3 stycznia 2018 r.

Strona internetowa na temat testu NOVA już działa

nowa strona internetowaW grudniu 2017 roku została uruchomiona nowa strona internetowa dedykowana badaniu dla najmłodszych pacjentów – testowi NOVA. Portal www.testNOVA.pl to kompendium wiedzy nie tylko na temat tego innowacyjnego badania, ale też m.in. badanych chorób. To także wypowiedzi ekspertów, odpowiedzi na często zadawane pytania czy bezpłatny czat dla rodziców.

Nowa strona internetowa – kompendium wiedzy

Dzięki któremu rodzice, lekarze, położne i wszystkie osoby zainteresowane testem NOVA mogą zyskać wszystkie niezbędne informacje na temat badania. Chodzi m.in. o listę badanych chorób i analizowanych substancji leczniczych, wskazania do wykonania testu czy przykładowy wynik badania.

Na stronie znajdują się też opisy badanych testem chorób, statystki związane z ich występowaniem, objawy, wypowiedzi ekspertów, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i inne powiązane artykuły.

Test NOVA – najbardziej innowacyjne badanie na świecie

Dzięki któremu można przebadać dziecko za jednym razem pod kątem aż 87 chorób wrodzonych (ponad 12 tysięcy mutacji). Wiele z tych chorób nie daje na początku objawów (lub obejmują one np. ulewanie czy bóle brzuszka), jednak nieleczone mogą powodować poważne powikłania (w tym upośledzenie czy śmierć).

Test NOVA umożliwia również sprawdzenie wrażliwości dziecka na 32 substancje lecznicze – nie tylko te wykorzystywane w dzieciństwie, ale też dorosłym życiu. To pozwala dobrać lek, jego formę i dawkę tak, by terapia była bezpieczna i skuteczna.

 

Zapraszamy na nową stronę internetową: http://www.testnova.pl/

Umów się na bezpłatną konsultację

Więcej informacji na temat testu NOVA można uzyskać również pod numerem telefonu 576997525

Data publikacji: 03/01/2018, Data aktualizacji: 27/12/2021