testDNA – Twoja szansa na profesjonalny rozwój w firmie, która konsekwentnie realizuje swoją misję pomagania pacjentom

zespół testDNAW testDNA stawiamy na nieustanny rozwój pracowników oraz doskonalenie kompetencji zawodowych. To miejsce, w którym nie ma mowy o nudzie! Jeśli lubisz wyzwania, jesteś człowiekiem ambitnym i nastawionym na realizację celów, a jednocześnie chcesz pracować w firmie, która konsekwentnie realizuje swoją misję, to z pewnością odnalazłbyś się w naszym zespole!

W testDNA stawiamy na ludzi. Wiemy, że to oni tworzą naszą firmę. Staramy się każdego dnia pokazywać pracownikom, że są dla nas ważni. W naszym zespole jest wiele osób związanych z firmą od początków jej działania, a to już blisko 20 lat! Cenimy sobie długotrwałą współpracę i zawsze dążymy do tego, aby pracownik czuł się u nas jak najlepiej. Współpracę opieramy na dialogu, poczuciu równości niezależnie od stanowiska oraz szczerości.

Misja testDNA

Misją testDNA jest pomoc w rozwiązywaniu problemów naszych pacjentów poprzez dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych – w tym przede wszystkim badań genetycznych. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze CZŁOWIEKA – dotyczy to zarówno pracowników jak i pacjentów. Nie sprzedajemy za wszelką cenę produktów tylko po to, aby zarobić, ale wierzymy że przede wszystkim POMAGAMY osobie, która znajduje się po drugiej stronie słuchawki lub monitora.
.
Ta pomoc realizowana jest poprzez profesjonalną konsultację medyczną, a następnie dobór odpowiedniego badania wspierającego rozwiązanie danego problemu. Naszym największym sukcesem są pozytywne opinie pacjentów potwierdzające to, że nasza praca ma sens. Każda taka opinia utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą. Z tego powodu nie znajdziesz w naszej ofercie modnych badań typu „genodieta” czy badań genetycznych określających talenty. Wiemy, że znaczenie diagnostyczne takich testów jest znikome, a ich wyniki nie wnoszą nic pozytywnego do życia pacjenta.

Bardzo wnikliwie dokonujemy doboru produktów do oferty. Kierujemy się jedynie potwierdzonymi faktami medycznymi, sprawdzonymi danymi i konsultujemy swoje wybory z najlepszymi ekspertami. Dlatego mamy pewność, że każdy nasz produkt ma dużą wartość dla pacjenta.

Dlaczego warto podjąć pracę w testDNA

  • Masz możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.
  • Poznasz fantastycznych ludzi, którzy zarażają swoim pozytywnym nastawieniem i będziesz miał szansę na nawiązanie ciekawych znajomości.
  • Nigdy nie będziesz się nudził – praca w testDNA nastawiona jest na ciągłe zmiany, a ciekawa i unikatowa branża sprawia, że o nudzie można tutaj zapomnieć!
  • Masz możliwość podjęcia pracy, w której na co dzień pomagasz pacjentom rozwiązywać ich problemy.
  • Możesz zyskać atrakcyjne premie i bonusy za realizację celów i skuteczność.
  • Możesz zdobyć szczegółową wiedzę z zakresu genetyki, a także w zależności od stanowiska również z zakresu marketingu i sprzedaży usług medycznych.
  • Możesz być członkiem zespołu, który nastawiony jest na wzajemną pomoc i dzielenie się wiedzą.
  • Masz szansę sprawdzić siebie i swoje możliwości w firmie, która stawia na wysoką jakość i bardzo profesjonalnie podchodzi zarówno do pracowników jak i pacjentów.
  • Możesz wspólnie z nami tworzyć historię i budować markę testDNAobecną na rynku od 2003 roku (blisko 20 lat!).

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij swoje CV i krótką informację na temat tego, dlaczego chcesz podjąć u nas pracę oraz na jakim stanowisku na adres kariera@testdna.pl

 

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

 

 

Data publikacji: 12/04/2022, Data aktualizacji: 20/09/2022