BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE – RAK PIERSI I JAJNIKA

Bezpłatne badania na raka piersi

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem wśród kobiet w Polsce. Każdego roku zapada na niego prawie 10 tysięcy kobiet! W przypadku nowotworu bardzo ważna jest diagnoza na wczesnym etapie rozwoju choroby. Szybko wykryty rak piersi daje ogromne szanse na wyleczenie!

.
Podobnie w przypadku raka jajnika, który stanowi ogromne wyzwanie dla onkologii ginekologicznej XXI wieku. Jest to bowiem choroba, która ujawnia się w 70 % w późnym okresie rozwoju (w wysokim stopniu zaawansowania). Wtedy na leczenie często jest już stanowczo za późno. Dlatego też tak ważna jest profilaktyka nowotworów piersi i jajnika.

Za dziedziczoną postać raka piersi oraz jajnika odpowiedzialna jest mutacja genu BRCA1. U nosicielek tej mutacji obserwuje się około 50-80% ryzyko rozwoju raka piersi i około 40% ryzyko rozwoju raka jajnika. Szacuje się, że wśród Polek, nosicielek mutacji w genach BRCA1 oraz BRCA2 może być nawet 200 tysięcy!

.

.
Nowatorski program profilaktyki chorób nowotworowych Ministerstwa Zdrowia realizowany w przychodni ADO-MED

Ado-med

Biorąc udział w programie możesz bezpłatnie zbadać Twoje ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej (rak piersi lub/i jajnika) i zostać objęty długoletnim cyklem badań profilaktycznych (bez konieczności czekania w kolejce).Badania są przeprowadzane w oparciu o najnowsze wytyczne i przy wykorzystaniu badań genetycznych.

NIE CZEKAJ – SPRAWDZ JAK DUŻE JEST TWOJE RYZYKO !!!

Szczegóły u naszego personelu lub pod numerami telefonów: 32 77 22 705 lub 77 22 708 41-506 Chorzów, ul. St. Batorego 19, e-mail: adomed2@adomed2.com.pl, www: www.adomed2.com.pl

UWAGA: Program realizowany jest od 3 listopada do ok. 15 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj zatem, zgłoś się już dziś!


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Data publikacji: 27/05/2015