Badania prenatalne – forum na Facebooku

badania prenatalne forum

Jesteś w ciąży lub planujesz ciążę? Interesują Cię badania prenatalne? Forum na Facebooku utworzone przez portal www.badaniaprenatalne.pl powstało z myślą o osobach takich jak Ty! Grupa ma na celu wymianę doświadczeń i poglądów, jest także miejscem zadawania pytań specjalistom – położnym oraz lekarzom.

 

Zobacz też:

forum

Badania prenatalne – forum dla rodziców, położnych i lekarzy

W mediach społecznościowych pojawiło się nowe miejsce, w którym można dyskutować na tematy takie jak przygotowania do ciąży, zdrowie w ciąży oraz badania prenatalne. To forum www.facebook.com/groups/badaniaprenatalne.

 

Na grupie rozmawiamy o badaniach prenatalnych, ciąży i dzieciach. Zapraszamy do dołączenia do forum wszystkie osoby, które chcą wymienić się doświadczeniem – rodziców, położne oraz lekarzy.

Badania prenatalne forum – znajdziesz na nim tematy związane z ciążą

Grupa Badania prenatalne w formie forum powstała w celu wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy kobietami w ciąży, rodzicami planującymi ciążę, położnymi i lekarzami.

 

To miejsce, w którym rodzice mogą zadawać różne pytania oraz toczyć dyskusje na ważne tematy. Tematy, które są poruszane na grupie, oznaczone hashtagiem #waszepytania to pytania zadawane przez członków grupy, w tym także anonimowe. Na forum można znaleźć również ciekawe i merytoryczne artykuły oraz poradniki na temat badań prenatalnych i ciąży, a także ankiety dotyczące badań prenatalnych.

Badania prenatalne – forum powstało z inicjatywy portalu www.badaniaprenatalne.pl

Grupa Badania prenatalneforum powstała z inicjatywy portalu www.badaniaprenatalne.pl. Portal powstał w 2004 roku, z misją dostarczania wartościowych i wiarygodnych informacji na temat tego, czym są badania prenatalne, dlaczego warto je robić, jak odczytać ich wynik oraz gdzie i kiedy można je wykonać.

 

W serwisie Badaniaprenatalne.pl można znaleźć kalendarz badań w ciąży, publikacje poruszające problematykę niepłodności i poronień, a także artykuły na temat:

  • przygotowania do ciąży;
  • praw, które przysługują przyszłej mamie;
  • przebiegu ciąży;
  • porodu i jego objawów;
  • różnic pomiędzy poszczególnymi badaniami prenatalnymi;
  • wskazań i przeciwwskazań do wykonania badań prenatalnych;
  • strachu przed porodem;
  • pierwszych miesięcy życia dziecka.

Materiały te zostały przygotowane we współpracy z lekarzami i ekspertami z zakresu genetyki, położnictwa, pediatrii oraz neonatologii. Portal cieszy się dużą popularnością – z miesiąca na miesiąc stronę odwiedza coraz więcej czytelników poszukujących informacji na temat badań prenatalnych.

 

Dlaczego warto dołączyć do grupy Badania prenatalne? Forum cieszy się dużą popularnością wśród rodziców oraz par planujących ciążę. To miejsce, w którym można znaleźć nie tylko rzetelne informacje, ale także wiele praktycznych opinii, poradników i wskazówek. Zachęcamy do dołączenia do grupy wszystkich rodziców, którym zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie swojej pociechy. Dołącz do grupy o badaniach prenatalnych: facebook.com/groups/badaniaprenatalne

 

Więcej informacji o badaniach prenatalnych:

4.8/5 - (5 głosów / głosy)

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń