Partnerzy firmy testDNA

Jednymi z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową są Partnerzy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami oraz firmami z Polski i zagranicy oferujemy naszym klientom usługi doskonałej jakości. Poniżej prezentujemy najważniejszych Partnerów testDNA wraz z krótkimi opisami.

 

logobj

bj-diagostik GmbH – czołowe niemieckie laboratorium diagnostyki DNA działające na rynku od 6 lat i sprzedające swoje usługi do 4 krajów europejskich. Dotychczas wykonano w nim około 14 000 analiz, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. W całej historii firmy nie zdarzyła się ani jedna reklamacja wydanego wyniku, a satysfakcja klientów z obsługi plasuje się na poziomie 96%. Wenn Sie einen Vaterschaftstest (test na ojcostwo) in Deutschland durchführen wollen und weitere Fragen haben, kontaktieren Sie bitte unser Partnerunternehmen in Giessen unter www.bj-diagnostik.de Adres laboratorium: BJ – Diagnostik GmbH Kerkraderstrasse 11 35394 Giessen Niemcy

 

 

premiumLEX

pre­mi­um­LEX  należy do grupy testDNA rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa  jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu  udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo.

 

Dolnośląskie Centrum Ginekologii to centrum medyczne powstałe w 2002 roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferuje szeroki zakres usług nie tylko dla kobiet. Oprócz kompleksowej opieki z zakresu położnictwa i ginekologii posiada szeroki zakres usług w tym endokrynologię, radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy itd.), urologię, proktologię, medycynę estetyczną, psychologię i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie. Zespół stanowią bardzo doświadczeni i utytułowani specjaliści, a serdeczna atmosfera i skupienie się na potrzebach pacjentów najlepiej określają priorytety placówki. Klinika dysponuje sprzętem najwyższej światowej klasy, a lekarze wciąż się kształcą, by swoim pacjentom świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dewiza Dolnośląskiego Centrum Ginekologii to: „LECZYMY TAK, JAK BYŚMY CHCIELI, ŻEBY NAS LECZONO”.

 

 

goldeneye

KONTAKT: Tel.: 530 – 119 – 444

Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6/10 d

detektywgoldeneye.pl

Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo.

PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIE

 

 

Delta Centrum Detektywistyczne

Centrum Detektywistyczne „DELTA” Świadczy usługi na terenie Bielska–Białej  i całego kraju, skierowane do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli. Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego. Wyróżnia nas ponad 25 – letnie doświadczenie zawodowe, wykwalifikowany zespół pracowników i współpraca z ekspertami. Gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno we współpracy z klientem jak i w trakcie realizacji zadań.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Detektywistyczne DELTA Pl. Wolności 9 lok.42 43-300 Bielsko-Biała, Polska centrumdetektywistyczne.com

 

 

toplogo

Zespół licencjonowanych detektywów, działających na terenie całej Europy. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w Służbach zapewnia pełen profesjonalizm i anonimowość. Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw.

jesteśmy przygotowani.

 

 

Podstawowe CMYK

Zespół specjalistów z zakresu techniki operacyjnej działający na terenie całego kraju oferuje swoje usługi oraz specjalistyczny sprzęt. Jednocześnie nasze placówki oferują profesjonalne zabezpieczenie śladów DNA. Współpracujemy z najlepszym laboratorium DNA, wszelkie zebrane materiały można przekazać również w naszych placówkach. Spydevice.

jesteśmy przygotowani.

 

 

. logo_big

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris posiada w swojej ofercie obsługę prawną oraz wybitnych adwokatów jak i radców prawnych z różnego zakresu prawa pomagamy w sprawach rodzinnych jak i w życiu prywatnym czy w końcu zawodowym naszym celem jest pomoc rodzinom w sprawach które muszą być rozpatrywane Sądownie wybierając naszą Kancelarię możesz być bezpieczny pod każdym względem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez 24h, 7 dni w tygodniu pod adresem prawnik.fonsuris@gmail.com. Z przyjemnością udzielą porady oraz udzielą wszelakiej pomocy w każdej sprawie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz Kontakt: tel. 536 197 577 fonsuris@gmail.com www.fonsuris.pl

 

 

.

. PewnyTato.pl – Portal pewnytato.pl stanowi źródło porad wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Służymy tutaj nie tylko pomocą psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania. Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają.

 

 

testynaojcostwo

  Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Od 2012 roku jego ideą jest dostarczanie informacji o testach na ojcostwo. Na testynaojcostwo.pl znajdziesz:

  • -informacje o badaniach genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa
  • -bazę laboratoriów genetycznych w Polsce
  • -porady dotyczące ustalenia ojcostwa
  • -ciekawostki ze świata genetyki

 

 

logo

Badania prenatalne.pl – Pierwszy w Polsce serwis informacyjny na temat badań prenatalnych. Portal badaniaprenatalne.pl powstał na początku 2004 roku. Jego główną ideą było dostarczenie informacji na temat tego czym są badania prenatalne oraz wskazanie miejsc, gdzie można się zgłosić na tego typu badanie. Obecnie na łamach portalu zamieszczony jest szereg informacji przydatnych nie tylko w okresie ciąży, ale także w pierwszych miesiącach życia dziecka.

 

 

poronilamLOGO

Poroniłam.pl – To por­tal w pełni poświę­cony tem­atyce poronień w Polsce. Jego główną ideą jest pomoc i wspar­cie rodz­iców po stra­cie. Swoim czytel­nikom dostar­cza infor­ma­cji na temat aspek­tów prawnych, medy­cznych, ety­cznych i wielu innych związanych z przed­w­czesną utratą dziecka. Dodatkowo por­tal daje możli­wość kon­taktu z osobami gotowymi udzielić pomocy w kwes­t­i­ach związanych z poronieniem.

 

 

logo-CHBR-fioletowe-300x58

CHCEMY BYĆ RODZICAMI to pierwszy w Polsce poradnik dla osób starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. To magazyn drukowany (również w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne) oraz portal www.ChcemyBycRodzicami.pl, który pokazuje trzy drogi do wymarzonego rodzicielstwa. Opisuje starania naturalne, wspomagane medycznie i adopcję, zawsze zwracając uwagę na merytoryczną jakość tekstów. Wszystkie artykuły konsultowane są z lekarzami i specjalistami w poszczególnych dziedzinach nauki. CHCEMY BYĆ RODZICAMI to także porady dietetyka, prawnika, psychologa i coacha, a także moda, uroda i styl życia. To miejsce, w którym każda para starająca się o dziecko znajdzie wszystkie potrzebne informacje, które pomogą w staraniach o wymarzone dziecko. www.ChcemyBycRodzicami.pl

 

 

baby_shower

Baby-shower.pl to nowoczesny i pro­fesjon­alny por­tal dla kobiet w ciąży i mam. Infor­mu­jemy, radz­imy, wspier­amy. Dostar­czamy rzetelną wiedzę, prezen­tu­jemy najnowocześniejsze rozwiąza­nia, wyz­naczamy trendy. Akty­wnie wspier­amy liczne akcje i kam­panie społeczne. Por­tal dla kobiet w ciąży i mam www.baby-shower.pl to codzi­enna por­cja świeżych, rzetel­nych, sprawd­zonych infor­ma­cji, konkursy z fan­tasty­cznymi nagro­dami, kalen­dar­ium najważniejszych imprez dla mamy i malucha, inspiru­jące pomysły, fachowe porady, newsy z show-biznesu, wywiady z gwiaz­dami, mamine “must have” i wiele, wiele więcej!

 

 

sos_logo_male

Sosrodzice.pl to pierwszy portal na rynku wydawniczym, który promuje racjonalne rodzicielstwo, zdrowe podejście do wychowywania dzieci. Bez wpadania w skrajności, uwzględniającym potrzeby dziecka, ale również możliwości i oczekiwania rodzica. Odrzucamy mit poświęcającego się, idealnego rodzica. Nie wierzymy z góry stworzone scenariusze i złote rady na wszystko. Przedstawiamy różne punkty widzenia i otwieramy głowy na dyskusję, opisując własne doświadczenia, publikując artykuły ekspertów w określonych dziedzinach i przeprowadzając wywiady z interesującymi osobami.

 

 

prywatnezdrowie.pl – Nowy portal społecznościowy, którego celem jest oprócz promowania zdrowia, m.in. rzetelne porównywanie i zakup online prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, wyszukiwarka placówek medycznych oraz lekarzy. Serwis ułatwia wszystkim odwiedzającym znalezienie cennych informacji i porad dotyczących własnego (prywatnego) zdrowia. Sukcesywnie do dyspozycji czytelników będą uruchamiane nowe, ciekawe projekty, które pozwolą każdemu monitorować stan swojego zdrowia i dbać o zdrowie swoich bliskich.

 

 

Lifeandmore_male

Lifeandmore.pl to portal ludzi sukcesu o profilu life stylowym. Codziennie nowinki ze świata biznesu, rozmowy z artystami, zaproszenia na niezwykłe wydarzenia kulturalne. Polscy projektanci mody  i ich kolekcje. Egzotyczne podróże do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, pięciogwiazdkowe hotele i luksusowe spa. Dla miłośników szybkich i pięknych samochodów mamy motoryzację z górnej półki, a dla fanów architektury i designu opisy i zdjęcia najbardziej zaskakujących projektów na świecie. Nie brakuje dobrego jedzenia i alkoholu rozgrzewającego zmysły. Luksus i klasa w jednym miejscu – po prostu Life and More.

 

 

logoTwojamedycyna_male

www.twojamedycyna.pl to portal prowadzony przez studentów medycyny i ratownictwa medycznego. Wiele ciekawych treści przydatnych w trakcie nauki do egzaminów. Nie brakuje również interesujących porad zdrowotnych i informacji o odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny. Twoja Medycyna to portal medyczny o zdrowiu dla każdego.

 

 

arcana_logo

INSTYTUT MEDYCYNY INTEGRACYJNEJ ARCANA Działalność Instytutu obejmuje profesjonalne podejście biomedyczne do choroby głównie autyzmu, a także chorób zapalnych jelit, niedoboru odporności czy zaburzeń hormonalnych. Metody medycyny integracyjnej są połączeniem udokumentowanych naukowo tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Pacjent otrzymuje kompleksowe leczenie według najnowszych standardów oparte w pełni na doniesieniach naukowych.Działania lecznicze dotyczą: – Jelit jako najważniejszego narządu odpornościowego organizmu: leczenie dysbiozy, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń trawienia, zaburzeń absorbcji – Stymulacji i regulacji układu odpornościowego – Wspomaganie detoksyfikacji organizmu, zarówno poprzez wzmacnianie narządów za nią odpowiedzialnych, jak i poprzez zastosowanie substancji aktywnie wiążących toksyny – Regulacji pracy mitochondriów – Regulacji zaburzeń biochemicznych poprzez odpowiednią suplementację mineralno-witaminową – Równoważenia zaburzeń hormonalnych i zaburzeń neuroprzekaźników – Leczenia zakażeń – Zniwelowania stresu oksydacyjnego i neutralizacji wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy nowotworzenia, – Starzenia, degenerację neuronów, autyzm – Wypracowania zrównoważonego sposobu odżywiania.Instytut oferuje: – Prowadzenie leczenia biomedycznego przez lekarza DAN! – Poradnictwo dietetyczne – Badania diagnostyczne zagranicznych certyfikowanych laboratoriówKontakt:ul. Kniaziewicza 45/10 05-500 Piaseczno tel. 501756971 tel. 22 4804488 info@drcubala.com

 

 

logo_emaluszki

eMaluszki.pl to portal dla rodziców oraz par planujących potomstwo. Porusza tematykę ciąży, porodu, zdrowia, pielęgnacji oraz wychowania dzieci od chwili narodzin aż do wieku przedszkolnego. Mnóstwo ciekawych artykułów i porad, filmiki, zdjęcia, a także ogólnopolska baza placówek medycznych i przedszkolnych. Fora tematyczne i eksperckie oraz liczne konkursy z nagrodami.

 

 

logo_olmik

Sklep OLMIK.pl zaprasza na zakupy artykułów dla dzieci i rodziców w domowym zaciszu. Dzięki kilku kliknięciom myszki staną się Państwo posiadaczami akcesoriów lub zabawek dziecięcych oraz artykułów dla rodziców ułatwiających codzienną opiekę nad dzieckiem. Oferujemy szeroki asortyment odzieży, zabawek, artykułów dla dzieci, produktów dla kobiet w ciąży i rodziców. Każdego dnia nasza oferta poszerzana jest o kolejne produkty. Zapewniamy doskonałą jakość oferowanych produktów gdyż – współpracujemy tylko z takimi producentami, których wyroby znamy i do których mamy pełne zaufanie. Z każdej kolekcji wybieramy artykuły, które sami kupujemy lub kupilibyśmy dla naszych pociech. Dla stałych klientów przygotowaliśmy program rabatowy do którego można się przyłączyć już podczas pierwszych zakupów. Jesteśmy również importerem i dystrybutorem sukienek do porodu amerykańskiej firmy Pretty Pushers. Zapraszamy na wygodne zakupy z dostawą do domu.

 

 

Portal www.foodexpert.pl dedykowany jest osobom szukającym informacji o zasadach żywienia, popierających zdrowy styl życia oraz interesujących się naturalnymi i współcześnie tworzonymi produktami spożywczymi z różnych kategorii produktowych. Na naszych stronach znajdą Państwo m.in. „Wywiady z Ekspertami”, „Aktualności” z kraju i ze świata, Blog, w którym prezentujemy ciekawe zagadnienia, „Bazę danych” produktów w poszczególnych kategoriach produktowych, „Nowości produktowe” oraz wzorcowe „Innowacyjne produkty” ze świata FMCG. Na naszych stronach będziemy prezentowali najnowsze trendy pojawiające się na współczesnym rynku spożywczym. Serwis Foodexpert.pl został stworzony przez specjalistów ds. żywienia i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na wiedzę o zdrowym, aktywnym stylu życia, w tym w racjonalnym i świadomym korzystaniu z dostępnej obecnie żywności. Mamy nadzieję, że uda nam się przybliżyć i wyjaśnić tę tematykę naszym czytelnikom, korzystając również z niezależnych opinii ekspertów i autorytetów naukowych w tej dziedzinie. Poprzez portal Foodexpert.pl chcemy zaoferować konsumentom: obiektywne, spójne, kompletne i precyzyjne źródło wiedzy. Naszą intencją jest koncentrowanie się na niezależności opinii, badań i raportów.

 

 

logo_babyfirst

Blog o szeroko pojętym karmieniu dzieci i niemowląt, chorobach dietozależnych, propozycjach posiłków, schematach żywieniowych. Mający na celu uświadamianie rodziców, jak ważnym aspektem życia jest ZDROWA i ZBILANSOWANA dieta, jakie konsekwencje w dorosłe życie niesie zbyt wczesne wprowadzenie posiłków stałych i jak priorytetowe jest wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych w pierwszych latach życia dziecka.

 

 

logo_nooblandia

Portal informacyjny Nooblandia.com to ciekawe artykuły o zdrowiu i urodzie, nowinki techniczne i technologiczne, informacje ze świata motoryzacji, praktyczne porady dotyczące budownictwa i wystroju wnętrz. Jeśli interesują Cię gry, gotowanie czy ploteczki ze świata gwiazd to na stronie Nooblandia.com znajdziesz również coś dla siebie. Zapraszamy!

 

 

 

 kobietapo30 logo_prawnik_online 
 logo_celiakia_nowe 

dietabezglutenowa

 

Tani test na ojcostwo