestem pozytywnie zaskoczona, pani bardzo precyzyjnie przedstawila mi jakie mam prawa, o co pytać lekarza, o jakie dokumenty poprosić szpital i gdzie mogę domagać się odszkodowania. W cenie 820zł zaproponowała mi badanie płci i badanie genetyczne oraz poradę genetyka po otrzymaniu wyników. Wyniki od 3 do 5 dni roboczych, wysyłają kuriera po materiał. Nie wiem czy to dobra cena, ale miałam wrażenie że kobiecie zależy bardziej na tym, żebym wiedziała co robić niż na namówieniu mnie na usługę.”

źródło: https://forum.28dni.pl/discussion/62/113/poronienie-przyczyny-badania-leczenie-i-starania-po-poronieniu/

 

„Bardzo dziękuję wrócę do Państwa na 100% i będę reklamować znajomym kobietom , które maja problemy i brak dostępu do rzetelnej informacji medycznej, miłego dnia życzę , wspaniała obsługa klienta ! Do ponownego usłyszenia muszę poczytać konkretnie co jeszcze innego mogę u was zbadać .”

źródło: czat z konsultantem testDNA

„Jedyny minus jaki zauważyłem to kurier, który zostawił awizo pomimo, że byłem w domu i czekałem na niego. Sama realizacja laboratorium super. Polecam!”

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie za Państwa za Państwa bardzo sprawne usługi i troskę, jaką otaczacie klienta. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Państwa konsultantce Joannie Musiał, za bardzo troskliwe i empatyczne podejście oraz monitorowanie całego procesu badań.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Dziękuję serdecznie za szczegółowe informacje. Pomimo drastycznych okoliczności ciesze się, że trafiłam na takich ludzi jak Państwo. Ze wszystkim się zapoznam na spokojnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadawalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.

Klaudia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Odnośnie mojej opinii obsługa była bardzo dobra, komunikacja na czasie ekspresowa. Badanie przeprowadzono wzorowo. Wszystkie Panie z obsługi bardzo miłe. Z przyjemnością mogę polecić Państwa firmę. Wynik przyszedł zgodnie z oczekiwaniami w ciągu dwóch tygodni.

Joanna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Chciałabym też podziękować za bardzo miłą i profesjonalną obsługę klienta.
W placówce, którą mi Pani poleciła czułam się bardzo komfortowo, odpowiadano na szereg wymyślanych przeze mnie pytań.
W tak trudnym dla mnie okresie wszystko to sprawiło, że czułam się bezpieczna i wiedziałam, że jestem „w dobrych rękach”. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.
Pozdrawiam Joanna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam…Powodem mojego kontaktu z laboratorium wynikło z powodu poronienia w 19 tyg. ciąży.Po wielu konsultacjach lekarskich,na które musieliśmy dojeżdżac do odległych większych miast,wielkim ułatwieniem dla mnie było zrobienie testu w domu.Bardzo szybko zdecydowałam się na telefoniczny kontakt, w którym miła obsługa poinformowała mnie o szegółach badania.Zamówiłam test na stronie Labolatorium test DNA,nastepnego dnia pojawił się kurier z przesyłką.W kopercie z testem była instrukcja jak wykonac badanie,tego samego dnia kurier odebrał przesyłkę i dostarczył do laboratorium.Po 14dniach wyniki dostałam na skrzynkę mailową,i pocztą.Jestem bardzo zadowolona z obsługi i badan wykonanych,które wykazały przyczynę poronienia.Jestem wdzięczna,że są tacy ludzie i instytucje które pomagają po tak traumatycznych przeżyciach.Dziękuję bardzo.Naprawdę polecam badania w tym laboratorium kompetentna obsługa odpowie na czacie na wszystkie pytania,a szybkie wyniki umożliwią wdrożenie przez lekarzy odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam Gabriela.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Bardzo profesjonalna i szybka obsługa
Krótki czas oczekiwania
Z całą pewnością polecam wszystkim znajomym.
Pozdrawiam
AGNIESZKA

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Dziękuję bardzo za szybką pracę i bardzo miłą obsługę 🙂
Testy do badań przyszły bardzo szybko, wyniki dotarły pocztą mailową, kontakt telefoniczny naprawdę bardzo miły! 🙂
Cena badań najniższa jaką znaleźliśmy, a to dla wielu osób też na plusie, bo jednak takie testy niestety do tanich nie należą.
Na pewno będziemy polecać jak by ktoś potrzebował 🙂 OCENIAMY PAŃSTWA na 6+ ! 🙂

Same wyniki mnie tylko zasmuciły, bo chyba nie są do końca dobre, nie znam się na tym. Do konsultacji lekarskiej jeszcze trochę upłynie, więc zobaczymy. Mam cichą nadzieję jednak, że nie jest tak źle i że gastroskopia jednak nie będzie potrzebna, bo tego chcieliśmy synkowi zaoszczędzić tymi badaniami.
Dziękuję jeszcze raz!
Pozdrawiam serdecznie!!!
Sylwia, mama Sebastiana.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!

Anna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Szczerze to nie wiem jak Wam dziękować.  Po 3 poronieniach z rzędu wszystkie badania wyszły dobrze. Brak przyczyny. 10 dni roboczych i wiem, że mam mutacje które mogą odpowiadać za moje straty. Teraz tylko dobry lekarz, który będzie wiedział co zrobić z wynikiem i mogę próbować ponownie. Daliście mi nadzieję!  Dziękuję!

Renata

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Badania, które umożliwia Wasze laboratorium są niesamowicie ważne dla matki, która traci oczekiwane dziecko.Mimo,że żyjemy w świecie wysoko rozwiniętej cywilizacji to wśród lekarzy nadal brakuje profesjonalizmu i zrozumienia dla tragedii zwykłego człowieka. To dzięki Wam wiemy,że nasze nienarodzone dziecko nie jest „szpitalnym materiałem do utylizacji” a naszą córeczką, z którą możemy się pożegnać i pochować zgodnie z moją wolą. Dzięki Waszym badaniom genetycznym być może uda się nam ocalić życie naszego przyszłego dziecka.Wasza pomoc, troska, życzliwość i zrozumienie dała nam siłę i nadzieję. Dziękujemy ,że jesteście.

Ewelina i Adam

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.
Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako ,,następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.
Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.

Kinga

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Wyrażam swoje zadowolenie z usług świadczonych przez firmę testDNA Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, pod adresem: ul. Feliksa Bocheńskiego 38a. Badania wykonuje się tu szybko i sprawnie bez konieczności wychodzenia z domu. Ekspresowe dostarczenie zamówionego zestawu, jak i odbiór pobranego materiału. Świetny kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie !!!

Pozdrawiam,

Jolanta

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług w państwa laboratorium. Kilkakrotnie miałam okazje dzwonić z pytaniami w sprawie badań a także wyników. Za każdym razem odbierała przemiła, pomocna, cierpliwa Pani a co najważniejsze kompetentna. Oby więcej takich placówek wyszkolonych do takiej pomocy. Bardzo dziękuje za fachowa obsługę.

Pozdrawiam serdecznie

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam. W związku z planowaną drugą ciążą zdecydowałam się na pakiet badań, który otrzymałam w promocyjnej cenie. Zarówno obsługa i informacja dotycząca badania na wysokim poziomie, dbałość o pacjenta odczuwalna na każdym etapie współpracy. Wynik przyszedł szybko, najpierw mailem z zabezpieczony hasłem, następnie pocztą. Wszystko dyskretnie i na czas. Na koniec wyjaśnienie szczegółów wyników. Mogę z czystym sumieniem dać bardzo dobre rekomendacje!

Kamila K. lat 35.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam, otrzymalem wyniki dlatego chcialbym bardzo podziekowac za miłą współpracę na która skladał sie wspanialy kontakt oraz wszystkie udzielone informacje,

pozdrawiam d

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.