Dlaczego zaufało nam już 250 000 pacjentów?

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Cieszymy się, że każdego dnia otrzymujemy od Państwa tak wiele pozytywnych opinii.

Witam, jestem pod wrażeniem profesjonalnalizmu laboratorium testdna. Ja byłam osobiście w siedzibie testdna na pobraniu materiału. Pani obsługująca nas była przesympatyczna, wszystko expressowo załatwione bez kolejki. Wynik idealnie w terminie. Inni powinni się od Was uczyć jak traktować pacjenta. Szczerze polecam
Sonia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 15 września 2017, 20:33

.

Chciałam serdecznie podziękować całemu waszemu zespołowi, a szczególnie pani Kasi Drab dzięki której odważyłam się zrobić te badanie na ustalenie płci mojego nienarodzonego dziecka .Bardzo wam dziękuje świetny wass zespół. Pozdrawiam Żaneta

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 10 września 2017, 18:18

.

Dziękuję za wykonanie badania oraz szybką i fachową pomoc od momentu podjęcia decyzji o wyborze badania poprzez organizację (kurier itd) aż do dostarczenia wyników. Podczas całego czasu badania mogłam liczyć na szybkie odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Dziękuję!

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 7 września 2017, 18:55

.

Dzień dobry,
Jestem bardzo zadowolona z usług Laboratorium testDNA. Badania, na których mi bardzo zależało zostały przeprowadzone w krótkim terminie (4 dni) i zostałam niezwłocznie poinformowana o wynikach. Konsultanci odpowiadali natychmiastowo na wszelkie zapytania i wątpliwości. Z całą pewnością poleciłabym usługi Laboratorium testDNA.
Z poważaniem
Katarzyna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 6 września 2017, 17:44

.

Jestem bardzo zadowolona z Państwa usługi ponieważ przede wszystkim wszystko odbyło się bez konieczności mojej obecności na czym niezmiernie mi zależało. Szczególnie ważna jest w takich sytuacjach dokładna informacja oraz nieoceniona pomoc, jaką uzyskałam dlatego tym bardziej dziękuję. Dużym plusem był również czas realizacji zlecenia oraz dyskrecja z Państwa strony

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 22 sierpnia 2017, 17:49

.

Witam,

Synek miał robione testy dna na nietolerancje laktozy oraz celiakie. Oba testy negatywne a przypuszczenia były inne, był już nawet na diecie bezglutenowej.Jesteśmy zadowoleni z wyboru państwa laboratorium ze względu na BEZBOLESNA metodę pobrania, szybki termin realizacji, bardzo dobry kontakt, dostępność punktów pobrań oraz przejrzysta formę wyników. Dodatkowo zalecenia dietetyka i wskazówki jak postępować dalej pomogły nam i lekarzom diagnozującym naszego synka. Nasza sytuacja jest bardzo skomplikowana wiele czynników zburza obraz i utrudnia jednoznaczna diagnozę wiec polecam laboratorium testDNA osób które chcą wyjaśnić wątpliwości co do schorzeń zapisanych w naszych genach. Szkoda tylko ze żaden lekarz nam o takiej możliwości nie powiedział.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 21 sierpnia 2017, 16:50

.

Bardzo dobry kontakt – mailowy, na czacie, telefoniczny. Pomoc na każdym etapie. Skorzystałam z opcji samodzielnego pobrania materiału. Instrukcja jest tak jasna, że nie ma sie czego bać.

Pozdrawiam
M.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 18 sierpnia 2017, 09:25

.

Dzien dobry,

Chciałam niniejszym bardzo podziękować za Państwa sprawną i profesjonalna obsługę.
Cala operacja przebiegla bardzo sprawnie w przyjemnej atmosferze.
Cieszy fakt, ze był z Wam przez caly czas kontakt poprzez żywa osobe, co w dzisiejszych czasach staje sie coraz rzadsze.

Pozdrawiam serdecznie,
Eliza

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 17 sierpnia 2017, 20:54

.

Chciałabym podkreślić, że jestem bardzo zadowolona z Państwa usług, przede wszystkim w zakresie kompetencji i empatii pracowników. Kontakt na najwyższym poziomie, na każdym etapie służyli Państwo pomocą, co było niezwykle pomocne.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 17 sierpnia 2017, 17:00

.

Jestem bardzo zadowolona z usług laboratorium test DNA.
Spotkałam się tam z fachowością, rzetelnością oraz empatią. Pracownicy podeszli do mnie z ogromną serdecznością i wielkim zainteresowaniem. Otrzymałam spersonalizowaną ofertę dostosowaną do moich potrzeb. Nie jest to zwykłe laboratorium…Na wyróżnienie zasługuje otwartość oraz chęć pomocy prezentowana przez pracowników laboratorium. Poza tym, iż szybko wykonano mi badania, na których mi zależało, a dostęp do nich w innych placówkach jest utrudniony, to dodatkowo otrzymałam fachowe wsparcie oraz poszerzyłam wiedzę na temat badań genetycznych w walce o urodzenie zdrowego dziecka.
Polecam wszystkim korzystanie z usług laboratorium test DNA, bo to placówka, w której liczy się CZŁOWIEK, a nie usługa.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 17 sierpnia 2017, 15:53

.

Pełen profesjonalizm idący w parzę z przystępną ceną. Fachowość zarówno jeśli chodzi o zakres badań oraz o kontakt z klientem. Każdorazowo konsultanci byli rzeczowo przygotowani do rozmowy, znając szczegóły zlecenia oraz niezwykle mili i pomocni. Forma pobrania materiału tez niezwykle wygodna. Polecam:)
K.D.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 14 sierpnia 2017, 16:35

.

Dziękuję za przesłane wyniki. Jestem zadowolona z jakości obsługi laboratorium i szybkosci działania.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 10 sierpnia 2017, 17:01

.

Dzień dobry,

w nawiązaniu do rozmowy z Panią Karina informuję, ze wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Bardzo dziękuję za poufną paczkę przesłaną do pracy i szybki odbiór. Również jak pytałam o wyniki to dostałam konretne odpowiedzi co do spodziewanego terminu. Jedyne do czeg mogę mieć pretensje to do wyników samych w sobie ale to już raczej nie Państwa wina.. 🙂

Pozdrawiam,
Marta

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 10 sierpnia 2017,10:22

.

Pierwszy raz skorzystam z usług Laboratorium testDNA.
Wysokie standardy, a ponadto dyskrecja i szybkość realizacji.
Wykrycie mutacji być może pozwoli mi zostać mamą po siedmiu latach starań o dziecko.
Bardzo dziękuję

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 8 sierpnia 2017, 20:50

.

Miły, pomocny kontakt . Wyniki czytelne w terminie . Jestem bardzo zadowolona nie po raz pierwszy

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 7 sierpnia 2017, 09:54

.

Współpraca z Państwem to była to prawdziwa przyjemność. Kontakt mailowy,telefoniczny natychmiastowy, Panie z którymi miałam kontakt – przemile! Cały proces odbył się wg przewidzianego terminu. Ocena dla Państwa jak najbardziej pozytywna!

Dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Ewa

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 7 sierpnia 2017, 09:54

.

Szanowni Państwo,

obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.

Pozdrawiam serdecznie

Edyta

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 7 sierpnia 2017, 08:35

.

Chcialabym podziekowac za miła i fachowa obsluge badania po poronieniu. Wasza pomoc telefoniczna i ta na czacie labolatorium jak i korespondencja mailowa byla sprawna,
szybka i wyczerpująca. Mimo,ze zycie postawilo nas w trudnej sytuacji Wasza obsluga nie przysporzyla nam bólu a jedynie pomogła pozegnac sie z ukochanym dzieckiem. Dziękuję wszystkim z ktorymi mialam przyjemnosc i polecam Panstwa labolatorium wszystkim rodzicom w tak trudnej sytuacji.
Z poważaniem Karolina

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 3 sierpnia 2017, 16:31

.

Dziękuję za przesłanie wyniku badań. Jest mi bardzo milo korzystać z Państwa usług.

Laboratorium godne polecenia ze względu na solidność wykonywanych badań , możliwość stałego kontaktu z konsulnantem medycznym -cenie sobie fachowość oraz uprzejmość personelu, terminowe i bezinwazyjne wykonanie badania. Dziękuje za poradę lekarską oraz dietetyczną dołączoną do wyniku badania.
Z wyrazami szacunku mama pacjenta.

 

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 3 sierpnia 2017, 23:01:33
.

Cieszę się, że wybrałam to labolatorium i tę firmę. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Od samego początku wszyscy pracownicy i konsultanci byli bardzo mili i pomocni. Chętnie polecę stronę testDNA.pl znajomym.

Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej opinii na stronie internetowej.

Z poważaniem, Dominika

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 2 sierpnia 2017, 09:23:28

 

Trafiłam do Waszego Laboratorium po raz drugi i jestem mega zadowolona . Wyczerpujące informacje na dany temat. Miły kontakt – można w każdej chwili zadzwonić z pytaniami .
Wygodne pobieranie próbek w domu, ze zrozumiałymi instrukcjami.
Fajne jest to że wyniki otrzymuje się w dwóch postaciach – Mailowym i listowym .
Dziękuję za wszytskie badania z jakimi się zgłosiłam.
Wasze laboratorium jest bardzo pomocne dla ludzi borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi i nie tylko .
Jeszcze raz bardzo dziękuję
Pozdrawiam
Mama pacjenta i pacjentka – Monika,

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 17:00:33

„Pomimo początkowych problemów z dodzwonieniem się na infolinię (telefon ciągle zajęty i za to odejmuję gwiazdkę) jestem bardzo zadowolona z realizacji badania w tym laboratorium. Dostałam indywidualny numer konsultantki i wiedziałam już do kogo mam dzwonić. Polecam wszystkim badania w tym laboratorium.”

Ewelina Podsiadło

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 14:50:17

„Skorzystałam z usług laboratorium, otrzymałam fachową poradę przed wykonaniem badania. Próbki przyszły bardzo szybko. W cenie badania jest wliczony kurier, który odbiera przeprowadzone badania z każdego miejsca. Na wyniki badania czekałam tylko 14 dni. Otrzymałam maila z informacjami jak również wszystkie niezbędne informacje drogą pocztową. Poza tym przemiła Pani zatelefonowała do mnie w celu omówienia wyniku. Naprawdę polecam gorąco laboratorium.”

pozdrawiam/Klaudia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail, 1 sierpnia 2017, 14:43:18

„System zamówień online był dla mnie mało jasny i to jedyny mankament badania. Gdyby go Państwo dopracowali byłabym na 100% zadowolona 🙂 Samo badanie szybko i bez problemów. Mój lekarz był zaskoczony tak dużym zakresem badanych genów.

pozdrawiam / Kornelia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

„Wlasnie rozmawiałam z konsultantką ze stronki testdna.pl. Jestem pozytywnie zaskoczona, pani bardzo precyzyjnie przedstawila mi jakie mam prawa, o co pytać lekarza, o jakie dokumenty poprosić szpital i gdzie mogę domagać się odszkodowania. W cenie 820zł zaproponowała mi badanie płci i badanie genetyczne oraz poradę genetyka po otrzymaniu wyników. Wyniki od 3 do 5 dni roboczych, wysyłają kuriera po materiał. Nie wiem czy to dobra cena, ale miałam wrażenie że kobiecie zależy bardziej na tym, żebym wiedziała co robić niż na namówieniu mnie na usługę.”

źródło: https://forum.28dni.pl/discussion/62/113/poronienie-przyczyny-badania-leczenie-i-starania-po-poronieniu/

 

„Bardzo dziękuję wrócę do Państwa na 100% i będę reklamować znajomym kobietom , które maja problemy i brak dostępu do rzetelnej informacji medycznej, miłego dnia życzę , wspaniała obsługa klienta ! Do ponownego usłyszenia muszę poczytać konkretnie co jeszcze innego mogę u was zbadać .”

źródło: czat z konsultantem testDNA

„Jedyny minus jaki zauważyłem to kurier, który zostawił awizo pomimo, że byłem w domu i czekałem na niego. Sama realizacja laboratorium super. Polecam!”

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie za Państwa za Państwa bardzo sprawne usługi i troskę, jaką otaczacie klienta. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Państwa konsultantce Joannie Musiał, za bardzo troskliwe i empatyczne podejście oraz monitorowanie całego procesu badań.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Dziękuję serdecznie za szczegółowe informacje. Pomimo drastycznych okoliczności ciesze się, że trafiłam na takich ludzi jak Państwo. Ze wszystkim się zapoznam na spokojnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadawalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.

Klaudia

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Odnośnie mojej opinii obsługa była bardzo dobra, komunikacja na czasie ekspresowa. Badanie przeprowadzono wzorowo. Wszystkie Panie z obsługi bardzo miłe. Z przyjemnością mogę polecić Państwa firmę. Wynik przyszedł zgodnie z oczekiwaniami w ciągu dwóch tygodni.

Joanna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Chciałabym też podziękować za bardzo miłą i profesjonalną obsługę klienta.
W placówce, którą mi Pani poleciła czułam się bardzo komfortowo, odpowiadano na szereg wymyślanych przeze mnie pytań.
W tak trudnym dla mnie okresie wszystko to sprawiło, że czułam się bezpieczna i wiedziałam, że jestem „w dobrych rękach”. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.
Pozdrawiam Joanna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam…Powodem mojego kontaktu z laboratorium wynikło z powodu poronienia w 19 tyg. ciąży.Po wielu konsultacjach lekarskich,na które musieliśmy dojeżdżac do odległych większych miast,wielkim ułatwieniem dla mnie było zrobienie testu w domu.Bardzo szybko zdecydowałam się na telefoniczny kontakt, w którym miła obsługa poinformowała mnie o szegółach badania.Zamówiłam test na stronie Labolatorium test DNA,nastepnego dnia pojawił się kurier z przesyłką.W kopercie z testem była instrukcja jak wykonac badanie,tego samego dnia kurier odebrał przesyłkę i dostarczył do laboratorium.Po 14dniach wyniki dostałam na skrzynkę mailową,i pocztą.Jestem bardzo zadowolona z obsługi i badan wykonanych,które wykazały przyczynę poronienia.Jestem wdzięczna,że są tacy ludzie i instytucje które pomagają po tak traumatycznych przeżyciach.Dziękuję bardzo.Naprawdę polecam badania w tym laboratorium kompetentna obsługa odpowie na czacie na wszystkie pytania,a szybkie wyniki umożliwią wdrożenie przez lekarzy odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam Gabriela.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Bardzo profesjonalna i szybka obsługa
Krótki czas oczekiwania
Z całą pewnością polecam wszystkim znajomym.
Pozdrawiam
AGNIESZKA

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Dziękuję bardzo za szybką pracę i bardzo miłą obsługę 🙂
Testy do badań przyszły bardzo szybko, wyniki dotarły pocztą mailową, kontakt telefoniczny naprawdę bardzo miły! 🙂
Cena badań najniższa jaką znaleźliśmy, a to dla wielu osób też na plusie, bo jednak takie testy niestety do tanich nie należą.
Na pewno będziemy polecać jak by ktoś potrzebował 🙂 OCENIAMY PAŃSTWA na 6+ ! 🙂

Same wyniki mnie tylko zasmuciły, bo chyba nie są do końca dobre, nie znam się na tym. Do konsultacji lekarskiej jeszcze trochę upłynie, więc zobaczymy. Mam cichą nadzieję jednak, że nie jest tak źle i że gastroskopia jednak nie będzie potrzebna, bo tego chcieliśmy synkowi zaoszczędzić tymi badaniami.
Dziękuję jeszcze raz!
Pozdrawiam serdecznie!!!
Sylwia, mama Sebastiana.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!

Anna

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Szczerze to nie wiem jak Wam dziękować.  Po 3 poronieniach z rzędu wszystkie badania wyszły dobrze. Brak przyczyny. 10 dni roboczych i wiem, że mam mutacje które mogą odpowiadać za moje straty. Teraz tylko dobry lekarz, który będzie wiedział co zrobić z wynikiem i mogę próbować ponownie. Daliście mi nadzieję!  Dziękuję!

Renata

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Badania, które umożliwia Wasze laboratorium są niesamowicie ważne dla matki, która traci oczekiwane dziecko.Mimo,że żyjemy w świecie wysoko rozwiniętej cywilizacji to wśród lekarzy nadal brakuje profesjonalizmu i zrozumienia dla tragedii zwykłego człowieka. To dzięki Wam wiemy,że nasze nienarodzone dziecko nie jest „szpitalnym materiałem do utylizacji” a naszą córeczką, z którą możemy się pożegnać i pochować zgodnie z moją wolą. Dzięki Waszym badaniom genetycznym być może uda się nam ocalić życie naszego przyszłego dziecka.Wasza pomoc, troska, życzliwość i zrozumienie dała nam siłę i nadzieję. Dziękujemy ,że jesteście.

Ewelina i Adam

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.
Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako ,,następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.
Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.

Kinga

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Wyrażam swoje zadowolenie z usług świadczonych przez firmę testDNA Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, pod adresem: ul. Feliksa Bocheńskiego 38a. Badania wykonuje się tu szybko i sprawnie bez konieczności wychodzenia z domu. Ekspresowe dostarczenie zamówionego zestawu, jak i odbiór pobranego materiału. Świetny kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie !!!

Pozdrawiam,

Jolanta

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług w państwa laboratorium. Kilkakrotnie miałam okazje dzwonić z pytaniami w sprawie badań a także wyników. Za każdym razem odbierała przemiła, pomocna, cierpliwa Pani a co najważniejsze kompetentna. Oby więcej takich placówek wyszkolonych do takiej pomocy. Bardzo dziękuje za fachowa obsługę.

Pozdrawiam serdecznie

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam. W związku z planowaną drugą ciążą zdecydowałam się na pakiet badań, który otrzymałam w promocyjnej cenie. Zarówno obsługa i informacja dotycząca badania na wysokim poziomie, dbałość o pacjenta odczuwalna na każdym etapie współpracy. Wynik przyszedł szybko, najpierw mailem z zabezpieczony hasłem, następnie pocztą. Wszystko dyskretnie i na czas. Na koniec wyjaśnienie szczegółów wyników. Mogę z czystym sumieniem dać bardzo dobre rekomendacje!

Kamila K. lat 35.

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail

 

Witam, otrzymalem wyniki dlatego chcialbym bardzo podziekowac za miłą współpracę na która skladał sie wspanialy kontakt oraz wszystkie udzielone informacje,

pozdrawiam d

źródło: mail wysłany na naszą skrzynkę e-mail