Wykonaj bezpłatny test DNA!


Bezpłatny test na ojcostwoLaboratorium testDNA i stacja telewizyjna TVN wspólnie zrealizują program poświęcony badaniom DNA. Jeśli chciałbyś w nim wystąpić i móc BEZPŁATNIE wykonać test na ojcostwo wyślij swoje zgłoszenie! 

W programie mogą wziąć udział pary z dziećmi do lat 3, króre chciałyby przeprowadzić genetyczne ustalenie ojcostwa. Jeśli więc nie jesteś pewny co do swojego biologicznego ojcosatwa i masz już dość ciągłego stresu związanego z tą sytuacją lub też jesteś matką, która chciałaby udowodnić swojemu partnerowi, że jest ojcem jej dziecka pomożemy Ci w tym. Warunkiem wzięcia udziału w nagraniu jest zgoda na udział pary, wiek dziecka nie może przekraczać 3 lat.

POKRYWAMY KOSZTY BADANIA DNA!

Na zgłoszenia czekamy pod następującymi adresami e-mail: m.bigos@tvn.pl lub m.podeszwa@tvn.pl

4 czerwca 2012


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!