Pakiety badań Pewna Mama – badanie prenatalne i ustalenie ojcostwa

Pakiet Pewna Mama to jedyna taka oferta dedykowana przyszłym rodzicom, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie spokojną ciąże oraz pewność! Pewność co do zdrowia przyszłej pociechy, a także wobec tego, kto jest biologicznym ojcem dziecka. Wystarczy tylko jedno pobranie próbki by móc wykonać dwa badania o tak szerokim zakresie! Jak to zrobić? Co zawiera pakiet Pewna Mama? Dowiedz się więcej. 

Test na ojcostwo + Test NIFTY (od 10 tygodnia ciąży)

Zyskaj pewność dla spokojnej ciąży bez wychodzenia z domu. Test na ojcostwo możesz wykonać razem z testem NIFTY w pakiecie Pewna Mama! Wybierając ofertę pakietową wykonasz dwa badania w cenie jednego!! 

Dlaczego warto wybrać pakiet Pewna Mama?

Niepokoisz się o zdrowie nienarodzonego maluszka, a jednocześnie masz wątpliwości co do ojcostwa? Aby odzyskać spokój, zyskać pewność i cieszyć ciążą bez niepotrzebnych nerwów – wystarczy jeden pakiet badań.

Jak wskazuje psycholog: Dla kobiety pewność, kto jest ojcem jej dziecka gwarantuje spokój, poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, co przekłada się na prawidłowy rozwój płodu. Sprawia, że przyszła mama może zająć się planowaniem i przygotowaniem do narodzin dziecka [1]. Test Nifty – nieinwazyjny test prenatalny o wysokiej czułości – da Ci z kolei szansę na upewnienie się co do stanu zdrowia dziecka (szczególnie w sytuacji, gdy uzyskałaś nieprawidłowy wynik testu PAPP-A, jesteś w wieku powyżej 35 lat lub gdy chcesz sprawdzić stan zdrowia w szerokim zakresie).

Pakiet Pewna Mama pozwala:

Pozbyć się wątpliwości, zyskać spokój i cieszyć tym szczególnym czasem bez niepotrzebnych nerwów.

Odzyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Zadbać o zdrowie dziecka i mamy.

Co zawiera pakiet Pewna Mama i jaka jest jego cena?

Czym wyróżnia się pakiet badań Pewna Mama? Przede wszystkim zakresem! To jedyne badanie, które pozwala przeprowadzić tak szeroką diagnostykę genetyczną płodu, a także sprawdzić biologiczne ojcostwo jeszcze przed narodzinami. Co dokładnie wchodzi w zakres pakietu?

Badanie NIFTY:

 • Oryginalny test NIFTY wykonywany w laboratorium BGI – szeroka walidacja kliniczna testu NIFTY i ponad 5 000 000 badań na całym świecie.
 • Bezpieczne badanie z krwi – czułość ponad 99%
 • Dostępny w całej Polsce – pobranie próbki w placówce lub w domu w cenie badania.
 • Najszerszy test NIFTY – 94 choroby. Zakres: trisomia 21 (zespół Downa), trisomia 18 (zespół Edwardsa), trisomia 13 (zespół Patau), trisomia 9, trisomia 16, trisomia 22, mikrodelecje i zespoły duplikacji – łącznie aż 84 mikrodelecje / duplikacje.
 • Dostępny już od 10 tygodnia ciąży.
 • Płeć podawana na wyniku na życzenie rodziców.
 • Wynik do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium, transport trwa najczęściej 1-2 dni robocze). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.
 • Bezpłatne ponowne pobranie próbki, jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania.
 • Bezpłatna konsultacja z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego.

Test na ojcostwo:

 • Pewny wynik potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa (analiza do 16500 loci – markerów SNP).
 • Opatentowana metoda badanie realizowane w nowoczesnym laboratorium w Hong Kongu.
 • Bezpieczne pobranie próbek – krew przyszłej mamy i wymaz z policzka lub próbki dyskretne od domniemanego taty.
 • Dostępny w całej Polsce – pobranie próbek w placówce lub w domu w cenie badania.
 • Wynik do 15 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium, transport trwa najczęściej 2-4 dni robocze). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.
 • Bezpłatne ponowne pobranie próbki, jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania.
 • Bezpłatna i dyskretna wysyłka wyniku – na dowolny adres i/lub on-line.

Jak wykonać badania z pakietu Pewna Mama?

Badanie można wykonać w sposób wygodny i komfortowy. Pacjentki mają możliwość pobrania próbek we własnym domu (wizyta pielęgniarki domowej) lub w 1 z 300 placówek na terenie całego kraju. Od przyszłej mamy pobiera się dwie niewielkie probówki krwi, z której jedna przekazywana jest do badania na ojcostwo, natomiast druga wykorzystywana jest do testu NIFTY. Z kolei od ojca próbka, którą może być wymaz z policzka lub materiał dyskretny, taki jak włosy z cebulkami, paznokcie, czy ślady nasienia wykorzystywane są w analizie ojcostwa. Wynik badania jest pewny i jednoznaczny. Dostępny jest on w ciągu maksymalnie 15 dni roboczych,

Wszystkie artykuły
Back to Top