Formularz zamówienia bezpłatnego kuriera

Jeśli zamawiasz kuriera na ten sam dzień pamiętaj, że kurier może przyjechać krótko po wysłaniu formularza dlatego wysyłając formularz zamówienia bezpłatnego kuriera musisz mieć przesyłkę gotową do odbioru. Jeśli Twoja przesyłka nie jest jeszcze gotowa, przygotuj ją i dopiero wówczas zamów kuriera.

Informacje o przesyłce:

 

List przewozowy:

  • Jeśli zamawiałeś zestaw do pobrania próbek zwykle list przewozowy jest dołączony do zestawu. Kliknij, aby zobaczyć jak wygląda list przewozowy
  • Po zamówieniu kuriera list przewozowy otrzymasz w wiadomości e-mail. List przewozowy generuje i wysyła pracownik (nie jest to usługa automatyczna) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Prosimy więc o cierpliwość.
 

Dane do odbioru przesyłki:

  • Dbając o Twoją prywatność informujemy, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie testDNA Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Słonecznej 4, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000485736, NIP: 6342822607, Regon: 243412289. Podane dane będą przetwarzane w celu odbioru pobranego materiału do badania poprzez zamówienie przez Administratora firmy kurierskiej. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
 

 

 

Data publikacji: 31/05/2017, Data aktualizacji: 30/05/2019