Badania DNA na ojcostwo

zarezerwuj-termin-wizyty2

Dajemy gwarancję na badania DNA na ojcostwo

Zapraszamy Państwa do jednej z naszych przychodni. Na miejscu mogą Państwo wykonać badania DNA na ojcostwo lub kupić od ręki domowy zestaw testowy. Jako jedyni dajemy gwarancję na badanie DNA. Dzięki temu zyskują Państwo całkowite bezpieczeństwo i pewność wyniku. Zapewniamy też pełną dyskrecję.

 

 

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. zaufało ponad 20 000 klientów, sądy i prokuratura…

referencje-z-sąduMarka testDNA od 2003 roku zajmuje się badaniami DNA ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Do tej pory żaden nasz wynik nie został prawnie podważony. Obecnie testDNA Laboratorium Sp. z o.o.współpracuje z ponad 20 sądami na terenie całej Polski, prokuraturą, policją, lekarzami oraz innymi jednostkami. Regularnie poddaje się kontrolom, które potwierdzają najwyższą jakość wykonywanych w laboratorium analiz.

Wynik badania DNA na ojcostwo zarówno prywatnego, jak i sądowego jest tak samo pewny i wiarygodny – ojcostwo zostanie potwierdzone z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczone w 100%. Tak dużą czułość metody uzyskiwana jest m.in dzięki analizie 24 markerów DNA. To aż 1000 razy zwiększa pewność rezultatu w porównaniu ze standardowym zestawem 16 markerów.

 

kup-zestaw-pobierz-w-domuBadanie DNA ojcostwa dla własnej wiedzy można wykonać także bez wychodzenia  z domu. Wystarczy zamówić specjalny domowy zestaw lub kupić go w lokalnym oddziale czy jednej z aptek. Próbki mogą Państwo dostarczyć do naszego punktu albo przesłać. Naszym pacjentom gwarantujemy też ich bezpłatny odbiór kurierem z dowolnego adresu.  Skoro już rozmawiamy o domowym ustalaniu ojcostwa, to warto podkreślić, że oprócz wymazów z policzka można przebadać też próbki nietypowe tj. szczoteczka do zębów, maszynka do golenia,  chusteczka z wydzieliną z nosa itp. Dowiedz się więcej na temat próbek nietypowych…

.

apteka_krzyzNajbliższa apteka, w której dostępny jest domowy zestaw pobraniowy:
Apteka Prywatna „Eskulap” ul. Reymonta 14. Sprawdź godziny otwarcia aptek…

.

Badanie DNA w laboratorium

Wszystkie badania DNA na ustalanie ojcostwa wykonywane są przez specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Laboratorium wykorzystuje odczynniki renomowanych producentów tj. PROMEGA. Zobacz zdjęcia z laboratorium…

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

.

Data publikacji: 12/07/2016, Data aktualizacji: 14/11/2016