Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dlaczego nasze testy dają Ci 100% pewność i szansę na odzyskanie zdrowia?

Pacjenci czasem obawiają się zamawiania badań genetycznych przez internet lub telefon. Zupełnie jednak niepotrzebnie. Jest to bardzo wygodna forma, która nie tylko daje Ci szansę na przeprowadzenie testu w dogodnym dla Ciebie czasie ale też pozwala na wykonanie badania w renomowanym laboratorium bez konieczności pokonywania nawet kilkuset kilometrów. Bardzo często wykonanie badania na odległość to jedyna możliwość, aby uzyskać pewną informację na temat swojego stanu zdrowia, pozbyć się dolegliwości oraz odzyskać dobre samopoczucie.
.
.

5 powodów, dla których nasze testy są w 100% pewne?

01
Wynik każdego badania jest podbity i podpisany przez diagnostę laboratoryjnego

Dodatkowo na wyniku znajduje się również numer uprawnień takiej osoby. W przypadku ewentualnych błędów diagnosta laboratoryjny może stracić prawo do wykonywania zawodu. Dlatego też szczególnie dba o to, aby wydany wynik był w 100% pewny.

Pracujemy na najlepszych odczynnikach

Większość laboratoriów nie udziela informacji na temat tego, na jakich odczynnikach pracuje tłumacząc się tajemnicą handlową. My nie mamy nic do ukrycia ponieważ nie oszczędzamy na odczynnikach ponieważ wiemy, że ich jakość wpływa na pewność uzyskanych wyników. Pracujemy na odczynnikach marki PROMEGA, które są uznawane za najlepsze na rynku.

.Wyniki badań można skonsultować z renomowanymi specjalistami

Wyniki badań konsultują nasi lekarze z wieloletnim stażem jest to m.in prof. dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek; dr n. med. Renata Posmyk oraz dietetyk kliniczny mgr Magdalena Kornacka. Współpracujemy też z wieloma innymi cenionymi specjalistami m.in dr n. med. Grzegorz Południewski
oraz dr n. med. Marcin Wiecheć. Zatrudniamy również najlepszych konsultantów medycznych na rynku.

Laboratorium jest wpisane na listę KIDL – Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych

Wiarygodność naszego laboratorium można sprawdzić w Krajowej Izbie Diagnostów Laboratoryjnych. Figurujemy tam podnumerem: 3449. Jesteśmy również członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie ponieważ dajemy im gwarancje na wszystkie próbki

Mogą więc Państwo pobrać próbki samodzielnie w domu bez obaw o to, że zostanie to źle wykonane. Każda próbka, która do nas dociera przechodzi najpierw kontrolę, która potwierdza, że próbka została prawidłowo pobrana (zwykle tak jest). Jeśli jednak z jakiejkolwiek przyczyny próbka nie jest wystarczająca do wydania pewnego wyniku poprosimy Cię o dosłanie kolejnej. Następna analiza oraz przesłanie nowego zestawu są jednak bezpłatne.

 

Opinie naszych pacjentów – najlepszy dowód pewności naszych badań

Opinie naszych pacjentów są dla nas bezcenne. Cieszymy się, że pacjenci tak chętnie się nimi z nami dzielą oraz umieszczają również na forach internetowych:

„Wlasnie rozmawiałam z konsultantką ze stronki testdna.pl. Jestem pozytywnie zaskoczona, pani bardzo precyzyjnie przedstawila mi jakie mam prawa, o co pytać lekarza, o jakie dokumenty poprosić szpital i gdzie mogę domagać się odszkodowania. W cenie 820zł zaproponowała mi badanie płci i badanie genetyczne oraz poradę genetyka po otrzymaniu wyników. Wyniki od 3 do 5 dni roboczych, wysyłają kuriera po materiał. Nie wiem czy to dobra cena, ale miałam wrażenie że kobiecie zależy bardziej na tym, żebym wiedziała co robić niż na namówieniu mnie na usługę.”

źródło: https://forum.28dni.pl/discussion/62/113/poronienie-przyczyny-badania-leczenie-i-starania-po-poronieniu/

„Bardzo dziękuję wrócę do Państwa na 100% i będę reklamować znajomym kobietom , które maja problemy i brak dostępu do rzetelnej informacji medycznej, miłego dnia życzę , wspaniała obsługa klienta ! Do ponownego usłyszenia muszę poczytać konkretnie co jeszcze innego mogę u was zbadać .”

źródło: czat z konsultantem testDNA

Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie za Państwa za Państwa bardzo sprawne usługi i troskę, jaką otaczacie klienta. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Państwa konsultantce Joannie Musiał, za bardzo troskliwe i empatyczne podejście oraz monitorowanie całego procesu badań.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

Dziękuję serdecznie za szczegółowe informacje. Pomimo drastycznych okoliczności ciesze się, że trafiłam na takich ludzi jak Państwo. Ze wszystkim się zapoznam na spokojnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.