Badanie DNA na raty

Uważasz, że cena za badanie DNA jest dla Ciebie za wysoka? Jednorazowa opłata gotówką może być problemem nie do przeskoczenia? Wykonaj badania DNA na raty.
Od teraz to nie jest problem! Masz możliwość płatności w systemie ratalnym.

Wymagamy minimum formalności

  • Aby uzyskać możliwość płacenia za badanie w ratach należy przedstawić dokument tożsamości oraz zaświadczenie o uzyskiwaniu dochodów. Uwaga! W wielu przypadkach wystarczy tylko dowód osobisty!
  • Twoja zdolność kredytowa określana jest na podstawie podstawowych danych o wysokości uzyskiwanych miesięcznie dochodów
  • Przy płatności ratalnej nie wymagamy uiszczania wstępnej wpłaty. Należność za badanie regulujesz dopiero po wykonanej usłudze ..

Szybka decyzja

  • Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest w zaledwie kilka minut
  • Umowę możesz podpisać już następnego dnia ..

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości płacenia w ratach?

Zadzwoń pod jeden z naszych numerów kontaktowych (np. (32) 445 34 36) lub wejdź na czat on-line i porozmawiaj z konsultantem.

Nasi konsultanci udzielą wszelkich niezbędnych informacji


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Data publikacji: 28/05/2015