Test ojcostwa z włosów, szklanki, szczoteczki do zębów itp.

Czasami pobranie standardowych próbek do badania jest niemożliwe z różnych powodów. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji potrzebujesz pewnego, dyskretnego oraz dopasowanego do twoich oczekiwań badania. Nasze laboratorium może Ci pomóc. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w badaniach genetycznych z niestandardowych materiałów. W bezpieczny, poufny i pozbawiony ryzyka finansowego sposób przeprowadzisz u nas badania potwierdzające lub zaprzeczające ojcostwo. Jako jedyni zbadamy wcześniej próbkę i określimy czy nadaję się do dalszych badań. Pomożemy Ci również w całej procedurze związanej z wybraniem odpowiedniej próbki, zebraniem jej oraz wskażemy odpowiedni kierunek po otrzymaniu wyników.

flagaNiemcy

Co może posłużyć za próbkę mikrośladową?

Próbką mikrośladową określamy każdą rzecz z której istnieje szansa wyizolować indywidualne dna osoby, którą chcemy poddać testom. Do badania mogą posłużyć takie próbki jak: włosy z cebulkami (włosy ucięte są bezużyteczne), plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zębów, chusteczka do nosa z wydzieliną z nosa, woskowina pozostawiona na patyczku do czyszczenia uszu, maszynka do golenia, pasek z glukometru, niedopałek papierosa, guma do żucia, paznokcie, podpaska lub tampon, smoczek/gryzak, sztućce, butelka lub puszka, słomka, szklanka, kubek itp. Jeśli nie są Państwo pewni, czy dana próbka nadaje się do badania chętnie Państwu doradzimy. Rozmowa z naszymi konsultantami jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Jeżeli nie masz pomysłu co możesz poddać badaniom, zadzwoń do nas i przedstaw swoją sytuację. Pomożemy rozwiązać ten problem.

badanie-ojcostwa-z-wlosow

Najdogodniejszy system płatności – bez ryzyka straty

Twój spokój jest dla nas ważny. Pomimo bardzo wysokiej skuteczności naszych badań gwarantujemy Ci, że nie poniesiesz zbędnych kosztów związanych z dodatkowymi badaniami próbki. Wielu naszych pacjentów obawia się, czy niestandardowa próbka którą uzyskają będzie nadawała się do analizy. Jeżeli nadesłany materiał nie spełni wymagań, poprosimy Cię o kolejną próbkę, którą zbadamy bez dodatkowych kosztów. W przypadku tego testu pierwsza opłata wynosi 199 zł – jest to wstępna kwalifikacja mikrośladu. Co to oznacza? Sprawdzamy, czy próbka jest dobrej jakości i czy na pewno na jej podstawie uda się ustalić ojcostwo. Dopiero kiedy z powodzeniem przeprowadzimy badania, wpłacają Państwo pozostałą kwotę. Ważne jest to, że zarówno zestaw jak i wstępna kwalifikacja mikrośladu są zagwarantowane  w cenie badania. Oznacza to, że wspomniane wyżej kwota traktowana jest jako „pierwsza rata” za badanie. U nas nie ma żadnych, ukrytych dodatkowych kosztów. Ceny podane w cenniku są zawsze ostateczne. 

zaplac_za_badanie_przy_odbiorze_wynikubadanie-dna-na-ratysprawdz przed badaniem

 

 

Badanie krok po kroku

Aby zlecić nam wykonanie badania ojcostwa z nietypowej próbki wystarczy do nas zadzwonić lub zamówić zestaw pobraniowy przez internet

zamow_zestaw_do_domu_2zamow_zestaw_do_domu_3

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

1. Jak prawidłowo zabezpieczyć próbkę do badania3. Formularz badania z mikrośladu
2. Jak opłacić badanie4. Nietypowe przypadki, jakie badaliśmy

.

Porozmawiaj z nami

Badania DNA z mikrośladów często wymagają dodatkowej konsultacji, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę i pomożemy skutecznie zebrać próbki.

ms jm

Chętnie doradzimy

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefonicznie
Pod bezpłat­nym numerem:
800 007 771
lub
32 445 34 36
E-mailowo
 
 
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl
.

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie.

 

 

 

 

Data publikacji: 10/09/2015, Data aktualizacji: 25/08/2016